Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

WITAM PONOWNIE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ogłaszam wszem i obec że zalali ale opowiem potem i fotki też

co do piasku to niestety nie wiem jak sie ma TATRA do 6m. ale podpytam SZEFA jak wruci :wink: po wekendzie :wink:

namiary na gocia od piasku to 0601-391-915 skład na Płochocińskiej niedzleko MaŃKa kole ma też Koparke i od czasu do czasu robi HUMUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich "Forumowiczów Grupy Chotomowskiej"

 

Mam nadzieje , że nie odrzucicie nowego uczestnika i wspomożecie radą przyszłego "boba-budowniczego." :lol:

Jak na razie mamy problem z wybraniem odpowiedniego projektu domu. Szukamy czegoś z użytkowym poddaszem, garażem, częściowo zadaszonym tarasem, ważne aby na dole oprócz salonu zmieścił się gabinet - całość max 170m2.

Znaleźliśmy projekt domu ANDROMEDA

Bardzo proszę o wasze opinie

Krzychu

ps.

a może ktos ma ciekawy projekt spełniający nasze skromne wymagania'>http://www.extradom.pl/ext/page?projekt/projekt.xmf&&z=opis&id=2804

Jednak moje szczęście nie trwało długo, gdyż mojej szanownej małżonce nagle przestała się podobać otwarta kuchnia.

Ja już zgłupiałem jaka kuchnia jest lepsza otwarta czy zamknięta? :oops:

Bardzo proszę o wasze opinie

Krzychu

ps.

a może ktos ma ciekawy projekt spełniający nasze skromne wymagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak dawno tu nie zaglšdałem...

Cześć SylwekW, miło Cię znowu słyszeć, jak się mieszka, wokół Ciebie powstaje już chyba całe osiedle?

 

Ja już zgłupiałem jaka kuchnia jest lepsza otwarta czy zamknięta? :oops:

Bardzo proszę o wasze opinie

Witaj Christopher!

Na temat kuchni znajdziesz trochę opinii w poniższych wątkach:

Kuchnia otwarta czy zamknięta?

OTWARTA KUCHNIA NA SALON - TO BYŁ BŁAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wielkimi krokami zbliża się wylanie :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: CHUDZIAAKA { koniec tygodnia} a my za bardzo nie wiemy jak poradzić sobie z KANALIZACJĽ STANU 0, :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: podelijcie proszę jakie spostrzeżenia i inne opinie.

A może kto jest w podobnym etapie z chęciš bym podpatrzył jak to się ROBI. 8)

Oczywicie namiary na HYDRAULIKÓW też wskazane i z góry Bardzo Dziękujemy.

No w jakich KOSZTACH może się to zamknšć

 

 

 

POZDRO......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wielkimi krokami zbliża się wylanie :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: HUDZIAAKA { koniec tygodnia} a my za bardzo nie wiemy jak poradzić sobie z KANALIZACJĽ STANU 0, :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: pode�lijcie proszę jakie� spostrzeżenia i inne opinie.

A może kto� jest w podobnym etapie z chęciš bym podpatrzył jak to się ROBI. 8)

Oczywi�cie namiary na HYDRAULIKÓW też wskazane i z góry Bardzo Dziękujemy.

No w jakich KOSZTACH może się to zamknšćPOZDRO......

 

 

Jak już wiesz nam kanalizację rozkładała ekipa budująca.Zapraszam na działkę,zdjęcia do wglądu.Cen hydraulika nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ CHRISTOPHER

 

Co do spotkanka -to my również chętnie poznamy GRUPOWICZOW :)

 

 

Mam prośbę - czy możecie podać skąd braliście okna ,jakiej firmy i jakie profile,okucia :oops: :oops: :oops: :oops: :-? Na co zwrócić uwagę zamawiając?

 

 

carpedijem-jak wasze postępy na placu budowy?Czy strop już wylany? :D :) :) :) :) :) :wink:

 

Małgorzata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wielkimi krokami zbliża się wylanie :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: CHUDZIAAKA { koniec tygodnia} a my za bardzo nie wiemy jak poradzić sobie z KANALIZACJĽ STANU 0, :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: pode�lijcie proszę jakie� spostrzeżenia i inne opinie.

A może kto� jest w podobnym etapie z chęciš bym podpatrzył jak to się ROBI. 8)

Oczywi�cie namiary na HYDRAULIKÓW też wskazane i z góry Bardzo Dziękujemy.

No w jakich KOSZTACH może się to zamknšć

POZDRO......

mnie kosztowało: 300 robocizna i około 700 materiał (sam kupowałem w składzie tuz obok)

jesli chcesz namiary na hydraulika z Chotomowa to podałem je w wątku "Solidni Warszawa i okolyce"

 

robota jest prosta, jesli zostawiliscie przepusty na rury w scianach fund. to pozostaje tylko je rozłożyć zachowując spadki, jesli nie ma przepustów trzeba się będzie przwekućmłotem pneumatycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli planujecie mieć kominek to pamiętajcie też o rurce doprowadzającej powietrze do kominka.

Rocky już na poziomie "zero"??? :o

Tak, rurę doprowadzającą powietrze do spalania do kominka najlepiej dać pod chudziakiem, żeby później nie robić mniejszej warstwy styropianu pod wylewką na linii gdzie musiałaby iść ta rurka, ale Olena jeśli tak nie masz to nie przejmuj się, to tylko taki techniczny szczególik, sporo ludzi chyba o tym zapomina, ostatnio właśnie mój kolega, stąd nasunęła mi się ta uwaga ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...