Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witamy:lol:

 

napiszcie prosze swoje opinie albo {CO WYBRAĆ } :cry: :-

? :cry: :cry: :-?

 

- ekipę do postawienia stanu surowego otwartego z ich materiałem

- czy ekipe tylko do ROBOTY

- no i czy 160 K. za dom 160+33 m2 to nie za wiele :cry: :oops: :wink:

 

- A I JESZCZE JEDNO PODZIELCIE SIĘ SWOIMI NAMIARAMI NA EKIPY bo staramy sie zacząć jeszcze we WRZEŚNIU :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

tak, musieliśmy uzupełniać dokumenty o kilka punktów, różnej skali ważności, tak czy owak Oni nie są chętni by oddać to przed upływem 65 dni.

W którym miejscu się budujesz??, bo my na Polnej w okolicach ulicy Kisielewskiego...

 

 

bardzo długo oglądaliśmy i decydowaliśmy się na działkę w okolicach Kisielewskiego.

Aż za długo :roll:

pewnie dlatego w efekcie kupilismy dzialkę przy Baśniowej (tj. w ciemnym lesie).

 

pozdrawiam

Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy:lol:

 

napiszcie prosze swoje opinie albo {CO WYBRAĆ } :cry: :-

? :cry: :cry: :-?

 

- ekipę do postawienia stanu surowego otwartego z ich materiałem

- czy ekipe tylko do ROBOTY

- no i czy 160 K. za dom 160+33 m2 to nie za wiele :cry: :oops: :wink:

 

- A I JESZCZE JEDNO PODZIELCIE SIĘ SWOIMI NAMIARAMI NA EKIPY bo staramy sie zacząć jeszcze we WRZEŚNIU :o :o :o

 

 

Serdecznie gratuluję planów rozpoczęcia budowy jeszcze w tym sezonie

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy za ciepłe słowa GRAZIA 111

my też się bardzo cieszymy bo w końcu po tylu miesiącach na forum i we wspaniałej Grupie i my RUSZAMY :o :roll: { jak złapiemy ekipe} :lol:

wiedzy teoretycznej nam nie brakuje a jak będziemy mieli Problem to i tak nasz Komputer i Forum Muratora nas Uratuje

 

 

POZDRO.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

zglaszam sie dowas z ogromna prosba o pomoc w znalezieniu jakiejkolwiek ekipy do uzupelnienia kawalkow sciany pod wiezba oraz odeskowania wiezby i opapowania

pierwsza ekipa nawalila a druga niemogac sie doczekac dokonczenia swojejj roboty obecnie moze przyjsc dopiero we wrzesniu(wcale sie im niedziwie , ale teraz stoje w miejscu od 3 tygodni )

 

prosze poratucie namiarami na jakies ekipy, bede dzwonic i spradzac moze gdziessie wstrzele roboty mam gdzies na tydzien

 

ekiopy tynkarskie wewnetrzne i do ocieplen tez sa mile widziane, glazurnicy itp bardzo chetnie przyjme

 

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy:lol:

 

napiszcie prosze swoje opinie albo {CO WYBRAĆ } :cry: :-

? :cry: :cry: :-?

 

- ekipę do postawienia stanu surowego otwartego z ich materiałem

- czy ekipe tylko do ROBOTY

- no i czy 160 K. za dom 160+33 m2 to nie za wiele :cry: :oops: :wink:

 

- A I JESZCZE JEDNO PODZIELCIE SIĘ SWOIMI NAMIARAMI NA EKIPY bo staramy sie zacząć jeszcze we WRZEŚNIU :o :o :o

 

 

My wybraliśmy ekipę bez materiałów. Trochę trudniej, ale ja, tzn. żeńska część naszego związku jestem teraz na urlopie wychowawczym i uważam, że znajdę jeszcze na tyle czasu i sił, żeby zajmować się kupnem materiałów, negocjacjami itp.

 

Nie wiem, czy udałoby się to zrobić, gdybyśmy oboje pracowali zawodowo :-?

 

160 K za 160+33 a konkretnie za co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda

Wczoraj na budowę wezwaliśmy konstruktora naszego domu,ponieważ chłopcy stwierdzili ,ze mojego dzchu nie da się zrobić zgodnie z projektem. Konstruktor zjawil sie w ciągu 2-godzin i po obejrzeniu na miejscu budowy projektu i dachu stwierdził,że PROJEKT DACHU SPIEPRZONY Lukarny i koszowe wiszą w powietrzu niczym nie podparte a dach zapojektowany niby pod dachówkę cementową.O zgrozo.Sam nie potrafił nic sensownego ekipie doradzić,nie wie jak rozwiązać problem

Dał wolną rękę w wykonaniu dachu zgodnie ze sztuką budowlaną mojej ekipie i ma zjawić się jak dach zostanie wykonany i zrobić stosowny wpis w dzienniku.

Jak można sprzedawać projekt niezgodny z rzeczywistością??????????????,ze żle obliczoną więżbą???????

Co ja powinnam w takiej sytuacji ZROBIC?Muszę dokupić dodatkowe krokwie ,jakieś deski-HORROR.

Podpowiedzcie coś.

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONAL

Tak,tak bardzo interesujące...,kto wie może się odezwę :-?

W tej chwili z dnia na dzien może się okazać czego brakuje ,ponieważ koszowe i lukarny robione są bez projektu czyli tak aby daszki nie zawaliły się w przyszłości komuś na głowę. :roll:

Wychodzi na to,że moja ekipa z dachami obeznana jest lepiej niż konstruktor.Wszystko teraz w ich rękach :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem działkę w Chotomowie przy u. Obrońców Modlina , ok 1200 m2; narazie daję papiery o warunki zabudowy no i szukamy z żonką projektu domu. Jest dużo ale bez poprawek ani rusz, podoba się nam projekt z Archona

http://www.archon.pl/index.php?act=32&sid=m429c3e4e9158f

 

Proszę o opinię co do projektu. Jak już załatwię sprawy papierkowe to chciałbym zacząć budowę na wiosnę 2007 roku.

Narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem działkę w Chotomowie przy u. Obrońców Modlina , ok 1200 m2; narazie daję papiery o warunki zabudowy no i szukamy z żonką projektu domu. Jest dużo ale bez poprawek ani rusz, podoba się nam projekt z Archona

http://www.archon.pl/index.php?act=32&sid=m429c3e4e9158f

 

Proszę o opinię co do projektu. Jak już załatwię sprawy papierkowe to chciałbym zacząć budowę na wiosnę 2007 roku.

 

Narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b]Maciek - masz racje

Kupiłem działkę przed poprzeczną drogą (w której ponoć jest gaz) a dokładnie przed tym domem co zaczeli niedawno stawiać. Więc można rzecz że prawie sąsiedzi.

A apropo gazu nie wiesz kiedy będzie gaz na naszej ulicy bo zastanawiam się nad sposobem ogrzewania ?

 

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...