Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A czy nie moglibyśmy spotkać się troszkę bliżej centrum, chętnie posłuchałabym jak to było w sobotę?

 

To już zależy tylko od Was. Ja tylko rzuciłem luźną propozycję. Macie jakies sugestie to dawajcie. Tylko w miarę szybko, dobrze byłoby do czwartku wiedzieć gdzie.

Pzdr

T/W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

alice. Ok gdzie dokładnie bedzie spotkanie i o której. 8)

 

wstępnie zaproponowałem pub/lokal na Białołęce-Choszczówce. Nazywa się Dziki. Jadąc Modlińską skręcić w Mehoffera w stronę torów. (Przeciwny kierunek do osiedli na Tarchominie). Zaraz za torami pierwsza w lewo i długo, długo do końca (jakiś kilometr). Potem na ostrym zakręcie (w prawo) kończy się asfalt i polną dróżką jakieś 100 m. Jeśli dobrze pamiętam to ulica (a właściwie okolice) Chlubnej. Lokal jest przy stadninie koni i polu biwakowym. Jeśli będziecie zainteresowani zeskanuję mapkę.

Termin: sobota 28 luty około 16-17.

 

Jeśli macie inne propozycje to dawajcie. Może wolicie gdzieś w Legionowie? Ja nie znam jeszcze tamtejszych okolic i lokali więc nie jestem w stanie nic sensownego zapodać.

I decydujmy się w miarę szybko.

Pzdr

T/W

 

 

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę napewno nie mogą. Mam rodzinną imprezę :cry:

Inny termin będzie ok. Właśnie rozmawiałem z murarzem i mówi że w marcu moze być problem z pogodą. Tak więc pewnie dopiero koniec marca/kwiecień :-?

W Legionowie też się możemy spotkać. Jestem zawsze od 18.30. Trzeba pogadac jak inni nasi forumowicze chcą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Rogi!

 

Rozmawiałem dziś z ekipą (Pan Grzegorz Kulas), o którym pisaliśmy sobie. Starszy pan zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Jeśli tylko się, na polu finansowym dogadamy to ekipę mam.

Mam nadzieję, że nie zedrą ze mnie skóry :lol:

 

a przy okazji nr tel do kierownika chyba podałeś niewłaściwy, spróbuj ponownie.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę napewno nie mogą. Mam rodzinną imprezę :cry:

Inny termin będzie ok. Właśnie rozmawiałem z murarzem i mówi że w marcu moze być problem z pogodą. Tak więc pewnie dopiero koniec marca/kwiecień :-?

W Legionowie też się możemy spotkać. Jestem zawsze od 18.30. Trzeba pogadac jak inni nasi forumowicze chcą :lol:

 

Szkoda. Jesli nie będzie jednak innych propozycji, które większość zaakceptuje, to ja z moimi dwoma babami i tak spróbuję dotrzeć do Dzików. Obiecałem im siakiś wyjściowy obiadek już jakiś czas temu, a kobiety bywają pamiętliwe :wink: Więc jak ktoś będzie chętny to ... serdecznie zapraszam na spotkanie.

Następną imprezę trzeba będzie zwołać z większym wyprzedzeniem czasowym, by każdy mógl sobie zabookować termin :D

 

A propo budowy. Wpadła nam w ręce w sobotę kolejna ekipa do stanu surowego. Powoli dostaję kręćka, a to dopiero początki. I kogo tu wybrać? A decyzja na dniach, a właściwie już na wczoraj. Kwotowo, górale z Rabki są na razie nie do pobicia, a przy okazji solidnie pracują, tak wynika z opinii ich klientów. Oglądaliśmy ich ostatnią budowę (co prawda z Ytongu, a my robimy z Maxa) i ładnie to wyglądało. Osiołkowi.....

Pzdr

T/W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania sobotniego, to ja odpadam. Mam spotkanie z cieślą (może już podpiszę umowę) i spotkanie z majstrem, z którym będę podpisywać umowę.

Alice, jeśli chodzi o ekipę to chyba wszyscy znają ten problem. Ja pokierowałam się intuicją, ekipa nie jest najtańsza, ale sprawia wrażenie godnej zaufania. Takie jest też zdanie poprzedniego klienta.

Mik99,

co do zagęszcznia betonu, sama muszę wypożyczyć wibrator i zagęścić, bo majster tak nie robi (nie ma sprzętu). Ale masz rację, nie zrezygnuję z tego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GG napisała:

Co do spotkania sobotniego, to ja odpadam. Mam spotkanie z cieślą (może już podpiszę umowę) i spotkanie z majstrem, z którym będę podpisywać umowę.

Szkoda, ale w takiej sytuacji tyllko powodzenia, Gosiu!!!

co do zagęszcznia betonu, sama muszę wypożyczyć wibrator i zagęścić, bo majster tak nie robi (nie ma sprzętu). Ale masz rację, nie zrezygnuję z tego.

Tak trzymać, a zagęszczać można ręcznie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...