Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Grupa jest fajna więc pomyślałem że mapkę moglibyśmy mieć i zaznaczać gdzie kto buduje ...

 

Chylę czoła. Ja też chciałem coś takiego zrobić, ale w mniejszej skali - bardziej szczegółową. Cały czas poszukuję w dokładnej mapy samego Legionowa/Jabłonny i Chotomowa. Odwiedziłem nawet w tym celu Empik. Chyba pozostanie sklecić coś takiego z mapek reklamowych (widziałem jedną z nich i była w miarę OK, tylko nie obejmowała wszystkich interesujących nas terenów). Szukam dalej.

Pzdr

T/W

 

PS.

I jak z tą sobotą, mimo małej frekwencji robimy spotkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Grupowicze!

 

Mamy zamiar rozpocząć budowę domku jak najprędzej i dlatego proszę o przekazanie kilku istotnych informacji:

 

- studnia ( namiary na fachowca + ewentualny koszt )

- szambo ( j.w.)

- może znacie ekipę od fundamentów?

- ile można dać kasy kierownikowi za nadzór? (miesięcznie czy za całą inwestycję)

 

Oczywiście mam jeszcze całe morze pytań, konkretnych i tych "głupich" - w końcu dopiero zaczynam.

Liczę na pomoc i deklaruję swoją :D

 

Pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie jak proponował MIK w Pizzeri Donatello.Gdzie jest?Mieści się na ul.Jagielońskiej vis a vis Małych drewnianych domków gdzie jest firma Adaś wykonująca ksero,pieczątki etc.Zaraz za Mc Donald jadąc od ul.Zegrzyńskiej/Warszawskiej po prawej stronie.UFF skończyłam.... :wink:

 

Co do pytań JACKUS:

1. Studnia będziemy kręcić w przyszłym tygodniu z materiałami ca. 800 zł wiercenie na 20 m , my chcemy płycej.

2. Szambo dowiadywaliśmy się i nie wiem jak z jakością ,ale te co ogłaszają się z Legionowa. Co jakiś czas stoją czarne szamba

3.Ekipa nasza robi całość, mieliśmy też ekipę z Chotomowa.Jak chcesz możemy Ci podać.

4. Ile kierownikowi? My dajemy dużo bo do końca 2500,00 zł 5x500 zł.Ilość wizyt i telefonów nieograniczona.My nie mamy tyle czasu, żeby codziennie spędzać kilka godzin na budowie oraz tele wiedzy nie mówiąc już o doświadczeniu.

 

KAsia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik99 zgodnie z twoją sugestią zmieniłem mapkę Jest jeszcze niedopracowama - zwłaszcza odnośniki ale mam nadzieję że działa

Dzieci rozniosły mi komputer Nie wiem czy skończy się na zasilaczu

Pewnie i płyta główna też

Teraz jak mogę to z pracy piszę - a nie bardzo mogę chociaż to dyżur i powinienem mieć trochę czasu

No cóż może jutro będzie lepiej

http:// http://grzegorzleg.fm.interia.pl/grupa/map/map1/grupachotomow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyliśmy z Mik99 wyprawę do tartaku we wsi Niesułowo k.Krasnosielc (droga Przasnysz-Ostrołęka).

Drewno dobrej jakości, bez widocznych sęków-sosnowe, impregnowane metodą zanurzeniową (równo - bez przebarwień).

Koszty:

kantówka na więźbę - 500 zł za m3

deski - 400 zł za m3

bez impregnacji - o 50 zł mniej (kantówka i deski)

Wszystkie ceny brutto z transportem do W-wy.

MIK - popraw mnie jeśli coś poplątałem

Tartak nie sprawia jakiegoś ekstra wrażenia, ale widac że robią solidnie. MIK miał go zresztą zarekomendowanego wcześniej. Mogą być tylko problemy z długością, dla takich ponadnormatywnych (my mamy kilka po 10,5 m).

Ogólnie OK i ceny chyba zdecydowanie atrakcyjniejsze niż w naszym regionie.

 

Alice mampa Legionowa jest do kupienia w sklepie Babilon 24h przy posterunku Polcji. Tam widzialem przy kasach.

:lol:

Dzięki. Jutro nie odmówię sobie sprawdzenia tego tropu :D

 

Pzdr

T/W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik99 zgodnie z twoją sugestią zmieniłem mapkę Jest jeszcze niedopracowama - zwłaszcza odnośniki ale mam nadzieję że działa

http://grzegorzleg.fm.interia.pl/grupa/map/map1/grupachotomow.html [/url]

 

WOW, coraz lepiej. Jak sie uda, to spróbuję z Tobą pokonkurować :lol:

A może współpraca? :roll: :wink:

Pzdr

T/W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam sobie mapkę (fajny pomysł) i widzę, że część koleżanek i kolegów będzie całkiem niedalekimi sąsiadami.

Mam prośbę do autora naszej mapy (grzegorzleg): czy mógłbyś przesunąć nas w prawo, pod las, w miejsce, gdzie kończy się taki wąski pasek zieleni? Mniej więcej tam mieszkamy i tam budujemy nasz domek.

Pozdrawiam wiosennie, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice, dokładną mapkę Legionowa i okolic w skali 1:10 000 (bardzo szczegółowa) możesz kupić w Wojskowych Wydawnictwach Kartograficznych ich sklep jest w W-wie na Al. Jerozolimskich, jadąc od dworca centralnego w kier. pl. Zawiszy po lewej stronie, na odcinku Chałbińskiego- Lindleya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Alice

Drewno zamawiał będę nieimpregnowane.

Rozmawiałem trochę, poczytałem też. Wracając do naszej ostatniej rozmowy telefonicznej, utwierdziłem się w przekonaniu, iż samemu można dokać tego zabiegu. Nie jest to sprawa trudna, a przy moim zamówieniu: oszczędności wynikające z samodzielnego wykonania impregacji będą na poziomie ok. 550 pln. Dodatkowo będę miał gwarancję jakości wykonania. Na dobrą sprawę nie mamy kontroli nad przebiegiem tego procesu na miejscu w tartaku.

 

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...