Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Dzięki za serdeczne przyjęcie!Na 100% mogę polecić blacharzy,którzy robili nam dach.Panowie byli niesamowicie zorganizowani i dokładni (też nam ich ktoś polecił).Murarzy też mieliśmy super (mój teść z ekipą),ale z tego co wiem na razie i tak nie ma czasu.O rety jak tak sobie pomyślę to na razie wszystkich mieliśmy super i geodetę i architekta (900 zł.za nadzór-bo czytałam Wasze wcześniejsze wypowiedzi i były tam znacznie większe kwoty).A przepraszam była jedna wpadka z bramą i furtką.Pan troszeczkę się pomylił i zrobił je otwierane w przeciwnym kierunku niż nam pasowało.Może ktoś potrzebuje? (patrząc od drogi otwierają się w lewo).Zamieściłabym zdjęcia,ale nie wiem czy tu można,a zresztą i tak nie umiem. :lol: Jeśli ktoś chce to ewentualnie mailem (to umiem). :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

tylko nie w naturalnych wymiarach !!!

Bo do Multikina mam daleko...

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja za to mam blisko, ale mi się nie chce.

Ale brama fajna!

 

Dawno mnie tu nie było. Pozdrawiam wszystkich, nowoprzyłączonych również :D

 

Renatka-Jak tam Twoje pozwolenie na budowę ?Chyba już powinnaś je mieć. :wink: :wink: :wink: Kiedy zaczynasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Po raz pierwszy witałem się z Wami jakieś 10 miesięcy temu :) Szukałem działeczki w Chotomowie lub bliskich okolicach. No i w końcu się doczekałem! Działkę kupiłem w miejscowości Janówek I ok 500m od stacji PKP. Kawałeczek za Chotomowem, ale tam cieżko było znaleźć, tym bardziej ze wszystkimi mediami i jeszcze w jakiejś rozsądnej cenie.

Wiem że wśród Was jest kilka osób z Janówka więc serdecznie witam też bliskich sąsiadów :))

Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na troche dobrych rad, nawet zadając "głupie" pytania. Wiedzy na razie mam zero i zaczynam czytać po kolei wszystko co mi wpadnie w ręce na temat budowania. Oczywiście postaram się odwdzięczyć i podzielić jak tylko coś ciekawego wypatrzę.

 

Dom planujemy zaprojektować indywidualnie (projekt nietypowy - w jednym domu dwa osobne mieszkania, jedno ok 120m2 drugie ok 80m2, z osobnymi wejsciami, drugie dla rodziców).

I tu mam pytanko, czy znacie może jakieś godne polecenia biuro projektowe albo architekta z dobrymi pomysłami, który mógłby coś takiego wykonać? Dzwoniłem na razie do dwóch biur w Warszawie i ceny powaliły mnie na kolana :( A jeszcze do tego naczytałem się, że różnie ta współpraca się czasem układa...

 

Wiem, że teraz ciężko jest z ekipami budowlanymi, a mamy ambitny plan zakończyć budowę na jesieni przyszłego roku, więc chyba to też już czas na rezerwację. Gdybyście mieli jakieś sprawdzone namiary na solidną grupę to bardzo poproszę na priv ( [email protected] ).

 

Pozdrawiamy serdecznie

Rafał (Dziobak) i Evcia (Dziobka)

czyli Dziobaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Po raz pierwszy witałem się z Wami jakieś 10 miesięcy temu :) Szukałem działeczki w Chotomowie lub bliskich okolicach. No i w końcu się doczekałem! Działkę kupiłem w miejscowości Janówek I ok 500m od stacji PKP. Kawałeczek za Chotomowem, ale tam cieżko było znaleźć, tym bardziej ze wszystkimi mediami i jeszcze w jakiejś rozsądnej cenie.

Wiem że wśród Was jest kilka osób z Janówka więc serdecznie witam też bliskich sąsiadów :))

Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na troche dobrych rad, nawet zadając "głupie" pytania. Wiedzy na razie mam zero i zaczynam czytać po kolei wszystko co mi wpadnie w ręce na temat budowania. Oczywiście postaram się odwdzięczyć i podzielić jak tylko coś ciekawego wypatrzę.

 

Dom planujemy zaprojektować indywidualnie (projekt nietypowy - w jednym domu dwa osobne mieszkania, jedno ok 120m2 drugie ok 80m2, z osobnymi wejsciami, drugie dla rodziców).

I tu mam pytanko, czy znacie może jakieś godne polecenia biuro projektowe albo architekta z dobrymi pomysłami, który mógłby coś takiego wykonać? Dzwoniłem na razie do dwóch biur w Warszawie i ceny powaliły mnie na kolana :( A jeszcze do tego naczytałem się, że różnie ta współpraca się czasem układa...

 

Wiem, że teraz ciężko jest z ekipami budowlanymi, a mamy ambitny plan zakończyć budowę na jesieni przyszłego roku, więc chyba to też już czas na rezerwację. Gdybyście mieli jakieś sprawdzone namiary na solidną grupę to bardzo poproszę na priv ( [email protected] ).

 

Pozdrawiamy serdecznie

Rafał (Dziobak) i Evcia (Dziobka)

czyli Dziobaki :)

 

Cześć Dziobaki. Janówek się kłania. Praktycznie przy samej stacji... rozumiem, że jesteście z JII? Czy w stronę Góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

przepraszam, że się tak "wtrancam" ale pilnie potrzebuje informacji jak z centrum w-wy dojechać do kościoła w Jabłonnie. I to nie samochodem. Coś mi chodzi po głowie, że jeżdżą tam jakieś prywatne linie autobusowe ale nie wiem skąd i jakie

Sprawa pilna bo musze tam być o 14-ej !!!

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

przepraszam, że się tak "wtrancam" ale pilnie potrzebuje informacji jak z centrum w-wy dojechać do kościoła w Jabłonnie. I to nie samochodem. Coś mi chodzi po głowie, że jeżdżą tam jakieś prywatne linie autobusowe ale nie wiem skąd i jakie

Sprawa pilna bo musze tam być o 14-ej !!!

Dzięki

 

Poszło na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka-Jak tam Twoje pozwolenie na budowę ?Chyba już powinnaś je mieć. :wink: :wink: :wink: Kiedy zaczynasz?

 

No już powinnam, ale nie mam. Nawet byłam taka uprzejma i sama napisałam własnoręcznie prośbę o wstrzymanie procedury wydawania pozwolenia - masochistka jedna! bo....... Woj. Urząd Ochrony Zabytków musi najpierw dać swoje błogosławieństwo. W związku z tym pani ze Starostwa poprosiła, abym była uprzejma takie podanie napisać i czekam na decyzję WUOZ.

Spokojnie podchodzę do sprawy, przed jesienią nie ruszę, dlatego specjalnie za tym nie biegam.

 

A u Ciebie Mago widoki zimowe, że aż dech zapiera - pięknie!!!

Cieszę się z postępów u Ciebie na budowie. Gratuluję

 

Dziobaki gratuluję zakupu działki. Będziemy nieco dalszymi sąsiadami, ale jednak się udało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...