Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mago,

 

Czy ja dobrze pamietam ze masz kominek z plaszczem wodnym? Jesli tak to moge prosic o opinie jak sie sprawuje, jaki model i jaki do tego komin (ile przekroju i z czego). Z gory dzieki i pozdrawiam.

 

Piotrek

 

Tak ,mam kominek z płaszczem wodnym i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni.Podgrzewał nam podłogówkę i ciepłą wodę

Kominek ISKIERKA ,komin z cegły pełnej w środku wkład ceramiczny fi 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny pisząc:

Stasiu Siewiorek: 607-312-089

 

Tinus i Linka polecacie czy mam się wystrzegać tego hydraulika ?? ;)

 

Czy u kogoś z Was hydraulikę robił p. Andrzej Matusik lub p. Dwiernicki (?) z NDM, drugi zrobił na nas kiepskie wrażenie :(

 

 

Ruda1 trudno mi powiedzieć kiedy ta przeprowadzka, marzyło nam sieodpalić choinke w domu. Teraz tempo pewnie spadnie, została wykonczeniówka i inwestorzy którzy się na tym znają jak wróble na fizyce kwantowej :p

 

Zazdraszczamy wszystkim , którzy już na swoim.

 

Gruzu nie mam :( choc jakby posprzątać naszą działkę to by się znalazł..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny pisząc:

Stasiu Siewiorek: 607-312-089

 

Tinus i Linka polecacie czy mam się wystrzegać tego hydraulika ?? ;)

..

 

Polecam,

konkretny i rzeczowy. robota też OK - czysto, ładnie, schludnie (oczywiście, jeśli kucie ścian takie może być) :-)

 

Mozna się potargować (w granicach dobrego smaku) - naprawde OK.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Własnie doszedłem do etapu umawiania się z majstrami.

I pytanko:

O co powinienem pytać na takim spotkaniu?

Co oprócz projektu warto mieć ze sobą?

Jak sprawdzić merytorycznie takiego majstra?

Czy już na pierwszym spotkaniu powinienem mieć wzór umowy?

 

ad1. Warto mieć projekt jak równiez podstawowe info: materiał z jakiego chcesz budować, czy blacha czy dachówka itp. ale również inne info: kto kupuje materiały, barak - ich czy twój, jak sie rozliczacie, i takie tam "z życia wziete sprawy".

ad2. Patrz wyżej

ad3. Po prostu pojechać na jakąś jego robote - jesli sie na tym nie znasz to pojedź z kierownikiem budowy. I generalnie pogadać o budowaniu (w obecnosci kier. bud na przykład).

ad4. Ja uważam że na umowe przyjdzie czas - ale na pewno warto na pierwszym spotkaniu wszystko (!!!) notować - a najlepiej jak to bedzie robił majster, swoim długopisem i swoja ręką - potem weź ta kartkę i to bedzie :najważniejszy dokument" budowy :-)

 

pzdr

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mago my jeszcze opaski nie robimy, ale myślałam o marmolicie.

pozdrawiam

G.

 

A na czym marmolit ?Co pod spodem?Coś musi być pod...... :-?

Cenowo na pewno najtaniej

 

Chyba że żle mnie zrozumiałaś,Dół budynku czyli cokół mam z marmolitu teraz chodzi o to co wokoło na ziemi.Kostka droga i ułożenie też :cry: :cry: :cry:

 

 

Tak, źle Cię zrozumiałam. Do tego etapu jeszcze trochę czasu nam zostało, dlatego wybacz, że nie zrozumiałam o co chodzi.

 

Podoba mi się kostka granitowa, ale jeszcze nawet nie znam cen...

 

pozdrawiam

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...