Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich,interesują mnie firmy budowlane ,które wybudowały Wam domy,proszę o opinie.Zaczełem szukać ekip budowlanych,;ale sprawdzonych i polecanych przez Was.Jeśli ktoś z Was zna takie firmy jaj SŁAWBUD z Dziekanowa Leś.,czy firme pana BULIKA z Siedlec to poproszę o opinie. pozdrawiam Wiesiek

 

Jak możecie podać kogoś dobrego do wykonania STUDNI,oraz ELEKTRYKA,który załatwi kompleksowo warunki na przyłącze do działki. :roll: :p

 

Budowę rozpoczynam na wiosnę na WSPÓLNEJ W CHOTOMOWIE

 

 

Witaj w grupie

Namiary na moją ekipę i kierownika bud.wysyłam na priv.

Firm przez Ciebie podanych nie znam i nie spotkałam się.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie wszystkich,interesują mnie firmy budowlane ,które wybudowały Wam domy,proszę o opinie.Zaczełem szukać ekip budowlanych,;ale sprawdzonych i polecanych przez Was.Jeśli ktoś z Was zna takie firmy jaj SŁAWBUD z Dziekanowa Leś.,czy firme pana BULIKA z Siedlec to poproszę o opinie. pozdrawiam Wiesiek

 

Jak możecie podać kogoś dobrego do wykonania STUDNI,oraz ELEKTRYKA,który załatwi kompleksowo warunki na przyłącze do działki. :roll: :p

 

Budowę rozpoczynam na wiosnę na WSPÓLNEJ W CHOTOMOWIE

 

Firmę SŁAWBUD znam od 13 lat. Działa już długo na rynku i przez ten czas wybudowała domy kilku moim znajomym. Nie słyszałam, żadnych złych opinii na ich temat - same pozytywy. Też braliśmy ich ofertę pod uwagę, ale grafik mają napięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

kochani - muszę się pochwalić! Wczoraj "na amen" skończyli nam więźbę. Więc jest już kształt domu. Panowie bardzo dobrze się spisali, pomijając to, że zeszło im się dwa razy dłużej niż obiecali - ale może nie zdawali sobie sprawy, że więźba jest taka skomplikowana. Ale z czystym sumieniem mogę ich polecić (chociaż jednych :lol: ). Aha, ale na ten rok już nie mają wolnych terminów, dopiero od wiosny. Gdyby ktoś chciał....

mik99 - wysłałam słówko na priva.

 

:D :D :D :D :D :D

 

http://img241.imageshack.us/img241/2885/p9260006as6.th.jpg' alt='p9260006as6.th.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam cierpliwie i czekam, ale chyba się nie doczekam odpowiedzi na zadane kilka stron wcześniej pytanie:

 

Po co gminie nasza droga ?

Nie wiem - chyba tylko żeby mieć ją w papierach, bo jeśli chodzi o utrzymanie i remonty to i tak gmina to robi.

Oczywiście ja ja będę odśnieżał ale jeśli chodzi o remonty to jednak gmina.....

 

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Czy dobrze zrozumiałam, że GMINA UTRZYMUJE I REMONTUJE PRYWATNĄ DROGĘ???? :o :o :o

CZYLI, ŻE JA TEŻ PŁACĘ ZA WASZĄ DROGĘ, PODCZAS KIEDY SAMA MUSZĘ WIOSNĄ I JESIENIĄ BRODZIĆ W BŁOCIE???? :( :( :(

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich,interesują mnie firmy budowlane ,które wybudowały Wam domy,proszę o opinie.Zaczełem szukać ekip budowlanych,;ale sprawdzonych i polecanych przez Was.Jeśli ktoś z Was zna takie firmy jaj SŁAWBUD z Dziekanowa Leś.,czy firme pana BULIKA z Siedlec to poproszę o opinie. pozdrawiam Wiesiek

 

Jak możecie podać kogoś dobrego do wykonania STUDNI,oraz ELEKTRYKA,który załatwi kompleksowo warunki na przyłącze do działki. :roll: :p

 

