Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

enickman napisał:

Jeżeli pracujecie w Wawie, to polecam przedszkole Przylesie II na na Dębowej (już w Warszawie) - między Jabłonną, a Warszawą. Moja córka tam uczęszcza i jest zadowolona (żona też, a ja - no cóż mogłoby być taniej)

 

----------------------------------------------------------------------------------------

A co to znaczy taniej? Jakie tam są ceny?

 

Wyspę skarbów widziałam w Internecie i znajoma dobrze się wypowiadała, ale cena niestety nie jest mała, szczególnie przy dwójce dzieci....o przedszolu publicznym chyba nie ma co wspominać... choć dochodziły mnie słuchy o zmianach.... ale to chyba plotki były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel i renia napisał:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

oj chyba mapę trzeba by było uzupełnić

i do kogo tu się uśmiechnąć ?

 

----------------------------------------------------------------------

Co racja to racja.... fajny ten pomysł z mapką, ale niestety przerósł moje umiejętności techniczne :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enickman napisał:

Jeżeli pracujecie w Wawie, to polecam przedszkole Przylesie II na na Dębowej (już w Warszawie) - między Jabłonną, a Warszawą. Moja córka tam uczęszcza i jest zadowolona (żona też, a ja - no cóż mogłoby być taniej)

 

----------------------------------------------------------------------------------------

A co to znaczy taniej? Jakie tam są ceny?

 

Wyspę skarbów widziałam w Internecie i znajoma dobrze się wypowiadała, ale cena niestety nie jest mała, szczególnie przy dwójce dzieci....o przedszolu publicznym chyba nie ma co wspominać... choć dochodziły mnie słuchy o zmianach.... ale to chyba plotki były.

 

No właśnie, jaka jest cena w Przylesiu II? Bo słyszałam, że mają dopłatę i że jest znacznie taniej niż w przedszkolu Przylesie....

 

A o przedszkolu publicznym rzeczywiście nie ma co wspominać, bo nie ma takowego w naszej gminie......

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jaka jest cena w Przylesiu II? Bo słyszałam, że mają dopłatę i że jest znacznie taniej niż w przedszkolu Przylesie....

A o przedszkolu publicznym rzeczywiście nie ma co wspominać, bo nie ma takowego w naszej gminie......

Pozdrawiam, Maria

 

Przylesie II podchodzi juz pod Białołęke i pewnie dlatego dopłata - jeśli faktycznie jest.

Moja skończyła w 2006. (robiła tam jeszcze zerówkę) - i jest weteranką - bo jest jedną z dwójki dzieci które zaliczyły wszystkie lokacje, a ja pomagałem przy kolenych przeprowadzkach :-)

Bardzo miła atmosfera - naprawdę polecam.

Jeśli chodzi o cenę to się nie wypowiadam - nie wiem ile jest teraz, ale... w Józefosławiu krzyczą sobie już 1200-1500 pln !!!!!!!!!!!!! :evil:

Przedszkole skręsa w artystyczną stronę - to jest fajne. Bardzo indywidualne podejście do dzieci, i różne metody nauczania.

pzdr

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jaka jest cena w Przylesiu II? Bo słyszałam, że mają dopłatę i że jest znacznie taniej niż w przedszkolu Przylesie....

A o przedszkolu publicznym rzeczywiście nie ma co wspominać, bo nie ma takowego w naszej gminie......

Pozdrawiam, Maria

 

Przylesie II podchodzi juz pod Białołęke i pewnie dlatego dopłata - jeśli faktycznie jest.

Moja skończyła w 2006. (robiła tam jeszcze zerówkę) - i jest weteranką - bo jest jedną z dwójki dzieci które zaliczyły wszystkie lokacje, a ja pomagałem przy kolenych przeprowadzkach :-)

Bardzo miła atmosfera - naprawdę polecam.

Jeśli chodzi o cenę to się nie wypowiadam - nie wiem ile jest teraz, ale... w Józefosławiu krzyczą sobie już 1200-1500 pln !!!!!!!!!!!!! :evil:

Przedszkole skręsa w artystyczną stronę - to jest fajne. Bardzo indywidualne podejście do dzieci, i różne metody nauczania.

pzdr

t.

