Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

jeśli możecie to podpowiedzcie jakie wybrać miejsce na poczęcie CURY { szkoła rodzenia i szpital} bo za dużo mamy na głowie i ciężko sie zdecydować :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

Poczęcie?????? :wink: :p :p :p :p

Paweł nie tak szybko,niech najpierw jedna się urodzi............ :D :lol: :lol: :) :) :) :) :) :) :) :)

A miejsce na poczęcie .....hmmmm....każde dobre gdzie Wam będzie miło i przyjemnie :wink: [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co gminie nasza droga ?

Nie wiem - chyba tylko żeby mieć ją w papierach, bo jeśli chodzi o utrzymanie i remonty to i tak gmina to robi.

Oczywiście ja ja będę odśnieżał ale jeśli chodzi o remonty to jednak gmina.....

 

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Czy dobrze zrozumiałam, że GMINA UTRZYMUJE I REMONTUJE PRYWATNĄ DROGĘ???? :o :o :o

CZYLI, ŻE JA TEŻ PŁACĘ ZA WASZĄ DROGĘ, PODCZAS KIEDY SAMA MUSZĘ WIOSNĄ I JESIENIĄ BRODZIĆ W BŁOCIE???? :( :( :(

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrrrrrr..... ile mnie postów ominęło!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Znowu nie dostaję powiadomień :(

 

Co do Arskomu.... Pan Krzysztof od wyznaczonego terminu (polowa czerwca) nie raczył się odezwać. Dzis dzwonił do niego moj maz - podobno ma byc w przyszlym tygodniu... ale po Waszych wypowiedziech jakos zaczynam w to watpic :-? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, raczyło mnie powiadomić :o :o :o :evil:

 

Paweł i Renia to bardzo proste ogrodzenie - troche klinkieru z kominów i troche sztachet z namiarów od Nusi i Byka :wink: - całość postawiła nasza nieoceniona ekipa. Brakuje tylko czap na klinkierze - czekam na nie od 13 maja (13 to pechowa data...???) podobno Wiennerberger ma przerwe w ich produkcji... :-?

 

A tak przy okazji - chyba lepiej osobno brac ekipe i osobno materiały - ale pewnie jesteście już po wyborze. My materiały braliśmy z Aglobudu z Nowego Dworu. Byliśmy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAMY

 

JAKO ŻE PRZYMIERZAMY SIĘ Z WYSTARTOWANIEM NASZEJ BUDOWY NA POCZĄTKU WRZEŚNIA CHCIELI BYŚMY STWORZYĆ GRUPĘ KILKU OSÓB DO HURTOWYCH :wink: :wink: :wink: :wink: ZAMÓWIEN MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

OSOBY MAJĄCE ZAMIAR WYSTARTOWAĆ W PODOBNYM TERMINIE I BEDĄCE ZAINTERESOWANE WSPÓŁPRACĄ PROSIMY O KONTAKT NA FORUM............ :wink:

 

z doświadczenia wiemy że to się opłaca

 

 

 

 

POZDRO..............

 

 

a więc jest nas już :

- Paweł i Renia - nieporęt

- Grazia 111 - chotomów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do materiałów to :

- ściana 3W Max lub U-220 {na ten rok tylko stawiamy skorupe}

- beton B20 według projektu{fundament,podłoga,strop}

- styropian chyba 12 lub 20 {jeszce nie wiem}

- bloczki Fundamentowe CERTUSA {podobno niezłe}

- dach { pełne deskowanie+ papa} a potem dachówka cementowa

 

 

POZDRO......

a co do STARTU to chyba też w :o ŚRODE :lol: lub :o SOBOTE :lol: we Wrześniu

 

 

 

a i jeszcze jedna sprawa mamy STUDNIARZA taniego :

- 45zł/plastik

- 55zł/cynk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olenka brawo za śliczny domek.

 

POWODZENIA WSZYSTKIM ROZPOCZYNAJĄCYM

 

Witam wszystkich nowych Grupowiczów i pytam się o "Starych", co sie z Wami dzieje? Powprowadzaliście się do swoich cudniastych domków i co? .... macie nas w nosie? :wink: a najdelikatniej mówiąc w zapomnieniu? Nawet w stopkach zginęły osyłacze, a najcenniejsze chyba u Rocky'ego :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...