Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

MIŁO NAM

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fakt na WAS można liczyć. :lol: Wiem to po sobie. Dzięki namiarowi na koparkowego p.Artura(super gość) mamy nie tylko odpowiednią osobę do wykopu fundamentów pod dom ale też fachowego wykonawcę różnych zleceń gdzie taki sprzęt jest nam niezbędny. Pawełku wielki buziak(tylko nie mów nic żonie)!!! :oops:

Pozdrawiam bardzo ciepło jak na dzisiejszy dzień!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERDECZNE DZIĘKI ZA MIŁE SŁOWA

.....no i przyszła pora by się troche pochwalić ostatnimi 2 miesiącami pracy.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mamay :dach,okna,alarm,kabelki do prądu,tynki,brame garażową i rozpoczętą hydraulikę.

 

http://img508.imageshack.us/my.php?image=dsc00043an6.jpg

http://img206.imageshack.us/my.php?image=dsc00051rr0.jpg

http://img206.imageshack.us/my.php?image=dsc00053of1.jpg

http://img264.imageshack.us/my.php?image=dsc00055gi0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!!!!!!!!

 

A ja znów chciałabym zapytać o ceny.

Czy ktoś jest może zorientowany jak się mają ceny robozicny za:

 

- kafelki

- podbitkę

- ocieplenie dachu

- elewację zewnętrzną ???????????????????????

 

Będę dźwięczna :))))))))))))

_________________

 

- kafelki 35-50 zł/m2 to jest cena za połozenie płytek bez obórbek. Do tego dojdzie szlifowanie od 1mb, niekórzy liczą za zrobienie otworu w płytce...

- podbitkę 16-20 zł/m2

- ocieplenie dachu - samo ocieplenie 12-15 zł/m2

- elewację zewnętrzną 30-35 zł/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie

 

quote="Dziobi"]

Witajcie !!!!!!!!!

 

A ja znów chciałabym zapytać o ceny.

Czy ktoś jest może zorientowany jak się mają ceny robozicny za:

 

- kafelki

- podbitkę

- ocieplenie dachu

- elewację zewnętrzną ???????????????????????

 

Będę dźwięczna :))))))))))))

_________________

 

- kafelki 35-50 zł/m2 to jest cena za połozenie płytek bez obórbek. Do tego dojdzie szlifowanie od 1mb, niekórzy liczą za zrobienie otworu w płytce...

- podbitkę 16-20 zł/m2

- ocieplenie dachu - samo ocieplenie 12-15 zł/m2

- elewację zewnętrzną 30-35 zł/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisas za samo ocieplenie zapłaciłam 20 zeta do tego tylko jedną warstwę (długa historia :( ) o ja naiwna............................. Nawet nie wiem co z tym fantem zrobić buuuuuuuu , robilismy bez umowy (sic! podpisujcie umowy !!) Położyli jedną warstwę 15 cm i od razu folię, jak przyjechaliśmy na budowę stanęlismy przed faktem dokonanym. Spece twierdzili ze miała być jedna, my że dwie, papieru nie ma, staneło na mniejszej stawce za metr ( a i tak jak się okazuje wysokiej) i co teraz ja dalej chcę dwie - jeszcze conajmniej 5 cm wełny. Kłaść drugą folię po tym , czy zrywac tę??? Doradźcie please !!!!!!!

 

Na budowie opóźnienia, nie byłam już prawie dwa tyg. :( Zaczął się rok szkolny, dziatwa za duuzo czasu zabiera, jeździ tylko małż ale na chwilę aby sprawdzić czy są chłopcy- robią ogrodzenie. Musieliśmy odsunąc się od obecnej drogi, niby w zezwoleniu na budowę mamy ogrodzenie bez zastrzeżeń ale w zagospodarowaniu przestrzennym są plany poszerzenia drogi. Nawet jesli to będzie za 10-15 lat stwierdziliśmy że szkoda nam roślinności, która wyrosnie na naszej ziemi. Po za tym płot mielibysmy tuż nad asfaltem a dzieci nasze i z okolicy muszą bezpiecznie chodzić poboczem.....

 

Tynki moze w przyszłym tygodniu, w zw. z tym opóźnienia w rozłożeniu podłogówki i wylaniu wylewek :(. Mam nadzieję że w końcu się coś ruszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

podbijam i dodaje cos nowego do sprzedania :)

 

dodaje:

-odżelaziacz z automatyczną głowicą, używany dwa lata ... co dla tego typu sprzętu nie jest dużym obciążeniem

 

http://images28.fotosik.pl/77/a6a5fe46b5d9be1a.jpg

 

dalej do sprzedania:

- beton komorkowy (H+H) 24

- beton komorkowy (H+H) 12

- silke E12 jedna palete

 

lokalizacja w gm. nieporet tuz przy granicy z bialoleka

szczegoly bezposrednio telefonicznie 602 230 559

 

pozdrawiam, p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuuuuuuuuuuuugiej nieobecności :(

Oczywiście nie dostaję powiadomień a w obecnej chwili działam już tylko na zasadzie odruchu psa Pawłowa - bez powiadomienia tu nie zajrzę :oops: :-?

 

U mnie wszystko stoi i czeka na wygraną w lotto :lol: W tym roku chcę jeszcze troszkę przygotować ogród przed wiosennym zakładaniem trawnika (gryka/łubin/peluszka) - uda się to jeszcze zrobić? :roll:

 

Przy okazji - mik99 masz już jakieś konkretniejsze namiary na nawodnienie ogrodu?

 

Witam też cieplutko wszystkich nowych budujących! :D Życzę Wam jak najszybciej własnego domku, suuuuuuper sprawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem tutaj nowa i zupełnie zielona w temacie . Jak dobrze pójdzie w przyszłym roku na wiosnę czeka nas budowa (okolice dalekiej Białołęki) :). W związku z tym prośba do doświadczonych, którzy już przebyli (albo są w trakcie ) tę drogę o namiary na sprawdzonych i godnych polecenia: kierownika budowy; ekipę - razem lub osobno - fundamenty, ściany, dach; kogoś od ogrodzenia; pana co ma koparkę umie się nią posługiwać i przy okazji potrafi przesadzić kilka drzewek (samosiejki-ale jakie piękne!); tynkarzy; gipsiarzy; speców od instalacji-gaz, elektryka etc. I wszystko inne co wyda Wam sie godne polecenia i może się przydać, a o czym być może jeszcze nie mam pojęcia. A macie może jakiś patent w jaki sposób -niedrogo- załatwić ziemię (duża różnica poziomów terenu) z transportem?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...