 

Jestem na etapie podpisywania umowy do Przylesie II na Dębowej i sytuacja wygląda tak:

1. opcja podstawowa - 550 PLN (opieka 7.00-17.00 +ang, gimnastyka,, dydaktyka, glottodydaktyka,MDS, rytmika, zaj.plastyczne, muzyczne i teatralne, logopeda,teatrzyki, koncerty, cykliczne spotkanai( weterynarz itp.)

 

2.opcja pełna - 750 PLN (opieka 7.00-19.00) + powyższe + francuski + helen doron, mini-tenis, dziecięca matematyka).

Acha..są jeszcze zajęcia inne dla chętnych płatne dodatkowo: dogoterpia, mad science, religia, ceramika, wyjazdy na basen itp.).

 

 

3. klub przedszkolaka - nie mam danych.

 

Mam znajomych ,którzy prowadzają tam dwójkę maluchów i mają wynegocjowane zniżki na drugie dziecko ( suma sumarum za dwoje płacą mniej niż w Józefosławiu - ceny tamtejsze to istne szaleństwo).

 

Pzdr,

Emmmma[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzamy budować dom z projektu ASP-168

http://www.archi-projekt.com.pl/ramka.php?i=projekty

Wypowiedzcie się proszę na temat mojego projektu.

Aneta :D

 

Ja za bardzo wymadrzać sięnie będę, bo ze mnie żadna siła fachowa, ale powiem to co widzę. Domek jest śliczny i wyglada na bardzo funkcjonalny. Myślę, że na poddaszu dałoby się zorganizować pomieszczenie pralni-suszarni-prasowalni; ........ może z części strychu?

Na parterze wolałabym otwartą kuchnię na salon, ale to tylko taka moja preferencja. Wiele osób znacznie bardziej chwali sobie zamknięty rozgardiasz kuchenny.

Poza tym w domku jest wszystko co trzeba i jak trzeba. No i ta harmonijna bryła - bardzo ładny jak dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie podpisywania umowy do Przylesie II na Dębowej i sytuacja wygląda tak:

1. opcja podstawowa - 550 PLN (opieka 7.00-17.00 +ang, gimnastyka,, dydaktyka, glottodydaktyka,MDS, rytmika, zaj.plastyczne, muzyczne i teatralne, logopeda,teatrzyki, koncerty, cykliczne spotkanai( weterynarz itp.)

2.opcja pełna - 750 PLN (opieka 7.00-19.00) + powyższe + francuski + helen doron, mini-tenis, dziecięca matematyka).

Acha..są jeszcze zajęcia inne dla chętnych płatne dodatkowo: dogoterpia, mad science, religia, ceramika, wyjazdy na basen itp.).

[/img]

 

Polecam ceramikę i mad science - interesujące.

Religia - wg uznania,

Tenis - zawsze trochę ruchu

Matma - zawsze zaprocentuje :-D

 

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zgłasza się mama Zuzi P. z przedszkola Przylesie II i popiera poprzednika - Tinus'a. :lol: Moje dziecko też było bardzo zadowolone i fakt, że jak wracamy do domu z Warszawy, to domaga się przejażdżki u. Dębową, "bo musi zobaczyć swoje przedszkole" mówi sam za siebie.

 

Mikołaju czy będę mogła się uśmiechnąć do Was i wpaść na chwilę zobaczyć te osławione meble kuchenne?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christopher/Aneta

Nie budujemy w Chotomowie tylko w Łajskach w okolicy Leśnej.

Jeżeli chodzi o domek to bardzo ładny i bardzo podobny do naszej Bryzy :)

Jedyne co bym sugerował to zastanówcie się nad powiększeniem garażu na dwu stanowiskowy. Napewno się przyda :)

Namiary na ekipy podeślę na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zgłasza się mama Zuzi P. z przedszkola Przylesie II i popiera poprzednika - Tinus'a. :lol: Moje dziecko też było bardzo zadowolone i fakt, że jak wracamy do domu z Warszawy, to domaga się przejażdżki u. Dębową, "bo musi zobaczyć swoje przedszkole" mówi sam za siebie.

