Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://img171.imageshack.us/img171/4374/1oh9.th.jpg

mamy WIECHE teraz tylko deskowanie,papowanie i KONIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Gratulujemy :D :lol:

Deskowanie i papa to tak z tydzień jeszcze i koniec :wink: na ten rok oczywiście.

A u nas ogrzewanie podłogowe w końcu już rozłożone i czekamy na szlichyty

(środa-czwartek) :p Tylko ta pogoda trochę namąciła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś z Was spotkal się przy szlichtach z odgrodzeniem czy wzmocnieniem prętami-pionowymi przejść przy drzwiach wejściowych i balkonowych( w celu uniknięcia w póżniejszym okresie wypychania drzwi i pękania płytek )?Ostatnio właśnie usłyszałam,żeby wbić takie pręty w tych miejscach zanim wyleją mi szlichty. :oops: roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem trochę bieganiny po urzędach więc nie miałem czasu na forum, mam pytanko do tych co już wybudowali, czy moglibyście poszperać w starych notatkach i dać mi namiar na ekipę dobrą budowlaną........bardzo proszę... :roll:

Ps. słyszeliście może o firmie Zakpol z Nieporętu , mają tam jakieś materiały budowlane i ekipę budowlaną......jeżeli ktoś miał z nimi doświadczenia to proszę o pilny kontakt.....

Pozdrawiam wszystkich , jeszcze jedno Franek Kruszyński......?ma jeszcze dwóch braci budowlańców , może ktoś korzystał z ich usług, proszę o recenzje.... :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manykes

generalnie firma Zakpol ma {nasze zdanie}klientów w d...e na początku niby 2 ceny i rabaty a jak idzie o konkrety to nabierają wody w usta i pocałuj się głęboko .......... :o

jako że do nich mieliśmy najbliżej to i większość pierduł u nich kupowaliśmy ale zdania dobrego nie mam :( :(

jeśli mogę polecić to o NIEBO lepsi są w DACHMUŻE w Jabłonnej {konkretnie się z nimi gada i można pospekulować na cenach } i jak bym miał stawiać 2 dom to ugadał bym się z nimi na kompleksowe dostawy całej budowy z {7%}

 

 

POZDRO ....... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manykes

generalnie firma Zakpol ma {nasze zdanie}klientów w d...e na początku niby 2 ceny i rabaty a jak idzie o konkrety to nabierają wody w usta i pocałuj się głęboko .......... :o

jako że do nich mieliśmy najbliżej to i większość pierduł u nich kupowaliśmy ale zdania dobrego nie mam :( :(

jeśli mogę polecić to o NIEBO lepsi są w DACHMUŻE w Jabłonnej {konkretnie się z nimi gada i można pospekulować na cenach } i jak bym miał stawiać 2 dom to ugadał bym się z nimi na kompleksowe dostawy całej budowy z {7%}

 

 

POZDRO ....... :wink:

 

 

Ja mam podobne zdanie jeśli chodzi o ZAKPOL ,zaś DACHMUR to nie do końca jest tak jak pisze Paweł.Jeśli trafisz na pana Wojtka to okej ale pan Czarek to taki czaruś ,który dużo gada i próbuje naciągnąc i przekonać inwestora do droższego towaru.Latem też mieli klientów w d...ie i w pierwszej kolejności towar zapewniali swoim ekipom wykonawczym.Mimo, że wcześniej miałam zamówiony towar to oczywiście zabrakło go dla mnie i poratowali nas w Zakpolu.A tak wogóle to wydaje mi się,ze hurtownie przerosła ilość budów w tym roku....Co się zas tyczy brania materiałów z jednej hurtowni na całą budowę to według mnie kiepski pomysł.W każdej mają jakieś lepsze ceny na poszczególne towary.Stal mieli najtańszą w ISOBUDZIE,maxa najtańszego na większość palet dostałam w Dachmurze zaś cement najtańszy wówczas miał Zakpol.Jak się cenowo kształtuje to dzisiaj- trudno powiedzieć.Wiem ,ze cement na dzień dzisiejszy Isobud ma w cenie 388zl za tonę czyli niecałe 10zł za worek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Dachmur nie przyjmuje już obsługi inwestycji na przyszły rok....

Maria

 

Podobno ;)

 

Co do składów, małą, fajną hurtownia są Śruby na Modlińskiej/Chotomowskiej w Jabłonnie (wjazd z obydwu ulic) - choć nie jest to de facto skład budowlany a raczej solidna hurtownia art. metalowych z działem budowlanym (gazobeton Faelbet, cement etc.) Rozsądne ceny.

 

Chemię budowlaną polecam z Marsanu na Modlińskiej w Warszawie - 597 69 84, duża hurtownia, duży wybór, bardzo fajne ceny.

 

A co do zestawienia Dachmur-Zakpol - zdecydownie stawiam na pierwszy. Faktycznie lepiej rozmawiać z Nowosińskim - choć Steczkowski przy całym swoim rozgadaniu też bardzo dobrze zna sie na budowlance. Co do traktowania klienta, pamiętajcie, że w tym roku rynek budowlany zwariował i nawet ci porządni zaczynają się już spławiać kolejnych klientów.

Szczerze mówiąc - współczuję budującym teraz. Uzbrojcie się w cierpliwość i wszystko zamawiajcie min. 2 miesiące naprzód. Nie, żebym straszył - sam mam drobną robotę do skończenia, liczyłem, że jak w zeszłym roku zajmie mi to tydzień a od ponad miesiąca czekam na znajomą ekipę.

 

Ale, jak mawia ulubiony budowlaniec naszego dziecka - damy radę! :D

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Serdecznie dziękuję za zainteresowaniem moimi problemami , mam pytanko cały czas mam zagwozdkę czy szukać ekipy do stanu surowego,czy może ekipę która kompleksowo wybuduje mi "dom pod klucz", nie bardzo się oriętuję jak wyglądają relacje cenowe między wykonastwem budynku "na raty" a kompleksowo,dzwoniłem do kilku firm budowlanych i ceny mnie poraziły(1700-2000zł/m2), co o tym sądzicie...?

Jeszcze jedno pytanko, przeczytałem dużo ciekawych opinii na temat wody w naszej okolicy, a mnie interesuje jak wysoko są wody gruntowe,zdecydowałem się na budynek z całkowitym, głębokim podpiwniczeniem i zaczynam się obawiać,że gdy wykopią dołek ujrzę wodę,może ktoś z was ma podpiwniczony budynek,proszę o opinię.... :roll:

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studnia nie musi być zaznaczona na mapie do celów projektowych,ani nie trzeba zezwolenia na budowę jeśli jej głębokość nie przekracza 30m. żródło=firma wykonująca studnie na terenie warszawy i okolic.;co do odległosci -to twoja sprawa jaką chcesz mieć wodę,tą z szmbem,czy czystą;następna sprawa-niektórzy oszczedzając kopią studnie do gł.6m/bo akurat tam jest wystarczająca ilość wody/;ale woda nadająca się do picia/oczyszczona biologicznie/ znajduje się dopiero na poziomie 20m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...