Budowę rozpoczynam na wiosnę na WSPÓLNEJ W CHOTOMOWIE

 

Ja startuje w przyszłym roku ale wodę już mam. Jęzeli szukacje namiarów na wykonawcę studni przyłącza wody kanalizacji to mam sprawdzonego wykonawcę. Podeślę na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podzielić się mimi doświadczeniami co do więżby dachowej,ponieważ już jeden dom wybudowałem ,a teraz zamierzam zbudować drugi i nie popełnię takich błędów. Pytajcie czy firma suszy dzrzewo w suszarni/powinno mieć wilgotność 18%/-potem wysuszone drzewo/więżbe impregnuje się ciśnieniowo lub przez zanurzenie na kilkanaście godzin,dopiero taka więżba po wyschnięciu ma w sobie środek chemiczny ,po drugie więżba zamontowana na dachu surowa po czasie zaczyna się odkształcać,są przecieki w okolicach kominów,a latem w upalne dni słychać jak się napręża,odkształca=poprostu siedząc przed domem słyszałem pracę drewnianych elementów,dlatego ,że zamontowano surową ,nawet nie podsuszoną.Najpewniej kupować w dużych tartakach,bo oni posiadają odpowiedni sprzęt i technologię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil:

Boże uchowaj!

Dotąd nie przyjechali dokończyć robotę (tzn. obróbka glifów), całe szczęście nie zapłaciłem im za to z góry. Nie pomogę ci niestety.

 

Jejku ,co się z tymi fachowcami dzieje :-? :evil:

Szukam ekipy do tynków tradycyjnych :roll: :roll: :roll: Czy możecie kogoś polecić-pytanie do tych,którzy własnie skończyli lub kończą tynki u siebie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY wie ktoś z Was jak wyglądają w najbliższym czasie inwestycje typu GAZ,KANALIZACJA---chodzi o ul.WSPÓLNĄ od nr 14 wzwyż?/wiem że do nr 14 jest gaz ziemny doprowadzony.==========================================A teraz inny temat,zima się zbliza ,na budowie nie ma co robić?KTO Z WAS WYBIERA SIĘ NA NARTY ,jeśli tak to gdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He - to samo pytanie sobie zadawałem - Może Pyza umieścił swoje marzenia w avatarku :-)

Pyza - Narty ?? A kto będzie robił instalacje - w zimie termin jak znalazł- chyba że bedzie - 20 ......

 

Dzięki Mago za namiar na studnie - już jestem umówiony i jedziemy z tym tematem już w sobote.. "Jak Pana poznam??", "Niech pan się nie przejmuje - mój samochód wygląda jak wyrzutnia rakiet" :-) Lubie takie podejście :-)

 

Alo,Alo,

Czy to prawda, że nigdzie nie ma materiałów budowlanych i są zapisy na marzec... ???

Szwagier mnie postraszył i znajac moje szczęscie to nie zakończe stanu otwartego w tym roku - bo pewnie niegdzie nie ma cegieł :-)..........

 

W dalszym ciągu jak rozwiązać ogrzewanie. Chyba popadne w jakieś schizy. Solary, Butla z gazem pod ziemią czy kominek ? A może jedno z drugim ? A jak kominek - to jaki ? Z płaszczem czy nawiewem...

Buuuuu, dlaczego pompa ciepła jest taka droga ?? Bo to było by najlepsze rozwiazanie...

 

Aha - i jaszcze jedno - potrzebuje kubić pompę do wody na budowę (to tej rury co dopiero bedzie w sobotę) - mozecie mi coś polecić ??

 

dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinus i Linka na czas budowy polecam sobie kupić zestaw hydroforowy z Castoramy za 187 zeta{ taki mały czerwony ze zbiornikiem} u mnie działa i całkiem ostro sika

wieslaw=pyza a co do nart to polecam CHOPOK fajna górka i miło się jedzi noclegi pod samš górš najtaniej, kwatera fajowa http://www.penzionlimba.sk/pl/

http://img243.imageshack.us/img243/4324/dsc01951jm5.th.jpghttp://img384.imageshack.us/img384/1439/dsc01961bp6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...