Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

manykes

co do hurtowni to ja byłem bardzo zadowolony ze współpracy z DACHMURem z Jabłonny { szybko miło konkretnie }natomiast owiele mniej z ZAKPOLU w Nieporęcie najpierw obiecanki o rabatach upustach itd a jak przyszło co do czego to D... i w dodatku wszystko na 22% :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

 

" pamiętaj kto nie pyta ten przepłaca a hurtownicy zacierają łapy "

 

http://img295.imageshack.us/img295/507/1fm0.jpg

MAMY SCHODY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: { prawie }

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie,budowlaniec z którym się dogadywałem,bardzo polecał hurtownię mat. budowlanych z Nowego Dworu Maz. ,nazwy nie pamiętam,ale podobno jest największą hurtownią,jest wypożyczalnia sprzętu,może ktoś się tam zaopatrywał, bardzo bym prosił o opinię...

pozdrawiam

 

Też braliśmy pod uwagę skład budowlany z NDM, ale po rozpatrzeniu za i przeciw wybraliśmy Minox. Ceny były bardziej konkurencyjne i .....rozliczenia korzystniejsze.

 

Poza tym z upustami i płatnościami z Aglobudu-Aglobetonu najpierw było wszystko ładnie, pięknie, a po dwoch dniach okazało się, że rozmyślili się co do ustaleń. pawel i renia też próbowali z nimi współpracować.

 

pawel i renia fajne schody. Są w salonie - na widoku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Aglobudu brałam beton_szybko,na czas,najtaniej.Więżba nie najgorsza ale zapewniali ,ze będzie super impregnacja :-? :evil: i co najważniejszę przekroje nie takie jakie były zamawiane.Co do reszty to obiecywali jakiś towar i po tygodniu czy dwóch okazywało się ,że nie mają.Ogólnie moje wrażenia to takie,że w nosie mają klientów :( Nie starają się bo i po co ? Klient i tak sam przyjdzie .Jak nie ten to inny)No i oczywiście ceny.Beton mieli najtańszy ale inne towary drogie,chociaż trzeba przyznać ,ze jakościowo na pewno lepszy niż w Zakpolu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te wewnętrzne 210 x 90 od 650 do 680 w zależności od tego czy z szybą i jak dużą

Wszystkie mialy wmontowane odpowiednie zamki - bez klamek i szyldów

 

A cena za samo skrzydło czy razem z ościeżnicą?

Wszystko razem ale w maju 2005 roku

 

ładne te Twoje drzwi i wyglądają na takie masywne,porządne.Może wiesz czy mają inne odcienie? :oops: :-? A może jakiś telefon do nich masz? :wink:

Proszę bardzo 786-63-95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel i Renia:

 

Dzięki za namiary. Jak zobaczyłem ile tego to spadłem z krzesła i potargałem sobie grzywkę...

Jeszcze raz dzięki za pomoc i czekm na rachunek z pralni za obryzgane błotem spodnie.

Dzisiaj wkleiła się tam Tatra z piachem, myslałem, że do wiosny zostanie...

 

Namiary na sprzęt ciężki:

Radek (człowiek orkiestra: piach, wykopy, zasypy - taki Mr. Koparka :-) )

602-294-469

Okolice Legionowa.

Transport z HDSem - może właściciel składu budolanego na Kisielewskiego, fajny i miły gość: 608-392-658

 

Aha - działki w Jabłonnie

eeh, to już na priv.

Kto chętny ? (spoko, spoko, nie wygrałem w lotto i nie kupiłem całego Chotomowa :-) Dam namiary na klienta od którego ja kupiłem.

 

e(4xm)a :-)

Jedyna opcja to jeździć po okolicy i szukać na słupach ogłoszeniowych.

Ewentualnie napisz do mnie na priv - mam jedą myśl ale trudno mi to wytłumaczyć :-) łatwiej przez telefon :-)

 

Pozdro

 

 

Witam,

Dzieki Tinus i Linka za namiary - niestety działka sprzedana - takie przynajmniej informacje otrzymałam. Szukam dalej...

Jeżdżę, chodzę i cisza.. :-(. Wszyscy chyba czekają do wiosny :cry: :cry: :cry: .... na wyższe ceny :evil: :evil: :evil:

 

Aha..wspominałeś o szukaniu z miejscową agencją nieruchomości. Moje pytanie: czy podpisywałeś z nimi jakąś umowę, i cow w przypadku gdy ostatecznie transakcja nie dojdzie do realizacji ? Zadałeś kryteria z ceną?

Z góry dziękuję za pomoc..

Pozdrawiam szczęśliwych budujących,

 

Emmmma ( na etapie marzeń -przeglądająca projekty ) :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minox Pan Artur 506 008 806 - ugodowy człowiek :lol: co do cen.

Minox znajduje się niedaleko Modlińskiej w Warszawie. Jadąc z Jabłonny trzeba skręcić w ul. Mehoffera, w lewą stronę.

 

Co do działek w Chotomowie mam jeden namiar, ale plan dotyczący tego terenu wejdzie dopiero w życie podobno na wiosnę. 1500 metrowe działki ok. 150 zł za metr :o

Jest też domek do sprzedania przy Żeligowskiego za 220 tys. do remontu.

Jeśli jest ktoś zainteresowany to podam namiary.

 

pozdrawiam

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NDMaz przetestowałam chyba wszystko: Aglobud na łęcznej (przy obwodnicy), Boża wola (p. Szczodry), Domex2 - Stanisławowo/Pomiechówek, jakaś hurtownia ze Skierd (Skierdów???). Teraz to najwięcej korzystam z Bożej Woli, bo blisko i za transport nie biorą. No i można brać na parę dni "na krechę" żeby nie cykać im po 50zł. No i jak cię już poznają to szybko na telefon można coś dostać (Telepizza). Złe opinie o różnych hurtowniach tylko osobiście lub na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aha..wspominałeś o szukaniu z miejscową agencją nieruchomości. Moje pytanie: czy podpisywałeś z nimi jakąś umowę, i cow w przypadku gdy ostatecznie transakcja nie dojdzie do realizacji ? Zadałeś kryteria z ceną?

Z góry dziękuję za pomoc..

Pozdrawiam szczęśliwych budujących,

 

Wypełniasz kwitek, który (w 3 słowach) mówi, że jak kupisz za ich pośrednictwem to odpalasz im kase (z reguły - chyba 2.5%) i nie będziesz próbowała kupić tej nieruchomości z pominięciem pośrednika. Każdy pośrednik jesazcze dobrze się nie przywita jak poda Ci taka kartkę do podpisania pod nos, więc się nie martw :-)

 

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...