Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam po dłuższej przerwie proszę o namiary dobrej ekipy do ogrodzenia , ocieplenia dachu,wylewek i tynków

Pozdrawiam wszystkich........ :D

 

 

W sobotę zostałam szczęsliwą posiadaczką pięknych , gładkich, "płynacych" tynków.

 

Polecam mistrza z Chotomowa p.Waldka Kuźmę, tel. 601 208 018,- polecany już wcześniej przez mika99, klasa w każdym calu: w zachowaniu i robocie. Nawet sama tak nie wysprzątałam tak budowy jak ta ekipa. A tynki................ miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki carpedijem za namiar, znam pana Żułtaka ,wiem że jest dobry tylko terminy ma odległe, a może coś masz od instalacji gazowej.........?

Pozdrawiam wszystkich :D

 

Od gazu nikogo nie mam - nie interesowało mnie to. Nie wiedziałam że ma aż tak odległe terminy. Ja zwykle tak półtora tygodnia wcześniej się umawiałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie proszę o namiary dobrej ekipy do ogrodzenia , ocieplenia dachu,wylewek i tynków

Pozdrawiam wszystkich........ :D

 

 

W sobotę zostałam szczęsliwą posiadaczką pięknych , gładkich, "płynacych" tynków.

 

Polecam mistrza z Chotomowa p.Waldka Kuźmę, tel. 601 208 018,- polecany już wcześniej przez mika99, klasa w każdym calu: w zachowaniu i robocie. Nawet sama tak nie wysprzątałam tak budowy jak ta ekipa. A tynki................ miodzio

 

Ten pan Kuźma to od tynków zewnętrznych? A jak u niego z terminami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylewki: Żułtak Darek (Domex Pomiechówek)

602275274

Jestem z nich naprawdę zadowolona

Suche tynki maszynowo ?

Czy inaczej ?

t.

nie suche tynki. WYLEWKI

 

Miałem na wysli "sucze wylewki" oczywiście. Czyli mase którą wypluwa ta skomplikowana maszyna i rzuca na podłogę.

 

taaaak, prawie suche.

 

czy ktoś się może wypowiedzieć na temat kładzenia akrylu jak sie zaczynają przymrozki? PROSZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ quote=Tinus i Linka]
Wylewki: Żułtak Darek (Domex Pomiechówek)602275274Jestem z nich naprawdę zadowolona

Suche tynki maszynowo ? Czy inaczej ?

t.

nie suche tynki. WYLEWKI

Miałem na wysli "sucze wylewki" oczywiście. Czyli mase którą wypluwa ta skomplikowana maszyna i rzuca na podłogę.

taaaak, prawie suche.

 

Oczywiscie chodziło mi o suCHe - jedna mała literka a tyle zmienia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy ktoś się może wypowiedzieć na temat kładzenia akrylu jak sie zaczynają przymrozki? PROSZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!!!!

 

 

U mnie wchodzą ocieplać w czwartek, szef ekipy powiedział że położą tylko stryropian na kołki i zatopią siatkę w kleju, reszta na wiosnę. Swierdził że za zimno i moga wyleźć plamy choć nie muszą...... Kwotę za całość podzielił : 25 zeta/m teraz a 13 na wiosnę jak będą robić strukturę i kolor.

 

Mam w domu kozę ;) grzeje miło. Sentyment mi zostanie i może kupięaką chodzącą w ramach oszczędności czasu i pieniędzy na koszenie i kosiarkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...