Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

[

b]MARSYLIAA[/b] mam wrażenie, że widziałam Was dzis ok 16.30 na Waszej działce? Nie mierzyłeś jej krokami? :)

 

Olena

tak, masz rację byliśmy na działce, którą zechciał łaskawie obejrzeć starszy syn,a na poważnie jeździliśmy po Chotomowie, bo dowiedzieliśmy się, że ktoś buduje tu M05a- domek, którego projekt chcemy kupić i chcieliśmy go zobaczyć w realu i utwierdzić się w przekonaniu, że to jest dobry wybór.Przy okazji młodsze dziecię zaliczyło kilka drzew a ja zaznaczyłem zarys domu butelkami znalezionymi na naszej działce. Widzieliśmy również kasztanową dachówkę i zaorane pole :) . Patrzyliśmy z zazdrością na wasz domek zastanawiając się kiedy my będziemy na takim etapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyliśmy z zazdrością na wasz domek zastanawiając się kiedy my będziemy na takim etapie?

 

Tu naprawdę nie ma czego zazdrościc. Nawet się nie obejrzycie i też będziecie mieszkać :)

 

Moja córka też łaskawie raczyła zaszczycać swoją obecnością nasz domek :wink: Ogólnie obrazona jest, że mieszkamy na wsi, jak ma potrzebę (a miewa je jakoś nadmiernie często) zostaje u babci na Pradze a ogólnie: "jak skończe 18 lat to sobie kupię mieszkanie na Tarchominie bo tam jest fantastycznie" :o :o :o :lol: :roll: no cóż.... inne pokolenie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc, albo pokierowanie gdzie szukać informacji: robimy tynki z agregatu, ale nie wiem jak sprawdzić te tynki, czy wszystko jest dobrze zrobione?

Pozdrawiam

 

najlepiej kierownik

 

a samodzielnie to przede wszstkim, kątownikiem sprawdzić kąty proste w narożnikach pomiesczeń i poziomnicą piony ścian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że interesują Was tynki gipsowe

więc...

tynk gipsowy to nie gładź gipsowa( tynk jest z piaskiem)

jest dość kruchy

jest hygroskopijny

można go kłaść pod glazurę(ściągany na listwach bez wygładzania)

problemów z mocowaniem kołków nie ma

mokry tynk sprawia wrażenie gładzi (po wyschnięciu wygląda trochę inaczej)

długo oddaje wilgoć

kładzie się go szybko

równiejszy od tradycyjnego

a co do ceny to w maju 2006 za położenie tynku 21 zł/m2 i nic mnie nie interesowało( musi być woda najlepiej miejska- chodzi o ciśnienie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna zbliża sie szybkim krokiem,trzeba pomalutku zacząć prace zewnętrzne.

 

Ile płaciliście za wylanie tarasu ze schodami? Za m2 a może całościowo?A może coś podpowiecie ,na co zwrócić uwagę,żeby szybko nie pękała plyta?

 

Witamy wszystkich nowych forumowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carpedijem - hej sąsiedzi! Byłem w weekend pooglądać swój placyk ;) a pamiętając z blogu zdjęcia jestem pewien, że to na Wasz domek patrzyłem przejeżdzając niedaleko :) Gratulacje! też bym chciał już byc na tym etapie... :)

 

Dziobak

 

Oj, uwierz mi nie chciałbyś być na takim etapie... Życzę ci żeby etap, który miał trwać 2 miesiące trwał góra 3 miesiące, a nie pół roku. Ale miło że zajrzałeś (-liście?) Swoją drogą, uważaj na sąsiadów, bo lubią mieć swoje zdanie, nawet jak czasem nie mają racji. I chyba nie lubią nowych, którzy im powietrze zanieczyszczają swoim oddechem. A najlepiej to dawaj im to co chcą i nie oczekuj niczego w zamian. Tak, tak... Mam nadzieję że ci młodsi obok nas będą normalniejsi. Bo jak nie to nie będzie nawet komu cukru pożyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...