Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Wstyd się pytać o podstawy no ale:

Właśnie dowiedziałem się że ZEWT Legionowo wymaga PNB do przyłącza budowlanego. Umowa jest podpisana i opłatę dokonałem. Termin jest na 27 kwietnia br. W warunkach nic na ten temat nie pisali, pytałem się 3 razy wczesniej i mówili że nie potrzebne. Przejrzałem forum i faktycznie są różne praktyki. Jak w końcu ma być ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich :)

Jestem tu nowy i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona budujących w powiecie legionowskim ;)

Razem z żoną kupiliśmy działkę w Chotomowie i wkrótce zamierzamy się na niej wybudować, mamy już nagraną ekipę i czekamy na wydanie pozwolenia na budowę.

Czy któryś z Was chciałby pożyczyć lub odsprzedać budę dla robotników?

 

Witamy, witamy,

Gdzie się budujecie ??

Jaki projekcik ??

 

Pozdrawiam i powodzenia !!!

 

Dzięki za podrowionka Tinus i Linka

 

Projekcik to Galaktyka I z http://www.dobredomy.pl

 

Lokalizacja Chotomów ul. Dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to jest ??

(Jadąc od W-wy) ??

 

możliwości jest wiele:

 

1. za zakrętem do Legionowa prosto i jakieś 200m dalej w prawo w ulice Zacisze. Ulica ta idzie najpierw równolegle do Zegrzyńskiej a potem odbija w lewo. Moja działka jest dokładnie za osiedlem spółdzielni Legionowo

 

2. po skręcie do Legionowa w lewo w Królewską potem w lewo w Listopadową i dalej do Zacisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich zaczynajacych przygodę z budowaniem :)

 

Ja znowu nie dostaję powiadomień :( :cry:

 

Słuchajcie czy ktoś z Was robił taras z kostki/kamienia/płyt tarasowych? Czy wiecie gdzie najlepiej szukać? I czego?

A przy okazji może wiecie o jakichś promocjach na kostkę brukową?

 

I pytanie z całkiem innej beczki. Tylko proszę się nie śmiać :oops: :oops: :oops: no bo kogo się spytać jak nie Was?... Czy do geberita można jakoś wrzucić taki krążek "wc kaczke"? Strasznie mnie ten "problem" nurtuje... a nigdy nie miałam podwieszanego kibelka... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja działka jest dokładnie za osiedlem spółdzielni Legionowo

 

 

Gratuluje zakupu! Ja w na jasieni ogladalem tam dzialke, taka z debami obok nowo wybudowanego domku, dokladnie za domami spoldzielni. Niestety posredniczka powiedziala, ze ktos ja podkupil. No i cena odbiegala znacznie od tej, o ktorej pisales. Bardzo fajne miejsce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...