Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Oglądałam barierki w domku Oleny - na żywo wyglądają zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach :D Bardzo starannie wykonane, kolorek bardzo przypadł mi do gustu.

 

Olena - jeszcze raz bardzo dziękuję, że mogliśmy do Was wpaść i je obejrzeć. Pozdrowienia dla męża :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Mam do sprzedania słupki ogrodzeniowe z rozbiórki szklarni

 

podaje dane tech

 

1. śr 5,2 cm grub 3,6 mm dług 230 cm - 200 szt cena 30 zł/szt

2. śr 6,2 cm grub 4,5 mm dług 230 cm - 100 szt cena 35 zł/szt

3. śr 8,1 cm grub 4,0 mm dług 230 cm - 60 szt cena 40 zł/szt

4. śr 5,8 cm grub 6,0 mm dług 230 cm - 50 szt cena 43 zł /szt

 

 

Słupki można zobaczyć w Chotomowie

Podaje telefon kontaktowy 660 185 162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gdzie kupowaliście drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Czy jesteście zadowoleni ze swoich? Potrzebuje 9 szt wewnętrznych 1szt. zewnętrzne z doświetlem górnym. Szukam namiarów na prodecenta albo dobry sklep no i i oczywiście cena wmiare przyzwoita i jakość drzwi także.

 

http://www.dormet.com.pl/glowna.html

 

Pan Janusz Ostrowski jest właścicielem firmy; uważam że mają bardzo dobre drzwi w rozsądnej cenie; w marcu kupiłem u nich czworo drzwi zewnętrznych, antywłamaniowych z drewnianą okleiną i przeszkleniami - zapłaciłem 11k.

ten sam wariant dość znana firma z Jabłonnej (tylko teraz nie pomnę nazwy ;) ) wyceniła mi na 19k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów po dłużesz przerwie spowodowanej ganianiem po urzędach ;-)

 

Mam od razu prośbę - potrzebuję namiarów na CITO na kogoś z koparką do zdjęcia humusu i jakiegoś pana Elektryka który wykonałby mi przyłącze elektryczne na czas budowy i dodatkowo później odebrał je (było by miło)

 

lokalizacja - Janówek Pierwszy

 

Pozdrawiam All

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów po dłużesz przerwie spowodowanej ganianiem po urzędach ;-)

 

Mam od razu prośbę - potrzebuję namiarów na CITO na kogoś z koparką do zdjęcia humusu i jakiegoś pana Elektryka który wykonałby mi przyłącze elektryczne na czas budowy i dodatkowo później odebrał je (było by miło)

 

lokalizacja - Janówek Pierwszy

 

Pozdrawiam All

Daniel

elektryk poszedł na pw - ZE NDM - zrobi co trzeba i jak trzeba, a legionowo (czyli NDM - bo bliżej) odbierze bez problemu, bo to jedna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam pilnie namiarów na sprawdzonych tynkarzy do tynków wewnętrznych gipsowych z sugestiami do rozmowy :) Już umówieni niestety mnie wystawili ...

Będę wdzięczny za info na priv

 

pozdrawiam

 

Tylko i wyłącznie Waldek Kuźma !!

601-20-80-18Podpisuje się rękami i nogami.

Efekt roboty do obejrzenia u mnie - jak by co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

gdzie zaopatrujecie się w pelety lub eko groszek? Można to gdzieś kupić w Legionowie albo Jabłonnej?

 

Jestem na etapie podłączania pieca na powyże paliwa i potrzebuję trochę na rozruch :)

 

Pozdrawiam,

Andrzej

 

Polecam skład z opałem przy ulicy T.Kościuszki przy stacji PKP ( za składem budowlanym).

Węgiel można tam kupić luzem lub w workach. Polecam kupić sobie worki na miejscu i samemu zapakować. Wychodzi prawie 200zł taniej na tonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

gdzie zaopatrujecie się w pelety lub eko groszek? Można to gdzieś kupić w Legionowie albo Jabłonnej?

 

Jestem na etapie podłączania pieca na powyże paliwa i potrzebuję trochę na rozruch :)

 

Pozdrawiam,

Andrzej

 

Witam,

W legionowie pelety mają w Koperfarmie na Sikorskiego - za starostwem, trzeba wjechać na teren Bistypu.

Jeżeli akurat by mieli to polecam pelety kostrzewy, jak do tej pory najlepsze jakie tam dostałem

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...