Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

najnowsze doniesienia z frontu robót :D

- dzisiaj rano został zdjęty humus :)

Qfa - zapomniałem wziąc aparat, by pochwalić się księżycowym krajobrazem :evil:

- jest prąd na działce :) - doszły dwie nowe szafki (rozdzielnia budowlana i licznikowa)

 

Przy okazji prac niwelacyjnych pojawił się BIG PROBLEM

Znaleźliśmy niewypał (przynajmniej tak wygląda). Przypomina toto pocisk artyleryjski. I co z nim zrobić? Na razie został przeniesiony do specjalnie wykopanego dołka, przysypany ziemią i oznakowany kolorową taśmą. Nie mam teraz czasu czekać na saperów i akcję przełoże chyba na sobotę, jak będzie ktoś cały czas na działce. Przy okazji poproszę o sprawdzenie reszty posesji. Nie miała baba problemu :evil:

 

 

Grzegorzleg -

niech zostanie na mapce jak jest. Jest OK.

 

Mik -

jak będziesz miał zestawienie to dawaj, trzeba wysyłać niech tną drzewo bo już wiosna w pąkach. W sobotę będziemy na działce chyba już od 7.30. Geodeta ma być w piątek i wytyczyć budynek, a potem w sobotę, coby go ewentualnie zweryfikować przy naszej współpracy. A potem już ma działać ekipa.

Pzdr

T/W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem jeden z tych trudnych dni.

 

Rano pojechałem z Kasią i małym do Centrum Zdrowia Dziecka na kolejną wizytę u okulisty dla wcześniaków.

 

I się zaczeło.... Podczas skręcania na parking samochodem nagle szarpnęło i stanął dęba :evil: Obszedłem go dookoła. Nic. wrzuciłem na luz samochód na bok, a żona z synkiem do szpitala. Zaraz podbiegło do mnie dwóch panów, którzy też mieli dziś wizyty. Po chwili zobaczyłem plamę oleju na ulicy i metalowe części z mojego focusa :( .

 

Auto zamknąłem i poszedłem do żonki.

Mały po kolejnej już wizycie i szczególnie nieprzyjemnym badaniu ma zdrowe oczka i wykształconą siatkówkę - SUPER. Wiadomość tygdnia. :p

Do domu zholował, mnie znajomy. Teraz wiem, że mam skrzynię biegów do wymiany. Koszty naprawwy straszne. :( kilka tysięcy, będę szukał używanej.

 

Na razie dogadałem mechanika z ASO, który znając na wylot Forda mi zrobi to u siebie. Ale części jescze nie mam...

Kochani, jeśli macie znajomości w tej dziedzinie to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Mik99 ja z samochodami jestem na bakier a części to może na szrocie..

Znam sprawę. Dziękuję Bradzo za dobre chęci :p

 

Zastanawiałem się czy nie można tego napisu grupowego w naszej mapce i dodatkowych mapek, do tego wolnego marginesu po pawej stronie wrzucić?

Co Ty na to nasz Grupowy Webmaster?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem jeden z tych trudnych dni...

 

Mik, tylko nie załamuj się, Ty nasz grupowy optymisto. Najważniejsze, że dzieciak jest zdrowy. Ja miałem podobne przeżycia, kiedy Ala chodziła na wizyty do neurologa (została trochę przyduszona podczas porodu). Najgorzej było przed pierwszym badaniem. Na szczeście wszystko było OK.

 

A samochód to sprawa drugorzędna, chociaż niestety - bardzo czasami kosztowna. Ja osobiście nie ma żadnych namiarów na części do Forda (chodzi Ci o używane?). Może na FKP ktoś będzie Ci w stanie pomóc, chociaż tam czasami trafiają się dziwni ludzie. W miarę moich możliowści spróbuję się coś jednak dowiedzieć - czy w grę wchodzi cała skrzynia, czy tylko jakieś podzespoły?

 

Pzdr

T/W

 

PS. W sprawie naszej bomby jesteśmy umówieni na jutro z Policją :roll: Grunt to szybkie działanie. Nawet nie zapytali się czy znalezisko jest jakoś zabezpieczone. Jak to skomentować :o Co śmieszne, w wątku który zapodałem na "wymianie doświadczeń" ktoś chciał mnie przedstawić do nagrody Darwina (dla niewtajemniczonych - przyznawana jest za super głupie, bezmyślne wyczyny i dokonania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice: friend of mine.

Wysłałem post w FKP (efekty słabe), skrzynia : mechanizm różnicowy +dekiel. Jak się dowiedziałem: ewentualna w ASO naprawa walnie mnie na kilka ładnych kafli. Więc kanałami złapałem kontakt do wprawionego fordowskiego mechanika z ASO i naprawi mi fokę tylko części (skrzynię musze kupić).

 

Pilnuj tego niewybuchu i uwazaj na swoje dziewczyny.

A co do przyszłości mojej to era fokusa dla mnie chyba się kończy (to prawie 5 lat, jak mnie woził) i starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...