Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Witam

Gdzie mogę kupić betoniarkę, taczki na dobry początek a może ktoś chce się pozbyć używanego sprzętu albo wypożyczyć ?

Pozdrawiam

 

Jesli nie korzystasz z ekipy (budujesz sam) to warto jednak kupić a nie wypozyczać. Całkiem interesujace oferty są w supermarketach budolanych - obi, praktiker itp..

Jesli chcesz wypożyczyć to w Legionowie jest kilka wypożyczalni, np: przy tej ulicy przy której jest sąd (jadąc na północ od sądu uliczka w leweo - jest reklama).

Bo ekipa to powinna mieć raczej własny sprzęt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Działeczki o których pisałem w Janówku są od 100zł (były..) do 130zł ze wszystkimi mediami już na działce przy asfaltowej drodze dojazdowej. bardzo blisko PKP, PKS, sklep samoobsługowy, szkoła, przedszkole, przychodnia NFZ. Do wszystkiego w kilka minut na pieszo :) I nawet są poustawiane tablice z numerami telefonów do właścicieli.

 

Dziobak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ekipę własną tzn szwagier, wujek no i ja na mury, a dalej to juz ekipy.

Mam załatwiony dach, elektryka, hydraulika i ogrzewanie. Więc nie jest tak źle.

 

A betoniarkę raczej miałem na myśli kupić używaną - a jeśli nie znajdę to kupię nową - bo moja ekipa za daleko mieszka by wieźć ze sobą z Bieszczad.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Robiii.

Niedawno byłem Castoramie na Targówku i jest tam spory wybór betoniarek.Sam tam kupowałem w zeszłym roku-betoniarka 130l- spisuje się jak narazie dobrze.Odwiedż też sklep "metalowy"- jadąc od Chotomowa do Jabłonnej po prawej stronie ,jest tam duży wybór i niedrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ekipę własną tzn szwagier, wujek no i ja na mury, a dalej to juz ekipy.

Mam załatwiony dach, elektryka, hydraulika i ogrzewanie. Więc nie jest tak źle.

 

A betoniarkę raczej miałem na myśli kupić używaną - a jeśli nie znajdę to kupię nową - bo moja ekipa za daleko mieszka by wieźć ze sobą z Bieszczad.

 

Pozdrawiam

 

A kiedy chcesz ruszać z robotą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się gdzie można zamówić lustro cięte na wymiar? Kupował ktoś z Was takowe? Glazurnik zrobił mi już sliczne miejsce, musze je lustrem zalepić :wink:

 

Zastanów się czy na pewno chcesz mieć wmontowane lustro pomiędzy płytkami.

My mieliśmy kiedyś taką opcję i po kilku latach lustro od ściany jakoś tak matowiało,pojawiły się ciemne plamy i paskudnie to póżniej wyglądało,powiedziano nam ,że powinno być jakoś specjalnie zabezpieczone.

Od kiedy mam powieszone normalnie na płytkach ,nic się nie dzieje.Nie ma plam .

Dopytaj u szklarzy.Oni powinni przyciąć na wymiar i podpowiedzą, które lustra można tak montować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się gdzie można zamówić lustro cięte na wymiar? Kupował ktoś z Was takowe? Glazurnik zrobił mi już sliczne miejsce, musze je lustrem zalepić :wink:

 

W Jabłonnie jest taki magik.

Dr. Szkiełko się nazywa lub cos takiego.

Nie jest to żaden garaż :-) choc na taki wygląda.

Poszukaj w internecie albo:

Jadąc z w-wy przy wjeździe do Jabłonny skręć w prawo (na górce - koło starego sklepu z rowerami) - jadąc pod lasem (las po prawej) powinnaś dojechać. A jak nie to spytaj kogokolwiek z napotkanych. Powinny być jakies szyldy na drzwach etc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jabłonnie jest taki magik.

Dr. Szkiełko się nazywa lub cos takiego.

Nie jest to żaden garaż :-) choc na taki wygląda.

