Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

mik99 Wielkie dzięki,

widac nie wszyscy tynkarze mają napięte "grafiki"

Na szczęście znalazłam ekipe, która może zrobic to w kwietniu.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich budujących, a w szczególności wykańczających... :)

 

Maliniaczek, a został Ci może jeszcze jakiś wolny namiar? ja również potrzebuję ekipy na kwiecień :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Szukam opinii na temat firmy Budmet, którą kieruje Pan Krzysztof Prusinowski. Jest on kandydatem do budowy mojego domu. Z tego, co wiem, to firma ta porusza się w Waszych okolicach.

 

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

 

 

U nas robili część robót. Pan Krzysiek sprawia wrażenie uczciwego i rozsądnego szefa, ogólnie kontakt mieliśmy dobry...... Tylko trochę w czasie sie nie zmieścili ale z ich pracy jestem zadowolona. chyba podpowiedziałabym spisanie mowy z zaznaczeniem zakresu i KOŃCA robót. Powodzenia !!!

 

Ja mam do polecenia ekipe górali: wykończeniówka: ocieplenia, płyty, gipsy, glazura, elektryka, hydraulika, ojej nie wiem co jeszcze ale chłopcy mają "motorki", jeszcze robią u mnie, mają jakieś plany ale i czas bo niedawno wrócili z Austrii. Aby nie zasmiecać watku zainteresowanych poproszę o kontakt na priv :) Ew. robota do obejrzenia u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mik99 Wielkie dzięki,

widac nie wszyscy tynkarze mają napięte "grafiki"

Na szczęście znalazłam ekipe, która może zrobic to w kwietniu.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich budujących, a w szczególności wykańczających... :)

 

Maliniaczek, a został Ci może jeszcze jakiś wolny namiar? ja również potrzebuję ekipy na kwiecień :(

 

poszlo na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1 kwietnia (to nie żart) zaczynam budowę wobec czego pokornie proszę o namiary na:

 

- hydraulika do kanalizacji

- koparkowego (najlepiej z koparką :-) )

- geodetę

- studniarza (najlepiej takiego, który umie też drążyć głową)

- jakiś blaszak (taki tylko na narzędzia)

 

Jak znajde jutro chwilke czasu to przysiąde i ci podam namiary na 4 pierwsze myślniki..., cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1 kwietnia (to nie żart) zaczynam budowę wobec czego pokornie proszę o namiary na:

 

- hydraulika do kanalizacji

- koparkowego (najlepiej z koparką :-) )

- geodetę

- studniarza (najlepiej takiego, który umie też drążyć głową)

- jakiś blaszak (taki tylko na narzędzia)

Poszło na priva...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Ja mam do polecenia ekipe górali: wykończeniówka: ocieplenia, płyty, gipsy, glazura, elektryka, hydraulika, ojej nie wiem co jeszcze ale chłopcy mają "motorki", jeszcze robią u mnie, mają jakieś plany ale i czas bo niedawno wrócili z Austrii. Aby nie zasmiecać watku zainteresowanych poproszę o kontakt na priv :) Ew. robota do obejrzenia u mnie.

 

Hej Barbamama,

to ja poprosze o kontakt :)

 

pozdrawiam,

Uśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam prośbę. Z początkiem kwietnia (tego roku) chciałabym zacząć wykańczać dom w Chotomowie, dach plus pełna wykończeniówka w środku. Podeślijcie proszę namiary do ekipy jeśli możecie, może ktoś z Was właśnie kończy i odda ekipę w dobre ręce.

Z góry dziękuję

Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich borykających się z fachowcami.Właśnie jestem na końcówce wykończenia domu/zostało malowanie i sprzątanie / miałyem świetnych fachowców z Dąbrowy Chotomowskiej od glazury,malowania ,karton gips,i wszystkie przeróbki typu hydraulika ,elektryka.Mogą też wsawić drzwi i je poobrabiać /nie tak jak robią pseudo fachowcy z firmy BP NOVA-Legionowo/.Może nie są tani ,ale jakośc do ceny adekwatna.Nie podejmują sie robót poza obszarem powiatu legionowskiego.NIE polecam do wstawienia drzwi firmy Nowva -FACHOWCY WYKONUJA SWOJĄ ROBOTE JAKBY TO MIAŁA BYĆ KARA .

W tej chwili potrzebuje sprawdzonej firmy do ogrodzenia ,kostki brukowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich borykających się z fachowcami.Właśnie jestem na końcówce wykończenia domu/zostało malowanie i sprzątanie / miałyem świetnych fachowców z Dąbrowy Chotomowskiej od glazury,malowania ,karton gips,i wszystkie przeróbki typu hydraulika ,elektryka.Mogą też wsawić drzwi i je poobrabiać /nie tak jak robią pseudo fachowcy z firmy BP NOVA-Legionowo/.Może nie są tani ,ale jakośc do ceny adekwatna.Nie podejmują sie robót poza obszarem powiatu legionowskiego.NIE polecam do wstawienia drzwi firmy Nowva -FACHOWCY WYKONUJA SWOJĄ ROBOTE JAKBY TO MIAŁA BYĆ KARA .

W tej chwili potrzebuje sprawdzonej firmy do ogrodzenia ,kostki brukowej.

 

Ło matko Wiesław aleś mi podniósł ciśnienie u mnie z NOWEJ będą montowac drzwi za jakieś dwa tygodnie, robili parapety na zew. i wew. i ok byliśmy zadowoleni- jak to mój malż rzekł wszystko przy drzwiach wyjdzie- czyzby wygada?????? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z inicjatywy Forumowiczów została zorganizowana aukcja na rzecz pomocy dla Stefka syna Zeljki i Gabora syna Izy.

Licytowane przedmioty są naprawdę atrakcyjne, http://forum.muratordom.pl/tu-mozesz-zobaczyc-co-licytujemy,t126304.htm

 

Jeżeli coś Ci się spodobało i chcesz pomóc tu możesz zalicytować

http://forum.muratordom.pl/a-tu-licytujemy,t126307.htm

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie polecam firmy BP NOVA. Oszukałam się zamawiając okna firmy Oknoplast. Mają najdroższy (o ponad 50%) montaż okien, porównując inne punkty Oknoplast w okolicy, w dodatku w innych punktach dostaje się dużo większe rabaty. Ja oszukałam sie na ponad 2 000 zł. Składając dodatkowe zamówienia na okna do mojego domu, zrobiłam już to w innym punkcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...