 

Obie Zuzie pamiętam - tylko nie wiem, która jest czyja (czyja jest biała, a czyja czarna)

Co do Przylesia II, to jest jedno ale, a w zasadzie 2 - ilość dzieci dochodzi do górnego pułapu i podobno już są podpisywane umowy na przyszły rok.

Z Przedszkola odchodzi też "ciocia" Ania, co ma o tyle znaczenie, że była to osoba ucząca dzieci angielskiego i to na zasadzie takiej, że "ciocia przyjechała z Anglii i nie zna ani słowa po polsku" (do dziś pamiętam, jak czasami jako, że byłem ostatnim odbierającym dziecko, odwoziłem ją do domu i musiałem rozmawiać z nią po angielsku, coby dziecko nie skumało, że "ciocia" jednak zna polski). Przyznam, że początkowo byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego pomysłu (nauki tak małych dzieci w ten sposób), ale teraz wiem, że to działa i mam pewne obawy, czy osobę mocno wierzącą w to co robi zastąpi podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecałam - w stopce są zdjęcia naszej działeczki,

 

Do Ricardo: z garażem 2-stanowiskowym będzie problem, bo mamy ograniczenia urzędowe względem powierzchni zabudowy (i tak udało nam się przeforsować ze 120 do 150 metrów zabudowy).

 

A pro po Leśnej - braliśmy pod uwagę tamtą lokalizację i jeszcze na jesieni chcieliśmy kupić tam działkę od developera, nasza miała być na samym końcu leśnej (zaraz przy lesie- ostatnia odnoga).

Trochę odstarszył nas brak gazu ziemnego.

 

W efekcie zdecydowaliśmy się na Konwaliową w Chotomowie. :D

 

Wasza BRYZA - podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po Leśnej - braliśmy pod uwagę tamtą lokalizację i jeszcze na jesieni chcieliśmy kupić tam działkę od developera, nasza miała być na samym końcu leśnej (zaraz przy lesie- ostatnia odnoga).

Trochę odstarszył nas brak gazu ziemnego.

 

Christopher

 

To nasza działeczka jest właśnie w tej ostatniej odnodze przy samym lesie :)

Brak gazu nam nie przeszkadza bo i tak w chwili obecnej ogrzewanie eko groszkiem jest tańsze :)

A my również oglądaliśmy wasz domek, jednak nie pasował nam taras względem stron świata :(

No i wtedy znaleźliśmy Bryzkę 3, małe przeróbki (balkon na podporach nad wejściem, garaż) i według nas jest super :)

Bardzo mocno też zastanawialiśmy się nad Trytonem z Dobrych Domów, jednak niestety był ten sam problem co w przypadku waszego domku-cień na tarasie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie Zuzie pamiętam - tylko nie wiem, która jest czyja (czyja jest biała, a czyja czarna)
.

Enickman - moja jest ta mniej czarna :wink: Druga jest Tinusa i Linki. :p (pozdrawiam!)

A co do cioć (fajnie brzmi) w przedszkolu - naszymi dzieciakami opiekowała się gównie ciocia Kasia, ale ona chyba też już odeszła. Świetne podejście do dzieci.

U nas też rośnie "drugi rzut" do przedszkola. Może od września... jak będa miejsca. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do cioć (fajnie brzmi) w przedszkolu - naszymi dzieciakami opiekowała się gównie ciocia Kasia, ale ona chyba też już odeszła. Świetne podejście do dzieci.

U nas też rośnie "drugi rzut" do przedszkola. Może od września... jak będa miejsca. :p

 

Kasia uczy w szkole

Monika w Przylesiu I

 

Na ich miejsce są nowe, ale są OK

 

Co do Przedszkola to jest tam też jeden fajny patent - co roku na dzień dziecka rodzice wystawiąją sztukę dla dzieci - Właśnie zapuszczam wąsy do roli Ochmistrza :p :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...