Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Peterka, nie jest to hurtownia ale zakład produkcyjny, mieszczą się w Łomiankach (w zasadzie jest to chyba Dziekanów), przy trasie na Gdańsk. Obiecuję Ci jutro ich namiary. O cenach też coś napiszę.

Teraz jestem po prostu w pracy, a transakcję finalizowała moja lepsza połowa, do której w tej chwili nie mogę się dodzwonić.

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My budujemy dom w zabudowie bliźniaczej i wszystkie materiały kupujemy razem. To prawda, że można wtedy uzyskać lepszą cenę.

My prosimy o wycenę, następnie negocjujemy rabat (jeśli się da), a na koniec pytamy, ile jeszcze dostaniemy rabatu jeśli będzie x 2. To taki "as z rękawa".

Powodzenia w negocjacjach!!!

Aha, nasze okna mają montować w czwartek, opiszę wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wybieracie się do tartaku?

Dziś będę jechał do tartaku w Chotomowie. Cena więźba 480, deska calówka 380. Dodatkowo za impregnacje po 50 zł. Chyba siezdecydyuje na impregnację w tartaku choć kiedyś byłem przeciwny. Miesiąc poleży pocięte w tym tartaku, a potem tuż przed postawieniem więźby na 2 godz. do wanny (zamierzam przy tym być) i z głowy. Preparat bromowy.

Co wy na to?

Słyszałem niepochlebne opinie pod tytułem chotomowskiego tartaku, w niedalekiej przyszłości razem z Alice wybieram się do tartaku pod Makowem, ale mam jeszcze w rezerwie jeden w Skubiance... Jeśli chcesz możemy podziałać wspólnie. :wink:

 

Dostałęś moją wiadomość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik, Alice

Chyba skutrecznie odstraszyliście mnie od chotomowskiego tartaku przy torach.

Co do Skubianki, to byłem w biurze tej firmy na Chrobrego w L-wie. Ceny normalne, 480 i 370. Zamawiacie impregnowane czy sami podejmujecie wyzwanie. Koszt porównywalny.

Mik, wiadomośc dotarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterka, do wyboru okien firmy Mark-Bud skłoniły nas:

- najlepsza oferta cenowa (kilka postów wyżej wymieniałam oferty jakich firm mieliśmy),

- jakość,

- wygląd (bez komentarza...) - trzeba pojechać i zobaczyć,

- bliskość producenta (w razie czego... tfu, tfu, odpukać...)

- dbałość o klienta: szybkość wyceny, obmiaru, wykonania (ok. 2 tygodni) - były firmy, których nie mogliśmy się doprosić o wycenę, a jak już przysłali to na inne wymiary (tzw. typówka)

 

niekoniecznie w tej kolejności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER! :wink:

 

Wychodzi na to ,że mamy pierwszy krok naszej grupy do wspólnego kupowania.I o to chodziło. :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam

Kasia

 

Tak, to na prawdę zaczyna działać: myślę, że w miarę postępów na naszych budowach wsólnych spraw będzie coraz więcej.

:D :p :D :p

 

Może byłoby korzystniej gbybyśmy zamówienie/wycenę okien złożyli jednocześnie, w większości siła!

Wtedy byłaby szansa na maksymalnie korzystne warunki zakupowe.

Jeśli uzyskalibyśmy zgodność w tej kwestii, to kto mógłby ewentualnie zebrać od zainteresowanych zamówienia i reprezentować grupę wówczas w kontaktach z Firmą?

Ochotnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę kupic drzewo już w tym tygodniu, a jak Wy?

Byłem w Chotomowie. Facet zrobił całkiem niezłe wrażenie. Ale odstąpie od zakupu u niego. Deski ma niestety różnej grubości. W innych tartakach twierdzili (może kłamali) że u nich deski mają każda po 2,5 cm.

Byłem też w Jachrance (nie polecam kantowizna 485 zł. impregancja 100 zł - zdzirstwo).

Byłem w Skubiance. Cena t sama. Załąmał mnie właściciel jak powiedział, że impregnacja trwa u niego 0,5 - 1 minutu w wannie i to wszystko.

Dzwoniłem też do Makowa Mazowieckiego. Cena 450 zł za kantowiznę i 50 zł. impregnacja.

Początkowo miałem sam impregnować, przez zanurzenie (dołek folia i do przodu), ale co potem z imptregnatem który zostanie w "wannie"?

Tak więc zamawiam może jeszcze dziś. Dzrzewko leży 3-4 tygodnie potem do wanny w tartaku i do mnie na dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...