Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

zima dziś:

ciepły kubek kawy;

własny domek pod lasem,

cały świat pod śniegiem i cisza.... ta cisza

 

tego WAM budujący życzę,

mik

 

Albo z lasem :lol: :lol: :lol: :p :p :p :p :p

uuffffffffffff ale się rozmarzyłam.A widoczki są fantastyczne.

Mik czy już się wprowadziłeś z rodzinką :wink:

 

Tak i jest fantastycznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uf szukamy na koniec marca ekipy do wykończenia. Już mam 1 ofertę, nie wiem czy drogie, czy tanie, przykładowo:

kładzenie kafelek: 35 pln /m2

geberit 300pln

wstawienie dzwi 120 pln

 

planuję kolejne rozmowy, więc proszę o podpowiedź

 

Ja chciałabym wykończyc jak najszybciej wszystko i wprowadzić się, ale przy tych cenach i naszym metrażu....

Jakich cen można się spodziewać przy:

- podwieszanym suficie

- scianie z karton gipsu

- montarzu maty grzejnej

- podłączenie gniazdek elektrycznych...

 

Jutro jedziemy wszystko pomierzyć, żeby wiedzieć jaki będzie koszt końcowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uf szukamy na koniec marca ekipy do wykończenia. Już mam 1 ofertę, nie wiem czy drogie, czy tanie, przykładowo:

kładzenie kafelek: 35 pln /m2

geberit 300pln

wstawienie dzwi 120 pln

 

planuję kolejne rozmowy, więc proszę o podpowiedź

 

Ja chciałabym wykończyc jak najszybciej wszystko i wprowadzić się, ale przy tych cenach i naszym metrażu....

Jakich cen można się spodziewać przy:

- podwieszanym suficie

- scianie z karton gipsu

- montarzu maty grzejnej

- podłączenie gniazdek elektrycznych...

 

 

Kładzenie glazury,terakoty ceny od 30zł do 60 za m2

Podłączenia hydrauliczne około 250zł(Wanny,kibelki kabiny)

Wstawianie,montaż drzwi 120-150zł za szt.

podwieszane sufity i ściany karton -gips 30zł do 45zł

podłączanie gniazdek juz zamontowanych 10zł od szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie zatraciłem poczucie czasu podczas montazu mebli, stolarze "jechali" non stop od 8 do 14, jak roboty, meble są na 5.

nie ma jak zima, co?

 

 

Jeśli tylko taka zima jak obecnie to jak najbardziej taaaaaaaaaaak.Już nie mogę się doczekać kiedy w końcu będzie grany fotelik przed kominkiem ,lampka wina i śnieżek za oknem.

 

MIK i jak mebelki?Ja czekam na drugą wycenę od nich .Jutro ma podjechać do mnie jeszcze jeden z dalekiej Polski.Zobaczymy jak on wyceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario (UKF) z racji lokalizacji mam pytanie też do Ciebie,czy robiliście badanie geologiczne, jakie tam sa grunty ( bo że widac glinę to wiem

:roll: ) aaa i ile ciągneliście media? gaz też?

 

Badań geologicznych nie robiliśmy. U nas jest glina i dużo piasku (bliskość lasu).

Co do mediów (moja odpowiedź może być mało precyzyjna :oops: , bo ten etap to domena mojego męża): niedługo po rozpoczęciu budowy zakład energetyczny "wyposażył" wszystkie działki przy naszej "uliczce" w prąd, sami podciągaliśmy kanalizację (kilkadziesiąt metrów), gazu nie mamy (i raczej mieć nie będziemy, choć w okolicy od roku jest już gaz ziemny). Aha, woda z własnej studni :D

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , hej

 

to znów ja - niesmiało staram się wgłebiać w temat budowania. Chwilowo jestem w trakcie przeprowadzki i mam utrodniony dostęp do kompa. Ale dziś wieczorkiem internecik bedzie mi już działał.Jak pisałam wybraliśmy projekt asp-168 i szukamy ekipy do stanu surowego. Będziemy wdzięczni za każdą podpowiedź i opinię na temat naszego domku.

Niestety na dzień dzisiejszy mogę pochwalić się jedynie zdjęciami samej działki.

 

Dziekuję serdecznie Reni i Pawłowi za ogrom namiarów - JESTEŚCIE SUUUPER :D :D :D :D

 

Do Mago : widziałam twoje opinie na temat Marka Przyborowskiego - jeśli możesz podaj mi namiart do niego.

 

Ale nie wchodzę do Waszej grupy z niczym - mam SUUUUPER Pana Mareczka do wykańczania wnętrz (super układa glazurę za rozsądną myślę cenę ) - remontował mi całe mieszkanie. Gość na prawdę godny polecenia (taką opinię o nim mają również wszyscy którym go poleciłam). Gdyby ktoś chciał - służę namiarem.

 

pozdr,

Aneta

 

http://www.archi-projekt.com.pl/ramka.php?i=projekty[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...