Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Co ze spotkaniem - 20 marca (sobota)?

Będą chętni w godzinach popołudniowych? MIK zachwala pizzerię Donatello w Legionowie :p Warto sprawdzić osobiście. Tylko nie mówcie, że za późno jest informacja :(

 

My się zapowiadamy (min. 2 osoby). Tylko nie wcześniej niż o godz. 17-tej. Jeśli pozwoli pogoda, będziemy grodzili działkę :roll:

Pzdr

T/W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Tak dokładnie to buduje moja córka z mężem. Ponieważ mam więcej czasu i trochę doświadczenia to będę pilotował. Budowa jest dokładniej w Dąbrowie Chotomskiej .Domek jest typowy z Muratora D04.

Postaramy się być na spotkaniu w sobotę. Pozdrawiam.Adam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze, czytałem wasze posty wykonaniu ścian fundamentowych i zastanawiam się dlaczego ocieplacie je styropianem (jeśli nie zamierzacie mieć piwnicy). Oszczędzajcie pieniądze na inne etapy. Posadzka na gruncie jest izolowana termicznie to samo ze ścianami. Jaki jest sens izolować pisek pod domem.

Chyba że czegoś nie wiem to proszę mnie oświećcie.

 

Mąż Marii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam!!

 

Wcześniej meldował nas mój Teść (addam2).

Co nowego w temacie spotkania w Legionowie (nie kryję, że bardzo nam zależy).

Do sobotki jest jeszcze perę chwil i może więcej osób się zadeklaruje.

 

Pozdro!

Ania, Jacek

 

WITAMY!!!!

Co ze spotkaniem?

My ze swojej strony nadal deklarujemy, bo i tak raczej na 100-proc. będziemy w Legionowie. Faktem jest, że fajnie byłoby się wreszcie spotkać w jakimś szerszym gronie, bo na razie to było maksa 4-5 osób.

Jeśli nie wyjdzie w tą sobotę, to niech sobie wszyscy zainteresowani zabookują przyszłą sobotę (27.03) - około 17-tej. Żeby nie było potem wymówek :(

Pzdr

T/W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Dawno tu nie byłem Nie rezygnuję z przynależności do grupy ale mam kłopoty z dostępem do Internetu W domu komputer okupowany jest przez dzieci które zawsze mają coś do zrobienia do szkoły a w pracy coraz mniej jest czasu tak że wcale nie wchodzę do sieci nieraz po kilka dni

Inna sprawa to zmiany w projekcie które właśnie robimy

Odbyliśmy rozmowy w architekturze i z Powiatowym Inspektorem Budowlanym - w efekcie będzie projekt zamienny

Jeśli kogoś z was interesuje wątek zmian istotnych i nie istotnych oraz kar przy odbiorze budynkuto pytajcie póki mam to świeżo w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...