Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

serdeczne dzięki oczywicie o kominku i powietrzu do niego nie zapomnimy :wink: bo to prawie najważniejszy mebel w domu i ma działać jak trzeba, a co do kanalizacji stanu 0 to nasz p.JAN na dzisiejszym spotkaniu wszystko nam ŁOPATOLOGICZNIE WYTŁUMACZYŁ :lol: :o :o :lol: :o :o :lol: :o :o :lol: :o :o :lol:

 

zaczynam poza tym pomału rozglšdać się za materiałem na CIANY U220 i WIĘ?BE może jakie propozycje co- gdzie - za ile - inne :wink:

 

POZDRO...... i może się troche pochwale

oj zapowiada się kolejny napięty koniec tygodnia będzie się działo oj działo { ciany fundamentu,kanalizacja stanu 0, chudziak} :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a to kilka fotek z dzi;

http://img174.imageshack.us/img174/7521/tablicaal1.th.jpghttp://img174.imageshack.us/img174/9245/sprztyyk4.th.jpg

http://img174.imageshack.us/img174/1886/kontrolahk1.th.jpgbaczne oko patrzy :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:

http://img174.imageshack.us/img174/967/jestuo8.th.jpgJEST PIERWSZY MUR

a tu warjacje na temat EKIPY :D :roll: :D :roll: :D :D :roll:

http://img301.imageshack.us/img301/8431/1nf2.th.jpg

 

 

 

dobry pomysł trzeba zrobić liste chętnych do spotkania

a co do miejsca to może Dziki Zakštek w Choszczówce

- Robiii

- Paweł i Renata

- carpedijem

- mik 99

- mago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Weekend zapowiada się słonecznie, może nasze spotkanie zrobimy "na grzybach"?

 

Oj tak, oj tak!!!! Bo ja się w innym wypadku w ogole w tym roku na grzyby nie wybiore :(

 

Słuchajcie jestem zakochana w "naszej wiosce"... od dwóch dni przychodza do nas sarny... zaczynam załować, że mam ogrodzenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, oj tak!!!! Bo ja się w innym wypadku w ogole w tym roku na grzyby nie wybiore :(

 

Słuchajcie jestem zakochana w "naszej wiosce"... od dwóch dni przychodza do nas sarny... zaczynam załować, że mam ogrodzenie :wink:

 

 

Przez naszą działkę spacerują nocą dziki, co skłoniło nas w końcu do ogrodzenia posesji. W przyszłym tygodniu zamkniemy drogę "nocnym markom" i skrót do sklepu, naszym sąsiadom. Mamy nadzieję, że szybko się do ogrodzenia przyzwyczaimy. Jak mało kto przez całą budowę obchodziliśmy się bez potrzeby zakładania nawet prowizorycznej siatki i co ciekawe nic nam (poza szpadlem), nie zginęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he - mój majster też go poleca - czyli musi być dobry w ryciu ziemi.

Na mojej działce jak na razie to tylko dziki ryją :( ale za to gratis :wink:

 

Miło się czyta o tym, że już tyle osób ruszyło z budową. Powiem po cichu że nie wszyscy się już ujawnili :wink:

 

Wszystkim budującym wiatru w skrzydła i pieniążków na własne konta!

Mieszkającym spokoju i radości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zestawienia zrobionego przez Pawłą i Renię: (odwaliliście kawał roboty :D ): zauważyłam, że niektóre osoby są odnotowane dwukrotnie:

elza23: 31 i 49

*Piotrek*: 32 i 64

Michkas: 27 i 74

Macki2: 42 i 88

Aneta Swiercz-Gradkowska (zakładając, że to ta sama osoba co AnetaSGradkowska): 19 i 90.

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosę można kupić w OBI koło Kauflandu. Ostrze (ale nie wiem czy tak to się fachowo nazywa) kosztuje około 60-80 pln. W zależności od rozmiaru. Do tego rękojeść (ale to to już na pewno się tak nie nazywa :-) ) za około 65 pln. Niestety rękojeść jest nowej generacji i nie wygląda tak klasycznie jak ze starych rycin... :-D

Sprawdziłem - działa. Jest to na regałach w okolicy elektrycznych podkaszarek.

Do tego jeszcze osełka i ... można zacząć walczyć z przyrodą. Ja przez pół dnia ogarnąłem około 200-300 m2 ale byłem ze trzy razy bliski zawału serca :-D

 

 

PS. Paweł i Renia - dzięki. Już dzwonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za namiary :) UKF a jakbyś tak jeszcze mi podpowiedziała, gdzie jest GS w Legionowie? :oops:

 

Tinus i Linka też wielkie dzięki :) Ten patyk do kosy to się chyba nazywa "kosisko" - ja potrzebuję je jednak takie staroświeckie... po prostu pożyczyłam od kogoś kosę i w czasie koszenia kosisko, które ma juz ze 40 lat wzięlo i pęcło... to wypadałoby odkupić :) A sobie też chcemy kosę kupić bo to się zawsze może przydać a jeść nie woła i nie śmierdzi :wink: Mój mąż kosił w zeszłą sobotę, ładnie mu to szło nawet... ale potem przyjechał teść i normalnie mi szczęka opadła jak zobaczyłam jak on kosi :o się zastanawiam może ja kosiarki kupowac nie będę tylko co tydzień obiadki dla teściów robić? :wink: :wink: :wink: :lol:

 

Grazia111 masz tą sama ekipę od murowania co ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie ---- młodzieży .....kosisko to nie pulpit od tego waszego łaptopa . Tu trzeba delikatnie , z uczuciem - koszenie jest pieszczotą , która jednoczy czasami stare czasy z waszymi . Z waszymi piszę specjalnie z małej litery cobyście mogli zakonotować - a jednocześnie podtrzymać tradycję naszą ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...