 

Faktycznie jest coś takiego, wiem gdzie :)

 

mago troszkę niepokoju we mnie zasiałaś... ale chyba zaryzykuję. Jeśli to kwestia podkładu myślę, że profesjonalista będzie wiedział w czym problem. Wiszące lustro mam w łazience na dole a zawsze mi się marzyło takie w ścianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powoli zaczynam przymierzać się do budowy mojego domku.

Mam pytanie na jakiej głębokości trzeba wykonać odwiert w jabłonnej aby mieć w miarę dobrą wodę. Interesują mnie okolice ulic modlińskiej niwnej piaskowej i wiślanej.

Czy ktoś może mi polecić osobę lub firmę zajmującą się zakładaniem studni???

Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mago troszkę niepokoju we mnie zasiałaś... ale chyba zaryzykuję. Jeśli to kwestia podkładu myślę, że profesjonalista będzie wiedział w czym problem. Wiszące lustro mam w łazience na dole a zawsze mi się marzyło takie w ścianie...

 

Zdaje się,że powinno być czyś zabezpieczone od spodu,żeby nie chłonęło wilgoci.Popytaj,cobyś póżniej nie żałowała,niech zabezpieczą ,malująi wówczas na długo będzie piękne.Słyszałam też ,że powinno się dawać w takie miejsca lustra kryształowe ale czy to prawda? Nie wiem .Szklarz powinien wiedzieć. :wink: Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mago troszkę niepokoju we mnie zasiałaś... ale chyba zaryzykuję. Jeśli to kwestia podkładu myślę, że profesjonalista będzie wiedział w czym problem. Wiszące lustro mam w łazience na dole a zawsze mi się marzyło takie w ścianie...

 

Zdaje się,że powinno być czyś zabezpieczone od spodu,żeby nie chłonęło wilgoci.Popytaj,cobyś póżniej nie żałowała,niech zabezpieczą ,malująi wówczas na długo będzie piękne.Słyszałam też ,że powinno się dawać w takie miejsca lustra kryształowe ale czy to prawda? Nie wiem .Szklarz powinien wiedzieć. :wink: Powodzenia

 

ja kupowałem takie lustro w Castoramie - tam przycinają pod wymiar, mozna tez ew. je tam frezowac. A ciemne plamy to sprawka grzybow, wiec lustro takie powinno być przyklejone dobrym klejem z zabezpieczeniem antygrzybicznym. U mnie nie ma zadnych plam, ale lustra wisza dopiero 4 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Czytam Was od dłuższego czasu, ale jakoś nie miałam odwagi się odezwać bo

 

po pierwsze popełniłam straszną profanację Wy budujecie, a ja kupiłam gotowy domek , (z braku czasu, z wygody) , ale jestem zadowolona

 

po drugie już go nawet wykończyłam prawie zostały schody wewnątrz, tarasy, i balkony.

 

Ale czytaąc Wasze wątki pomyślałam że głupotą z mojej strony by było nie poznać tak fajnych ludzi.

 

Więc witam.

I zapytuę czy mimo popełnionych grzechów głównych mogę z wami odczasu do czasu pobyć????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc witam.

I zapytuę czy mimo popełnionych grzechów głównych mogę z wami odczasu do czasu pobyć????

 

Witaj Dynkuś! :D

 

Ja też na początku szukałam gotowego domku do kupienia :) Ale budowanie to fajna sprawa jednak. Myślę, że spokojnie możesz do nas dołączyć - spora część właśnie wykańcza swoje domki ( i siebie przy okazji).

 

Witaj więc w grupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Czytam Was od dłuższego czasu, ale jakoś nie miałam odwagi się odezwać bo

 

po pierwsze popełniłam straszną profanację Wy budujecie, a ja kupiłam gotowy domek , (z braku czasu, z wygody) , ale jestem zadowolona

 

po drugie już go nawet wykończyłam prawie zostały schody wewnątrz, tarasy, i balkony.

 

Ale czytaąc Wasze wątki pomyślałam że głupotą z mojej strony by było nie poznać tak fajnych ludzi.

 

Więc witam.

I zapytuę czy mimo popełnionych grzechów głównych mogę z wami odczasu do czasu pobyć????

 

:lol: :lol: Witamy w grupie :lol: :lol: :lol:

Im nas więcej ,tym weselej i ciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...