Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś z szanownych grupowiczów współparacował lub korzystał z usług projektanta architektury i kierownika budowy Pana Romana Lisa z Marek k/Warszawy? Jeżeli tak to proszę o wszelkie informacje i opinie na temat takiej współpracy, ponieważ rozważam możliwość skorzystania z jego usług. Za wszelkie informacje z góry dziekuję.

 

 

 

Ja się z tym nazwiskiem na naszym forum nie spotkałam. :-?

 

 

 

 

Piohal

 

Te 146 zl płacone przy składaniu o warunki przyłączenia zaliczane jest póżniej

w koszt całkowitego podlączenia .Tańsze jest podłączenie napowietrzne jak również pózniejsze opłaty stałe.Opłata za podłączenie jest uzależniona od ilości zgłoszonego zapotrzebowania KW.(przydziału).Chyba wychodzi coś około 140 zł za 1 KW

Z tego co słyszałam to jeśli masz ziemne ,to skrzynkę osadza się w parkanie i energetykę interesuje tyko to co od słupa do skrzynki , reszta czyli od skrzynki do budynku robisz na własny koszt- kopanie ,materiał itd ,czyli też drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No to my już po...

Tosia ma 3200 i 51 cm.

Przepraszam, że na forum a nie na priv - ale to chyba wybaczycie :-D

 

Paweł - św. Zofia - położna Renata - tak wspaniałej kobiety jeszcze nie spotkałem !!

Polecam !!!!

 

Wszystko w porządku, dziewczyna zdrowa i... cudowna !

 

Uffff,

...jeszcze tylko dom skończyć...

:-D :-D :-D

 

jupi !!!

 

GRATULACJE!!! I duuużo zdrowia ( ..i snu) dla małej i mamy.

 

 

GRATULACJE I POWODZENIA

http://www.gifownik.pl/gify_gifownik_lut/osobki/baby/20.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ja teraz to tylko z "doskoku" zaglądam, bo mnóstwo spraw na głowie... a doba ma tylko 24 godziny.

Tinus i Linka - gratuluję córci!

I jeśli dobrze główkuję, to koleżance mojej córki urodziła się siostrzyczka?? Czy mogę tę wiadomość przekazać Zuzi P. z przedszkola Przy Lesie?

Proszę o potwierdzenie...

Emma - a gdzie masz tę swoją oczekiwaną niescaloną działkę? Gdzieś niedaleko nas?

Olenko - czy dalej podtrzymujesz dobre zdanie o panu kominkarzu?

U nas zaczął się czas zmian wystroju wnętrz - przybyli tynkarze!

zaczyna robić się ładnie(j).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mogę tę wiadomość przekazać Zuzi P. z przedszkola Przy Lesie?

Proszę o potwierdzenie...

Pozwole sobie na taki mały off topic :

Czy ktoś z Was prowadza może pociechy do przedszkola Przylesie II na ul. Dębowej?

 

Ja już zakończyłem (młoda chodziła od początku istnienia, jeszcze w poprzedniej-poprzedniej lokalizacji), na kolejną wizytę muszę poczekać ze 2-3 lata :-D

Ale elzie23 zostało jeszcze chyba pół roku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mogę tę wiadomość przekazać Zuzi P. z przedszkola Przy Lesie?

Proszę o potwierdzenie...

Pozwole sobie na taki mały off topic :

Czy ktoś z Was prowadza może pociechy do przedszkola Przylesie II na ul. Dębowej?

 

Ja już zakończyłem (młoda chodziła od początku istnienia, jeszcze w poprzedniej-poprzedniej lokalizacji), na kolejną wizytę muszę poczekać ze 2-3 lata :-D

Ale elzie23 zostało jeszcze chyba pół roku ;-)

 

 

Ja zaczynam prowadzać swojego starszaka. To dopiero początki, pełną parą ruszamy na wiosnę

Elza23 napisała:

Emma - a gdzie masz tę swoją oczekiwaną niescaloną działkę? Gdzieś niedaleko nas?

 

A to w okolicach Milenijnej / Dworkowej - scalona już jest -właśnie się dzieli...

 

Pzdr,

Emmmma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

my też już zakończyliśmy edukację w przedszkolu - chodzimy teraz do zerówki w szkole :D .

Ale przedszkole wspominam (tzn. co ja mogę - wspomina Zuzai) bardzo dobrze. Chodziła chętnie, atmosfera była bardzo miła.

Emma - piękna lokalizacja tej Twojej przyszłej działki. Życzę, by się udało wszystko załatwić pomyślnie- należy Ci się, za tę determinację w poszukiwaniach.

A tak z czystej ciekawości, jeśli mogę zapytać - po ile "chodzą" teraz działki w naszej okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ

mam na imie VIKTORIA jestem dużą 51cm dziewczynką o dość sporej wadze 3750 urodziłam się wczoraj i TATUŚ z MAMUSIĄ namówił mnie bym się przedstawiła .

Od następnego roczku razem z rodzicami też będę budowała DOMEK,serdecznie pozdrawiam bliskich i dalekich sąsiadów w doli i niedoli budowlańca .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

http://img184.imageshack.us/img184/7676/vikiwy1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ

mam na imie VIKTORIA jestem dużą 51cm dziewczynką o dość sporej wadze 3750 urodziłam się wczoraj i TATUŚ z MAMUSIĄ namówił mnie bym się przedstawiła .

Od następnego roczku razem z rodzicami też będę budowała DOMEK,serdecznie pozdrawiam bliskich i dalekich sąsiadów w doli i niedoli budowlańca .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

http://img184.imageshack.us/img184/7676/vikiwy1.th.jpg

 

 

 

WOW - oj piękny prezencik pod choinkę.

ŻYCZYMY MALEJ VIKTORII ZDRóWKA a dla WAS KOCHANI RODZICE PRZEDE WSZYSTKIM DUZO RADOśCI,CIERPLIWOśCI,UśMIECHU NA CO DZIEN, SNUUUUUUUUUU :lol: :p :p :p :p ORAZ JAK NAJMNIEJ KłOPOTóW Z MALENSTWEM. :wink: :D :D :D :D

 

Paweł uściski dla Reni i małej

:lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ

mam na imie VIKTORIA jestem dużą 51cm dziewczynką o dość sporej wadze 3750 urodziłam się wczoraj i TATUŚ z MAMUSIĄ namówił mnie bym się przedstawiła .

Od następnego roczku razem z rodzicami też będę budowała DOMEK,serdecznie pozdrawiam bliskich i dalekich sąsiadów w doli i niedoli budowlańca .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

http://img184.imageshack.us/img184/7676/vikiwy1.th.jpg

 

Dużo zdrowia dla Was wszystkich :D .

 

Pzdr,

Emmmma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha.. nie wiem jak u mnie będzie z czasem więc..

 

Życzenia Świąteczne czas zacząć

Więc życzę WAM radosnych, zdrowych, miłych Świąt

Odpoczynku i nabrania sił do dalszych prac budowlanych, wykończeniowych i urządzenia się według Waszych planów-aby te domy stały się ostoją szczęścia i radości-żeby spełniły się Wasze marzenia

WESOŁYCH ŚWIĄT

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...