Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

W sprawie Vatu mam dla Was część oficjalnego pisma od jednego z głownych producentów chemii w Polsce:

(...)ZASADY PROMOCJI

 

• Jeżeli klient w okresie od 01.04. do 30.04. zamówi 24t towaru (rabat za transport 4%). To w maju (od 01.05-31.05) na kolejne zamówienia 24t otrzyma specjalny rabat transportowy w wysokości 10%, a na zamówienia 12t otrzyma rabat 5%

• Dodatkowo na towar zamówiony na preferencyjnych warunkach klient otrzyma wydłużony termin płatności:

• Dla zamówień złożonych od 01.04. do15.04 (z wyjazdem towaru od 01.05 do 15.05) termin płatności zaczyna się dopiero od 01.06

• Dla zamówień złożonych od 16.04 do 30.04 (z wyjazdem towaru od 16.05 do 31.05 ) termin płatności zaczyna się od 16.06. i j.w.

• Gwarancją uzyskania preferencyjnych rabatów i terminu płatności jest realizacja zamówienia na 24t i wystawienie następnego in blanco w kwietniu.

(..)

Oferta oczywiście skierowana jest do głownych dystrybutorów na rynkach lokalnych, zaopatrujących później sklepy i WAS samych. W handlu taka oferta spotyka się z natychmiastową ripostą konkurentów, a nie trudno sie domyslić, że w innych grupach asortymentowych podobne akcje też są lub będą organizowane.

 

polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

mik99 napisał

 

grzegorzleg napisał:

Mik99 zmienimy co się da Ale o jaki margines ci chodzi?

W rozdzielczości 800x600 mapka zajmuje cały ekran

 

Większośc z nas ma już tę 1024/768, raczej dokładniejszą.

No więc zrobiłem nową wersję Jak będzie dobrze to się zastąpi tą poprzednią

http://grzegorzleg.fm.interia.pl/grupa/map/map1/nowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik

 

Dzisiaj mam dostać odpowiedź od 'Twojego' majstra ( ma określić cenę usługi). Myślę, że jest spora szansa dogadania się.

Na działce pan koparkowy wydłubał w środę dziurę pod dom ( dosłownie dziurę - 40 - 50 cm). W czwartek chłopaki od geodety wbijali w pocie czoła pale. Także jak dobrze pójdzie w środę 31.03 rozpocznę walkę.

Mam nadzieję, że do tego czasu nie podp... mi desek i palików :evil:

 

Czytałem, że auto zrobiło Ci psikusa. Mam rozsądnego mechanika ( częst łata moją starą 'temperówkę' ) także jakby co to dam namiar.

 

Temczasem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jackus brawo, środa to dobry dzień, w czwartek mamy przecież 1 kwietnia, a budowa to sprawa poważna.

rogi inwestycja jest sprawą prywatną i indywidualną, jak nie chcesz rachunków zbierać - masz do tego pełne prawo, jak i do konsekwencji z tego faktu wynikających.

Alice w sobotę będę w mieście, ale nie będę mógł do Was podjechać, więc może spotkalibyśmy się np. o 12.15-12.45 w centrum z rodzinami?

 

pozdrowienia dla wszystkich grupowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...