Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

jeżeli mają zostać wykorzystane do podtrzymywania stropu, to sugeruję kupić nowe - są pewniejsze - dla ludzi, którzy będą wylewali i dla stropu.

BykuJeszcze raz bardzo dziękuję za informację.Na pewno porozmawiam z wykonawcą. :)

 

 

8) Rozmawiałam z wykonawcą.Mogą być stemple używane.Trzeba tylko sprawdzić aby były proste,nie popękane i nie uszkodzone. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

wink: .U nas Humus juz zciągnięty jutro p.Gedodetka będzie wytyczać fundamenty a reszta to juz z gorki o nie!!!!!??? :D :p :wink:

 

 

 

W końcu się doczekałaś. 8) Fajowo.Teraz nabieraj sił i do "roboty" :lol:

 

 

Tak....w koncu się doczekałam i pełna werwy i radości zabieram się do pracy!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weeked pojechalem rozejrzec sie po Chotomowie. Baardzo fajne tereny :) ale niestety ogloszeń o sprzedaży dzialek wlasciwie brak. myslalem ze moze na slupach cos znajde przywieszone.

ładne miejsca sa przy ul. Leszczynowej i zaraz obok po drugiej stronie małego lasku z ukrytą jednostką wojskową.

ale problem polega na tej wlasnie jednostce :) to WSI.

stoi tam taka fajna duza antena kotłująca (nadająca z mocą) średnio 10 kilowatów przez kilkanaście godzin dziennie...

jesli komus nie przeszkadzaja blisko tory kolejowe to mam namiary na dzialke 1200m2 chyba niedrogo, bo 60zł za m2.

szukam dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weeked pojechalem rozejrzec sie po Chotomowie. Baardzo fajne tereny :) ale niestety ogloszeń o sprzedaży dzialek wlasciwie brak. myslalem ze moze na slupach cos znajde przywieszone.

ładne miejsca sa przy ul. Leszczynowej i zaraz obok po drugiej stronie małego lasku z ukrytą jednostką wojskową.

ale problem polega na tej wlasnie jednostce :) to WSI.

stoi tam taka fajna duza antena kotłująca (nadająca z mocą) średnio 10 kilowatów przez kilkanaście godzin dziennie...

jesli komus nie przeszkadzaja blisko tory kolejowe to mam namiary na dzialke 1200m2 chyba niedrogo, bo 60zł za m2.

szukam dalej :)

 

a może poszukaj w jablonnej w okolicach Kisielewskiego ,ktora rozgranicza jabłonnę i Chotomow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może poszukaj w jablonnej w okolicach Kisielewskiego ,ktora rozgranicza jabłonnę i Chotomow :wink:

 

W Jabłonnie, Kochani - nie w "Jabłonnej".... (Jabłonna odmienia się jak np. Anna)

 

Pozdrawiam z Jabłonny, Maria

 

 

Dzięki UKF....kurcze zawsze mam z tym problem.Raz mowię tak raz tak ,ale nigdy nie wiem kiedy jest poprawnie,ale teraz już będę wiedziała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie mieszkańców Chotomowa. Cieszę się, że tu trafiłem, widzę że oprócz "chotomowiaków" udzielają się tutaj mieszkańcy chyba całego powiatu. Dobrze się składa, bo ja właśnie szukam swojego miejsca na Ziemi. I właściwie zostaje jedna alternatywa - albo Chotomów albo Serock. Chotomów co prawda bardziej ekskluzywny i bilżej "stolycy", ale ziemi już jakby brak i drogo niemiłosiernie. Serock pewnie bardziej prowincją zalatuje (nawet krowy na ulicy tu widziałem), ale jeszcze całkiem ładne działki za rozsądne pieniądze można tu kupić. Jeśli można prosić, podzielcie się swoimi przemyśleniami, dlaczego wybraliście właśnie to miejsce, które wybraliście i jakie za i przeciw braliście pod uwagę, bo przecież nie tylko cena i uzbrojenie działki się liczy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi, o które proszę w wątku (tzn żeby nie "zaśmiecać" tego, dałem sondaż w dziale sondaże):

 

Wiem, że to trochę roboty, ale jeśli można prosić, udzielajcie odpowiedzi w dziale sondaże:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=72303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...