Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

MAM !!!!!!!

Piękne okna (koniec montażu o 0.30 - trochę się przeciągnęło :-) ale jak odjeżdżałem z działki to na budowie obok jeszcze zalewali strop :-D )

Cudowne drzwi

Wspaniałą bramę garażową

 

aha - i oczywiście - dobrze działający alarm z monitoringiem... z sympatycznymi ochroniarzami

 

ufff, ledwo żyje ale morda się cieszy.

Zupełnie inaczej to teraz wygląda...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Gdzie mogę wypożyczyć (najbliżej Chotomowa) maszynę do ubijania piasku (nie wiem jak się nazywa fachowo :) ) ?

Pozdrawiam wszystkich

 

Chodzi Ci pewnie o zagęszczarkę - nie wiem jaka to ulica ale wytłumacze Ci to drukowanymi:

W Legionowie. Jadąc od W-wy, z Jabłonny, skręcasz na swiatłach w lewo - jak byś jechał na targ. Mijasz targ (po prawej) i jedziesz dalej prosto, mijasz sąd (po lewej), jest to chyba druga ulisa w lewo PRZED skrętem do starostwa. Jest szyld na rogu. Po skręcie po lewej stronie za ok. 100 m.

 

(oczywiscie jadąc z Chotomowa wygląda to inaczej :-) ale nie potrafie tego wytłumaczyć)

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gdzie mogę wypożyczyć (najbliżej Chotomowa) maszynę do ubijania piasku (nie wiem jak się nazywa fachowo :) ) ?

 

Pozdrawiam wszystkich

Witam.

Wypozyczania znajduje sie na ulicy Boleslawa Chrobrego 49a. Tel. 227845088. Mozna juz od 7 rano wypozyczac sprzet. Jesli zmiescisz sie chyba w pieciu godzinach to wlasciciel nienalicza pelnej oplaty dobowej. Zdecydowanie polecam wlasnie takie male wypozyczalnie bo sa nawet o polowe tansze od duzych sieci.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

będę miał do sprzedania działkę w jabłonnej 900mkw cena 400pln plus udziały w drodze działka bardzo atrakcyjnie położona w okolicy ulicy leśnej

pozdrawiam

 

A co jest takiego na tej Leśnej że cena 400 mkw2???? W sumie to dość daleko.

A co jest takiego na tej Leśnej że cena 400 mkw2???? W sumie to dość daleko.

 

 

na Leśnej nie ma nic ciekawego, ale niedaleko to jest już..., daleko to bardzo względne podejście,jak ktoś jest zainteresowany na priva napiszę więcej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zacząłem budować

Ławy wylane, bloczki fundamentowe idą do góry..., a mi ciśnienie i zaczął portfel jakoś tak krzywo i z wyrzutem patrzeć abym go więcej nie otwierał...

Chciałbym podziękować PAWŁOWI i RENI za przesłane wszystkie namiary na budowlańców i składy szczególnie za speca od wkręcania świdra, jesteście składnicą wiedzy budowlanej.

Będę korzystał z waszych rad z forum oczywiście za waszym pozwoleniem.

Ze swojej strony z czystym sumieniem polecam fachowców od:

elektryka na budowę i nie tylko 502 054 148 pan Piotr

woda każda studnia miło i szybko 600 654 829

wykopy i piach konkretnie bez żadnego marudzenia 602 294569 pan Konrad.

Ekipa murarzy ale oni są z dach mura i raczej sami na prywatę sie nie wybierają.

Pozdrawiam wszystkich którzy budują , będą budować lub zbudowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

będę miał do sprzedania działkę w jabłonnej 900mkw cena 400pln plus udziały w drodze działka bardzo atrakcyjnie położona w okolicy ulicy leśnej

pozdrawiam

 

A co jest takiego na tej Leśnej że cena 400 mkw2???? W sumie to dość daleko.

A co jest takiego na tej Leśnej że cena 400 mkw2???? W sumie to dość daleko.

 

 

na Leśnej nie ma nic ciekawego, ale niedaleko to jest już..., daleko to bardzo względne podejście,jak ktoś jest zainteresowany na priva napiszę więcej

pozdrawiam

 

Czy już takie ceny za m2 to standard? :o

Pamiętam, że za czasów kiedy my kupowaliśmy w Jabłonnie za m2 płacono 100-120 m2.

 

 

pozdrawiam :lol:

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pamiętacie może jakiej wysokości macie otwory na drzwi wewnętrzne? U nas jakoś nisko :( :cry: :-?

 

Drzwi mają 200cm na 90cm.Otwór był 210 na 90 parę cm

 

U nas otwory wyszły 204 cm i to dzięki temu "takie wysokie", że zrezygnowaliśmy z dodatkowej warstwy styropianu, przewidując, że otwory zostały zrobione za małe.

Poprosiłam wykonawcę o poprawienie, ale upiera się, że zrobił prawidłowo :cry:

 

:roll: :roll: :roll:

 

pozdrawiam

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

będę miał do sprzedania działkę w jabłonnej 900mkw cena 400pln plus udziały w drodze działka bardzo atrakcyjnie położona w okolicy ulicy leśnej

pozdrawiam

 

A co jest takiego na tej Leśnej że cena 400 mkw2???? W sumie to dość daleko.

A co jest takiego na tej Leśnej że cena 400 mkw2???? W sumie to dość daleko.

 

 

na Leśnej nie ma nic ciekawego, ale niedaleko to jest już..., daleko to bardzo względne podejście,jak ktoś jest zainteresowany na priva napiszę więcej

pozdrawiam

 

Czy już takie ceny za m2 to standard? :o

Pamiętam, że za czasów kiedy my kupowaliśmy w Jabłonnie za m2 płacono 100-120 m2.

 

 

pozdrawiam :lol:

G.

 

A ja też pamiętam te czasy tylko za metr mieszkania np. na bielanach płaciło się 4000-5000pln a teraz nie wiem czy coś można znaleźć za 10000pln...

Szanowna pani wszystko drożeje, działki również a jak na razie to chyba popyt zdecydowanie przewyższa podaż...ziemia to dobro którego niestety nie przybywa, nie może się rozmnożyć.

Działka którą oferuję jest naprawdę atrakcyjna, żadna druga linia zabudowy.

Jest do niej dojazd drogą prywatną w której każdy z właścicieli posesji przylegających do niej ma udział zapisany w księdze wieczystej, prąd jest w ulicy prowadzony instalacją podziemną i nie ma problemu z uzyskaniem warunków przyłączenia.

Cena owszem wysoka ale...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...