Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

jestem dzisiaj wkurzona na maksa ktos otruł mi psy na działce,wyczaił,ze nie spimy tej nocy w domu i rzucił jakąś trucizne,wczoraj umarł jeden a dzisiaj drugi jest na wykończeniu.Wiemy,ze to trucizna bo krew została do badania oddana. Ide na policje to zgłosić dzisiaj.

 

Współczuję. Naprawdę. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Również przyłączam się do życzeń,

ale mam też pytanie:

 

Znacie kogoś kto zajmuje się wycinką drzew?

 

Ponawiam pytanie:

Ile to kosztuje?

Co z wyciętym drzewem?

Itd. itp.

 

Jeśli drewno oddasz to wycinka jest za darmo. Tak było u nie.

Jak interesuje Ciebie taka opcja to mogę odszukać kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Ponieważ domek już stoi ale trzeba go wykończyć czy mogłabym poprosić o jakiś namiar, jeśli ktoś ma solidną ekipę do polecenia - będę jej potrzebować od kwietnia na 4-5 miesięcy. Może być na priva żeby.

Dziękuję

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie wystawił mnie jeden fachowiec.. wziął zaliczkę i zniknął, telefon mówi że nie ma takiego numeru. Tak to jest jak się wszystko załatwia na gebę.

 

W związku z tym mam pytanko czy macie może namiary na jakiegoś kowala od kutych balustrad ? Ktoś w miarę tani.. nie chcę nic wymyślnego.

 

Mieszkam w Legionowie.

 

Z góry dzięki za pomoc

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie wystawił mnie jeden fachowiec.. wziął zaliczkę i zniknął, telefon mówi że nie ma takiego numeru. Tak to jest jak się wszystko załatwia na gebę.

W związku z tym mam pytanko czy macie może namiary na jakiegoś kowala od kutych balustrad ? Ktoś w miarę tani.. nie chcę nic wymyślnego.

Maciek

 

Podaj namiary na tego "fachowca".

Tobie sie nie udało, ale może ostrzeżesz innych...

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście mi polecić solidną firmę która w Chotomowie pomoże mi zaplanować i zainstaluje alarm? Prawdopodobnie będzie to Satel CA10. Przekopałam się przez część forum alarmowego ale nie znalazłam, za to się dokształciłam.

Witaj .Zastanów się czy jednak nie wybrać Satela integry.Znacznie nowoczaśniejsza, więcej funkcji i co najwazniejsze cały czas jest rozwijana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...