Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Witam wszystkich :)

jestem/jestesmy z dziewczyna nowi na forum stad ten usmiech w powitaniu :)

 

zamierzamy w okolicach kwietnia 2007 roku rozpoczac budowe w Michalow-Grabina, stad zapis w tej grupie.

Do tej pory bez wpisow pozwalalismy sobie korzystac z Waszych doswiadczen, ... mamy nadzieje z nich jeszcze troche pokorzystac, no i moze rowniez sami sie na cos przydamy :):):)

 

jesli chodzi o projekt, ktory zamierzamy realizowac to zapraszamy do watku

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=90131

 

do 'uslyszenia'

pawel i sonia

 

p.s. zapisalismy sie rowneiz do grupy nieporet ... mamy nadzieje ze nie macie nic przeciwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

MAGO

 

no cóż...

jest ciepło nie było najmniejszego problemu z wygrzaniem domu po dwóch dniach od odpalenia kotła zadana temp. powietrza osiągnęła 21 st.

 

przywiązałem dużą uwagę do wykonania instalacji (dwa rozdzielacze: odrębny na grzejniki i drugi na podłogówkę ) każdy obieg w miarę o podobnej powierzchni, jakości użytego materiału i wyposażenia całej kotłowni.

 

Mam nadzieję, że gdy przyjdzie prawdziwa zima, to satysfakcja nie minie.

 

zapraszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,że dopiero po dwóch dniach grzania uzyskałeś temperaturę 21 stopni.

Z tego co pamiętam to ogrzewasz gazem,interesuje mnie jak bardzo ciepłą masz podłogę tzn.czy chodząc z gołymi stopami czuje się ciepło promieniujące od dołu.W podłogówce niskotemperaturowej ciepła prawie się nie odczuwa,Stąd też moje pytanie.My będziemy mieli niskotemperaturowe.Ciekawa jestem ile czasu będzie nagrzewała się moja. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mago pogłoga jest "letnia" i taka powinna być. Ciepło, komfort jego odczucie jest ważne na wysokości 150-200 (patrz rozkład temp.)

 

Czas wygrzewania jest zależy do wielu czynników:

 

termoizolacja jastrychu: grubość i gęstość polistyrenu,

grubość jastrychu,

gęstość rurek,

rozmieszczenie i wielokość poszczególnych obiegów,

kubatura pomieszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

właśnie jesteśmy w trakcie budowy domku w Dąbrowie Chotomowskiej. ZAkochaliśmy się w tym miejscu i mamy nadzieję, ze szybko się wprowadzimy.

 

Budujemy Poemę 2 z pracowni Krajobrazy. żadko korzystam z netu, więc wybaczcie, ze raczkuję i mam nadziję skorzystać z waszych doświadczeń.

 

Powiedzcie jak Wam się dojeżdża do Warszawy i czym?

 

Pozdr

Mariola :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marhab13

 

Witaj :wink:

 

moja żona codziennie korzysta z usług kolei (koleje mazowieckie, chyba?) jest bardzo zadowolona. 37 i jest w centrum (dw gdański). Bilety miesięczne są tanie, a pociągów dużo.

 

jest jeszcze komunikacja autobusowa prywatna (baza w centrum obok straży).

 

tyle może inni coś dorzucą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, a jaka jest cena tych biletów, bo pytałam jakieś 3 miesiące temu pytałam na gdańskim o cenę miesiecznego i podała mi Pani jaką ogromną sumę: 200 pln ok, biorąc pod uwagę, ze trzeba jeszcze kupić milet na warszawę....

 

pozdr

 

66 karta miejska po całej warszawie i ok 90 na pociąg

 

Jednak teraz "idzie nowe" ... i ramach karty można juz dojechać do choszczówki (czyli końcowej stacji w garnicach wawy), ale od luty/kwiecień powiat legionowski mają włączyć w obieg. I wtedy jeden bilet=karta z opcją podmiejską ok.90 pln ma wystaczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zabrałam się za zamawianie szamba i chyba robię to od tyłu, bo zamówiłam koparkę, szambo mają włożyć dźwigiem do dołu i zostanie zasypane, ale coś mi mówi, że to nie wszystko.

coś tam chyba trzeba kleić.....?

czy moglibyście udzielić skróconej lekcji montażu takiego szamba?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misio3

ja bym na twoim miejscu podjechał do HURTOWNI - KR ISOBUD ul Warszawska 56a Michałów Reginów

trzeba powołać się na mnie PAWEŁ z kątów węgierskich a cena napewno się zmieni

 

Oooo

witamy,

Jeszcze jestes w Matrixie czy juz zaczynasz przesypiać noce :-)

Jak tam dziewczynki ?? :-D Pochwal się..

 

:-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinus i Linka

siemano :lol: generalnie 1 tydz. był najgorszy ale teraz jest już OK

noce oczywiście zarwane ale dajemy rade bo co nam zostało :lol: :lol: :lol: :lol:

tyko tego czasu strasznie brak i przydało by się kilka godz. więcej na dobę

 

a tak z innej beczki

jako że WIOSNA :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: wpełni trzeba by było pomyśleć o jakimś spotkaniu przy GRILU :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

http://img297.imageshack.us/img297/5194/1kr3.th.jpghttp://img378.imageshack.us/img378/5571/2bh7.th.jpghttp://img453.imageshack.us/img453/3620/3ua2.th.jpg

a to nasza przyszła inewstorka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...