Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Witam.

Niestety dziś na mojej budowie dokonano kradzieży.

Sprawę zgłosiłem już na policję ale może komuś z Państwa albo ekipom budującym podejrzane towarzystwo oferowało:

- wiertarkę udarową firmy AEG, kolor granatowy z metalowym uchwytem mocującym,

- szlifierkę kątową na tarczę 230mmm firmy Bosch, kolor zielony z zamocowaną tarczą metalową do cięcia betonu, klucz do odkręcania tarcz został,

- pompę wodną w kolorze granatowym zamontowanej na desce z włącznikiem oraz zamontowanym wężem zbrojonym i zaworem zwrotnym. Pompa ma pękniętą podstawę mocowania.

- mogą jeszcze mieć przedłużacz koloru pomarańczowego i kabel płaski 3x2,5 w krążku.

 

Jeśli komuś oferowano taki sprzęt to proszę o kontakt ze mną lub z policją.

Może wartość sprzętu nie stanowi bardzo dużej kwoty (ponad 1000zł) ale nienawidzę sięganie po cudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ratujcie!!! Od kilku tygodni stoją prace wykończeniowe domku z powodu elektryki, a teraz okazało się, że nie ma wełny do ciepleń poddaszy i płyt K-G :(

Gdzie mógłbym coś takiego zakupić w okolicy? Pomocy i z góry dzięki za wszelkie informacje.

 

 

Spróbuj w ISOBUD w Michałowie -Reginowie tel.7743042

Mańk ul.Płochocińska-tel.6769862

Zakpol-tel.7724110

Minox tel.614-43-55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało sie DACH I OKNA ZAMÓWIONE

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kurcze już doczekać sie lipca nie mogę

 

 

Jak by ktoś szukał OKIEN to polecam

- w profilu REHAU p.MARCIN 0695-292-193

- od Jezierskiego p.ŁUKASZ 0698-035-168

nam udało się wynegocjiować SUPER CENE i rabacik dla INNYCH na hasło "od PAWŁA z FORUM"

 

 

POZDRO.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej grupa chotomow- bardzo fajna intensywna grupa :D :D :D

zadanie bojowe dla was....

napisze troszke o sobie zeby rozjaśnic sytuacje. Rozpoczynam budowe domu 1 lipca w Dosinie miedzy legionowem a serockiem, Nie mam możliwości jeżdzić po hurtowniach , bo mieszkam za granicą i przyjężdzam do polski na tydzień przed rozpoczęciem budowy i stąd moja prośba do was jeśli mielibyście chwilke czasu i chęci wypiszcie mi hurtownie z ktorymi współpracowaliście, chodzi mi dokładnie o to czy hurtownia uczciwa czy nie, czy jeśli jest reklamacja to jest problem z tym czy nie, chcę pożniej z tego zrobic taka liste dla siebie z adnotacjami odnośnie kazdej hurtowni,bo i tak pewnie je będę objeżdzała kilka razy a przydadza mi sie informacje odnośnie tego czy jak zamowe mateiał i hurtownia powie ze jest a jak co do czgo dojdzie to nie będzie więc piszcie wszystko co się wam przydarzylo a zapomnialam napisac ze glowny material na budowe juz mam porotherm25 i 11,5 i bloczki fundamentowe,

potrzebuje też informacj odnosnie piachu skąd braliscie , pana koparkowego nie mam jeszcze, własciwie to potrzebuje jeszcze dużo i dużo ale to może napisze drugi post , bo to będzie chyba za wiele wymagań z majej strony jak na jeden post.

z gory dzieki za wszystkie informacje :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej grupa chotomow- bardzo fajna intensywna grupa :D :D :D

zadanie bojowe dla was....

(..)

:wink: :wink:

 

Witam, witamy..

A gdzie się podziewasz jak nie jesteś tu ??

;-)

 

Koparkowy - ogarnia rownież piach i takie tam,.

 

radek Łoma - napiary kilka postów wyżej

Jak byś nie znalazł to pisz, jestem po weselu i nie wiem gdzie moja komórka :-D :-D :-D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej grupa chotomow- bardzo fajna intensywna grupa :D :D :D

zadanie bojowe dla was....

(..)

:wink: :wink:

 

Witam, witamy..

A gdzie się podziewasz jak nie jesteś tu ??

;-)

 

Koparkowy - ogarnia rownież piach i takie tam,.

 

radek Łoma - napiary kilka postów wyżej

Jak byś nie znalazł to pisz, jestem po weselu i nie wiem gdzie moja komórka :-D :-D :-D

 

pozdro

dzięki znalazłam koparkowego wyzej jak mowiłes :) :) :)

8) a podziewam sie w stanach,

moze jeszcze sypniej hurtowniami,

:p pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło się komuś usmarować ramę okna okleinowanego pianką do montażu? JAK WYCZYśCIć to ... coś?

 

oops,

Generalnie nie masz za wiele czasu, biegnij do OBI albo coś takiego i kup specjalny zmywacz do takich pianek (powinien stać blisko pianek :-) )

Jak zaschnie to wole nic nie mówić.

Ale chyba jest słabo...

 

Mam nadzieję, że opowiadam banialuki :-)

Pozdrawiam

 

PS: Podobna sytuacja jest jak zostawiasz na dłużej okleine zabezpieczającą na zewnątrz - pod wpływem słońca jest nie do odmycia (pozostały klej po niej) - lepiej do 1 miesiąca ją zerwać. W środku może zostać)

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło się komuś usmarować ramę okna okleinowanego pianką do montażu? JAK WYCZYśCIć to ... coś?

 

I jeszcze jedno pytanko, czy ktoś ma tynki wewnętrzne z BAUMITU? Chodzi mi o opinię jak się sprawują?

 

Kiedyś mieliśmy podobną sytuacje przy wstawianiu futryny do drzwi jak remontowaliśmy nasze mieszkanie, to było nasze pierwsze spotkanie z pianką montażową i w momęcie nakładania pianki na szparę między futryna a ścianą za mocno nam poleciało i pianka wylądowała na panelach, oczywiście nie zareagowaliśmy od razu tylko skończyliśmy piankować zjedliśmy obiadek i ble ble ble i pianka na panelach zaschla.Pojechaliśmy do obi i pan nam obwieścil ze juz zapóżno na jakieś rospuszczalniki, ze rozpuszczalnik działa do momentu kiedy pianka jeszcze całkowicie nie zaschnie, oczywiście kupiliśmy ten rozpuszczalnik i faktycznie nic nie dalo tzn . zciełam piankę nożem a reszte próbowałam szorować szczota nasączoną rozpuszczalnikiem , bo po samej ściereczce nic nie dalo. Efekt taki: dookoła plam po piance kolor paneli byl jaśniejszy i na szczęscie w piwnicy mieliśmy pół opakowania paneli więc kładliśmy jeszcze raz. Jeśli jeszcze nie zaschło to szubciutko po rozpuszczalnik musisz jechać.

Mam nadziję ze teraz są lepsz rozpuszczalniki , bo nasza sytuacja miała miejsce prawie 4 lata temu.

pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...