Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zmapowałem nasze kwadraciki na mapie Teraz nie prowadzą do nikąd ale starczy podać tylko adres strony www ....i możecie pokazać...co chcecie No więc do dzieła Pochwalcie się działką, budową, rodziną, ... itd...

Wspaniale!

Napisz, jak krok po kroku utworzyć bezpłatną własną stronkę z fotkami.

zobowiązany :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

u mnie na razie mapka w powijakach, bo nie mam czasu by nad tym posiedzieć. Dwa dni urlopu wystarczyły by w pracy,.. chyba nie muszę Wam tłumaczyć. Poza tym, jak była pogoda to czas dzieliliśmy z Kaśką pomiędzy działką a hurtowniami.

Ale przynajmniej są efekty. Ogrodzenie budowy (prowizoryczne - oj i to jak bardzo) stoi :)

A co ważne, przetrwało sobotnio/niedzielną nawałnicę. Jak widać, cały czas pod górkę. Chcielismy ruszyć z budową w środę (zdjęcie humusu i podłączenie prądu), czwartek (geodeta, studnia i pierwsze wykopy), a tu zapowiadają powrót zimy. Niech tą pogodę ... :evil:

 

Pzdr

T/W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale!

Napisz, jak krok po kroku utworzyć bezpłatną własną stronkę z fotkami.

zobowiązany :oops:

 

Mik

 

Własna stronka to nic trudnego!!

Najwsampierw musisz założyć bezpłatny e-mail ( najlepsiejszy będzie w interii tak jak stronka Grzegorzleg'a)

Jeżeli tego dokonasz to automatycznie otrzymasz adres swojej dtrony np.

mik99.w.interia.pl

Potem chcąc zapełnić stronę treścią musisz zalogować się w serisie stron WWW Interii.

Znajdziesz tam gotowe szablony stronek.

 

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...