Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Geotechnika czyli odwiert geologiczny ??

Ja musiałem, bo skrawek domu jest na "terenie niestebilnym geologicznie" :-D Ale, czy ja wiem ?? 400 pln za jedną dziurę. żeby dobrze sprawdzić trzeba ze 3 dziury... Może po prostu spytać sąsiadów, albo rozejrzeć się po okolicy. To zależy gdzie kupujesz działkę.

Jeśli na zupełnym odludziu albo terenie: przy wiśle, w starorzeczu albo jakos tak - to owszem, mozna. ale jak np: na Kisielewskiego to chyba niee ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: jak wrzucić avatarka ?

 

Wrzucenie avatarka było dla mnie prostrze niż wklejanie zdjęć :)

 

Wejdź w swoj profil i na samym dole jest miejsce na wpisanie adresu avatarka - i tyle :wink: (a! Avatarek powiniem sie znajdowac na jakims serwerze chyba? :roll: )

 

 

Hmmm, no własnie

Musi być na serwerze czy może być na twardym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel i renia jak po takich schodach wnosi się np. meble, albo inny duży i ciężki przedmiot? Jak maluchy radzą sobie na takich schodach, a my z nimi za rączkę? Pomijam fakt, że trzeba te schody pokonać na jeden raz co dla osób w podeszłym wieku (rodziców, dziadków) może być trudne.

Przepraszam, ale ja chyba nie jestem zwolenniczką takich schodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych forumowiczów orientuje się ile może kosztować metr nieuzbrojonej/uzbrojonej działki na pograniczu Legionowa i Jabłonnej?

 

Zaczynamy rozmowę od 100 pln/m2. Mozna znaleźć jeszcze za 80 ale 20 metrów od cmentarza w Chotomowie. Generalnie za 120 to chyba najtaniej. Gdzie konkretnie ? Napisz na priv - opisałeś lokacje tak, że nie wykluczone, że kupujesz od tego samego gościa co ja. A to dużo opowiadania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po odbiór pozwolenia, co nastąpi nie wcześniej niż w grudniu.

No to Renatka wczesną wiosną ruszysz z budową.Powodzenia :wink:

 

Mago, dziękuję za wspaniałe życzenia, ale ta wiosna nie jest taka oczywista. Mam jeszcze inne trudności, na które nie mam wpływu. Pozwolenie jest ważne 2 lata :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonego notariusza - mam zamiar kupić działkę na granicy legionowa i Jabłonnej

 

Ja dla odmiany polecam p. Klejmenta:

Zbigniew Klejment & Mariusz Kmiecik

Kancelaria Notarialna s.c.

ul. Jana III Sobieskiego 47 A

Legionowo

tel.: (22) 774-95-75, 784-52-75, 784-65-44

e-mail: [email protected]

[email protected]

 

Niedopatrzenia p. Ruszkowskiego kosztowały nas kilka tysięcy złotych i sporo nerwów.

 

I jeszcze jedno Marku: Jabłonna odmienia się jak Anna, a więc "na granicy Jabłonny"

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany polecam p. Klejmenta:

(.... )

Niedopatrzenia p. Ruszkowskiego kosztowały nas kilka tysięcy złotych i sporo nerwów.

 

I jeszcze jedno Marku: Jabłonna odmienia się jak Anna, a więc "na granicy Jabłonny"

Pozdrawiam, Maria

OOO

Jakże to miłe, bo już zaczynałem wątpić że tylko ja stosuje zasadę Wanna-Jabłonna...

Zasiałaś ziarko niepokoju u mnie, bowiem korzystałem właśnie z usług Ruszkowskiego.

Możesz opisać na co zwrócić szczególną uwagę ?

Dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: jak wrzucić avatarka ?

 

paweł i renia opisali to tu

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=45923&postdays=0&postorder=asc&start=151

 

a Olena dopisała

"Wejdź w swoj profil i na samym dole jest miejsce na wpisanie adresu avatarka - i tyle (a! Avatarek powiniem sie znajdowac na jakims serwerze chyba?)"

Na to paweł i renia "Musi być na serwerze"

I tu wracamy do stwierdzenia

" ..dla tych co chcą wklejać zdjęcia do sieci :

http://img37.exs.cx/ ..." z cytowanego powyzej opisu

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=45923&postdays=0&postorder=asc&start=151

 

Dodam od siebie Do przekształceń obrazków używam darmowego programu IrfanView http://www.irfanview.com/ ( ma spolszczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elza23 ach jak mi się podobają takie dachy! Śliczny! Minął tylko tydzień od ostatniego zdjęcia to chyba niezłe tempo na taki złożony dach.

 

Kris19 jeśli startujesz dopiero w przyszłym roku to co za fajny dom oglądamy w Twoim avatarku?

 

Zdjecie pochodzi z realizacji projektu AGNIESZKA z pracowni MGProjekt.

Tak to mawłaśnie wyglądać.

Ale to narazie przyszłość. Czekam na warunki zabudowy może dostanę na gwiazdkę.

Narazie walczę z przyłączami: woda jest, prąd i gaz podpisane umowy

Mam namiar na dobrego fachowca od wody i kanalizacji. Kompleksowa obsługa i pomaga w papierkowej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...