Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

 

Grazia111 masz tą sama ekipę od murowania co ja :)

 

 

Tak. Skorzystałam z Waszej i sąsiadów opinii o panu Leszku, że buduje solidnie i nie ma problemów z dogadaniem się, że nie macie żadnych zastrzeżeń.

Nie skorzystaliśmy tylko z Waszego dostawcy materiałów - Aglobetonu, Aglobudu. Nie udało nam się "porozumieć" z właścicielem, ale nie ma tego złego.... znaleźliśmy taniej te same materiały albo sprzedawane na lepszych warunkach.

Ściany fundamentowe "rosną". Będziemy mieli podwyższony fundament, bo okazało się, że działka jest trochę w dole. Dobrze, że tylko trochę, ale zawsze lepiej podnieść na etapie fundamentów.

Dzieci wożę do nowego przedszkola w Chotomowie, a potem załatwiam materiały i odwiedzam działkę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

kosisko się samo nie łamie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

40 letnie, drewniane trzymane gdzieś "w warunkach atmosferycznych" ma chyba jednak prawo mieć "zmęczenie materiału"? :wink: :wink: :wink:

 

Ostrze zapewne pomoze wybrac mi teść, który całą młodość spędził na wsi i jak pisałam wcześniej z kosą czuje się jak ryba w wodzie :) Na razie muszę tylko odkupić kosisko a to chyba nie jest duży problem przy wybieraniu? :wink:

 

Grazia 111 wiem, że budujesz z Leszkiem, chodziło mi o to, ze masz nawet tę samą ekipę murarzy co ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy :wink:

tydzień minšł pracowicie i oto efekty

http://img225.imageshack.us/img225/3711/dsc03734fw6.jpg

http://img181.imageshack.us/img181/6869/dsc03745hi8.jpg

http://img182.imageshack.us/img182/833/dsc03725az8.jpg

http://img180.imageshack.us/img180/2470/dsc03695db2.jpg

 

pozdrowienia dla tych co startujš, kończš i wahajš się :lol: :lol: :lol:

reszta do zobaczenia w Dzienniku

Grazia111 trzymamy kciuki za start i wielka szkoda że nic nie wyszło ze współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mago śliczny ten Wasz nowy mieszkaniec :)

 

paweł i renia duże postępy robicie :) U mnie tak było niecały rok temu.

 

A wszystkich zainteresowanych tematem kos informuję, że w GS-ie w Legionowie (Kościuszki 8 ) kosisko kosztuje 10 zł a kosa w zalezności od rozmiaru od 30paru do 46 zł najdłuższa :) I dzięki nowemu kosisku mam juz śliczne rżysko na działce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystkich zainteresowanych tematem kos informuję, że w GS-ie w Legionowie (Kościuszki 8 ) kosisko kosztuje 10 zł a kosa w zalezności od rozmiaru od 30paru do 46 zł najdłuższa :) I dzięki nowemu kosisku mam jusz śliczne rżysko na działce :lol:

 

jak dojechać do Kościuszki w Legionowie?

 

pawel i renia ile poszło Wam bloczków fundamentowych?

 

mago piesek śliczny. Jak go nazwaliście?

 

pozdrawiam

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystkich zainteresowanych tematem kos informuję, że w GS-ie w Legionowie (Kościuszki 8 ) kosisko kosztuje 10 zł a kosa w zalezności od rozmiaru od 30paru do 46 zł najdłuższa :) I dzięki nowemu kosisku mam jusz śliczne rżysko na działce :lol:

 

jak dojechać do Kościuszki w Legionowie?

 

pawel i renia ile poszło Wam bloczków fundamentowych?

 

mago piesek śliczny. Jak go nazwaliście?

 

pozdrawiam

G.

Do GS-u jedzie sie tak jak do starej siedziby Zakładu Elektrycznego i skręca w prawo ,dojeżdża do fabryki okien i skręt w lewo ,dalej prosto wzdłuz torów w stronę Legionowa_Przystanek.GS po prawej stronie.Jesli cosik żle podalam to skorygujcie proszę.

 

Co do pieska to był problem z nazwaniem ,w końcu został Dżaber -po dłuuuugich naradach z dziećmi.W końcu ma to być duży psiak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję działki w Chotomowie w okolicach ulic Obrońców Modlina, Żeligowskiego lub Bagiennej. Interesuje mnie działka w granicach 900 -1200m. Jeśli ktoś z Was wie o działkach do sprzedaży w tych okolicach proszę o informację na maila [email protected] lub telefon 600 390 359.

 

z góry dziękuję

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mago nie znam się zbytnio na psach, ale Dżaber bardzo przypomina z wyglądu berneńskiego psa pasterskiego, która to rasa od razu wpadła nam w oko jak raz kiedyś byliśmy na wystawie psów. Czy Dżaber to może właśnie berneńczyk ?

 

 

Zgadza się to berneńczyk,będzie trochę mniejszy od bernardyna ile to nie wiem.Waga chyba z 60 kg póżniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie zobaczyłem że jest już około 100 osób w naszej grupie.

Pozdrawim tych co zaczynają są w trakcie i juz skończyli przygodę pt: budowa........

pzdrawiam,

 

na to wygląda,lecz niewiele z tych osób udziela się na forum grupowym,a szkoda :-? :wink:

Może czasu mają za mało?

carpedijem-właśnie taki powinien być -dla rodziny duża przytulanka ,łagodny a nie jakis agresywny.odstraszac ma wielkością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...