Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Prosze o pomoc jeśli macie sprawdzona ekipe, podzielcie sie namiarami.

Z góry dzięki...

ps. tynki wewnętrzne cem-wap

Czesc Wszystkim,

To ja tez ustawie sie w kolejke do tynkarzy jesli macie jakies namiary :) .

Pzdr

Peter74

 

No dobra, przeraziłem się nieco - kolejny w kolejce. Proszę o namiar na priv.

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę DLH Drewno przy ul. Modlińskiej 231

 

Doskonała firma z bardzo dobrym towarem. (PARKIETY. DESKI PODŁOGOWE, PODLOGI WARSTWOWE, CHEMIA DO PARKIETÓW, LISTWY I WIELE INNYCH – DREWNO Z CAŁEGO SWIATA )

Bardzo dobry kontakt z klientem, potrafią doradzić i chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.

Drzewo na parkiety jest naprawdę wysortowane w danej klasie produktu co często nie jest praktykowane do końca w innych firmach (gdzieś przecież trzeba przyciąć parę groszy).

Posiadają sprawdzone namiary na parkieciarzy.

 

Kupuje tam parkiety, :D :D :D

 

Przed podjęciem decyzji co do Waszych podłóg porozmawiajcie z Panem Andrzejem Kwapisiewiczem z

DLH Poland

03-120 Warszawa

ul. Modlińska 231

695 350 040

tel. 22 / 811 11 60

fax 22 / 614 47 01

pn-pt 8 - 17

sob 9 - 14

 

Na hasło Murator zniżka, można tez powołać się na Krzysztofa z Białołęki

POLECAM

http://images31.fotosik.pl/127/54966ff3a0f4239a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Słuchajcie czy komuś kładła dach firma Dachmur z Jabłonny? Jeśli tak to podzielcie się opiniami na temat tego wykonawcy - będę wdzięczny.

Pozdrawiam forumowiczów :)

 

Dachmur nam nie kładł, ale był jednym z faworytów. Jednak wypadli o wiele słabiej niż Dachlux z Łomianek, skąd braliśmy dachówkę. Dachmur został skreślony w momencie gdy powiedział, że "nie da się już teraz tej dachówki zamówić" - po czym Dachlux bez problemu nam ją zamówił i do tego termionowo się wywiązał. Dużym atutem Dachmuru było to, że mają swoje ekipy, jednak do końca nie przekonuje podejście szefa "jak nie państwo to ktoś inny". Nie walczą o klienta. Co prawda nie obiecują też gruszek na wierzbie, jak niektórzy, ale kwestia załatwienia dla nas tej dachówki, to był jeden skuteczny telefon, którego komuś nie chciało się wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Carpedijem :) Ja mam takie same odczucie ja Ty że nie walczą o klienta.Umówić sie z nimi to ciężki temat, a to przecież ich biznes...

Podjade do tych łomianek. zobaczymy co m i zproponują. Pozdrawaim

 

wcale nie musisz tak jechać - na forum jest ich przedstawiciel - Michał Dąbrowicz - spoko gość

aha - ma on też dobrą ekipę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...