Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witamy

napiszcie prosze gdzie zamawialiście DRZWI WEJŚCIOWE

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

My też wybraliśmy drzwi "Dziadka". Na przeciwko Obi w Jabłonnie jest ich przedstawiciel. Sprzedaje je też gość od okien na ul.Słowackiego w Legionowie.

 

Jeśli mogę doradzić, to na tyle czasu na ile się da, wstawcie jakieś stare drzwi, bo na pewno jakiś super fachowiec pomoże im stracić ładny wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Chciałem się przywitać i dopytać czy Janówek Pierwszy to grupa chotomowska ? poszukuje swojej przynależności :lol: :oops:

Jest ktoś w tej grupie z Janówka ?

 

Cześć Janówek I. Nareszcie jakaś duszyczka po sąsiedzku.

 

A tak przy okazji trochę pośmiecę:

 

SPRZEDAM NADMIAR STYROPIANU

Zamówiłam styropian na cały dom, ale praktyka (niedoróbki murarzy) zweryfikowała jego potrzebną ilość. W związku z tym zostało mi sporo i chcę się tego pozbyć:

 

podłoga bez frezu (FS20) - 65zł za paczkę

grubość: - 2 cm - 11 op

- 5 cm – 9 op

- 10cm – 35 op

 

ściana frezowany (FS15) - 55zł za paczkę

grubość: - 5 cm – 20 op

 

Styropian jest w Janówku (między Chotomowem a Nowym Dworem Maz). Nie mam transportu, więc ew. chętny musiałby sobie sam załatwić przewóz.

 

No ja jestem chętna na ten styropian.

Tylko musisz poczekać z tydzień bo dopiero w piatek przylatuje do Polski, Więć dopiero w przyszłym tygodniu możemy pogadać o szczegółach, No i musze też pomyśleć o transporcie. Prześlij mi swój namiar na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sasiadow z Chotomowa i okolic,

My dopier zaczynamy, wciaz papierologia, a ekipe...o zgrozo, mamy zamowiona na wrzesien :)

 

Jakiez bylo moje zaskoczenie, ze tak liczna i aktywna jest Chotomowska grupa :D

 

PS. Czy ktos ma jakis pomysl...najlepiej legalny ;) jak przyspieszyc otrzymanie pozwolenia na budowe i ile to trwalo w waszym przypadku?

 

Pozdrawiamy,

Marta i Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sasiadow z Chotomowa i okolic,

My dopier zaczynamy, wciaz papierologia, a ekipe...o zgrozo, mamy zamowiona na wrzesien :)

Jakiez bylo moje zaskoczenie, ze tak liczna i aktywna jest Chotomowska grupa :D

PS. Czy ktos ma jakis pomysl...najlepiej legalny ;) jak przyspieszyc otrzymanie pozwolenia na budowe i ile to trwalo w waszym przypadku?

Pozdrawiamy,

Marta i Tomek

 

WITAMY

He, he - grupa liczna i aktywna :-)

Nawet w upały :-D

Gdzie budujecie ?

.. i co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę doradzić, to na tyle czasu na ile się da, wstawcie jakieś stare drzwi, bo na pewno jakiś super fachowiec pomoże im stracić ładny wygląd.

 

 

Ja obwiazałem folią do "pakowania palet" i jest OK. Tylko palcem musiałem poprzebijać dziurki na klucz i klamkę :-)

BTW - taka folia na pewno się przyda na budowie - polecam.

Od biedy nawet teściową można skutecznie zabezpieczyć.

:evil: :lol: :o :lol: :evil: :lol: :o :lol: :evil: :lol: :o :lol: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Chciałem się przywitać i dopytać czy Janówek Pierwszy to grupa chotomowska ? poszukuje swojej przynależności :lol: :oops:

Jest ktoś w tej grupie z Janówka ?

 

Cześć Janówek I. Nareszcie jakaś duszyczka po sąsiedzku.

 

 

No witaj sąsadko - w sumie miedzy naszym sąsiedztwem to kawałek bo ja mam działkę za kościołem w Janówku ;-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile powitanko :D :D :D :D

Budujemy w Chotomowie, a własciwie na samej granicy Jablonna/Chotomow.

A po dluuuuuuugich namyslach wybralismy Agnieszke z MG Projekt,

moze ktos ma jakies doswiadczenia w tym projekcie :)

 

PS. ok, wiec musze pojsc i pogadac z Pania W.

 

Pozdrowionka dla wszystkich,

 

Uśka & Tomasz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jeśli ktoś potrzebuje cieśli do więżby ,oraz położenia dachówki;mogę polecić młodych chłopaków z Lubelskiego którym robota pali sie w rękach,

 

Jesli mozesz to poprosze o namiary na priv.

dzieki

 

Druga sprawa - odkupie deski do szalowania i stemple (beda potrzebne za 2 tygodnie) - prosze o wiadomosc na priv

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, na tą grupę zawsze można liczyć :D :D :D

 

Przepraszam za moje troche laickie spojrzenie na świat ale chciałbym poznać wasze zdanie,

 

Jesteśmy z żoną w trakcie załatwiania formalności - przepisanie działki na naszą właśność, w działce mamy już media (kanalizacja, gaz, prąd) doprowadzone.

 

Jesteśmy na etapie szukania projektu - rozglądamy się za domem w granicach 110-120m2 wraz z poddaszem użytkowym plus garaż na 2 stanowiska.

 

z racji małej ilości czasu wolnego chcemy się zdecydować na budowanie domu przez firmę od A..Z - na pierwszych wstępnych rozmowach podali nam cenę 2000 zł za m2 w stanie DEVELOPERSKIM. (plus vat 7%)

 

I teraz moje pytanie dopiero (wcześniej troszkę opisywałem sytuację)

 

Czy myślicie że to drogo? i czy polecacie ten sposób budowy, obawiamy się obydwoje budowy, nie znamy się na tym i nie chcemy popełnić jakiejś pomyłki.

 

Pozdrawiam serdecznie i z chęcią poczytam wasze zdanie na ten temat.

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...