Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Alice

 

Niezła zawierucha przy tych fundamentach :o

U mnie cała operacja zalania ław zajęła 15 min ( z przerwą na fajka :wink: )

 

'Zbadam ' temat szamba z Radomia. Jeżeli będzie obiecujący to tak jak wcześniej proponuję koalicję w tej sprawie.

Podobno ćwiczyliście dokładnie temat okien - tutaj też jestem zainteresowany współpracą.

Szukam taż na własną rękę także jakby co ...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Chotomowcy

Widzę, że robota wre - pogoda wreszcie zaczęła sprzyjac.

U mnie trochę inne tematy - ogród, ogrodzenie, kostka.. :wink:

Generalnie jednak wiosna już przyszła i jest super.

 

Pozdrowienia dla Wszystkich.

am

 

ps.

Mam do odsprzedania trochę łat (4x5cm) drewnianych. Łaty leżą sobie od 2001 roku, porządnie wyschły, część jest nawet zaimpregnowana (osobiście przeze mnie 8) ). Jak ktoś jest zainteresowany dajcie znać - na pewno bedzie taniej niż w taraku lub składzie budowlanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szambo" trzeba skalkulować, jakby to wyszło?

1.Ile zbiorników na raz można przywieźć i koszt wetdy podzielić na zainteresowane osoby?

2. Jaki koszt jest szamba w legionowie?

3. Jest też możliwośc wymurowania z bloczków, niektórzy tak robią, przy dobrej izolacji mozę okazać się, że jest to najtańsze rozwiązanie.

 

Tartak na miary przekazałem Kasi-Alice, powinna je mieć. mają dobre drewno i niedrogie z transportem i impregancją: 450-500 za metr3. Ja zamówienie złożę do świąt, jeszcze czekam na ofertę gotowych wiązarów z wytwórni (mają dać dobrą cenę) wówczas zamówienie zmniejszę do ilości potrzebnych na garaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedania trochę łat (4x5cm) drewnianych. Łaty leżą sobie od 2001 roku, porządnie wyschły, część jest nawet zaimpregnowana (osobiście przeze mnie 8) ). Jak ktoś jest zainteresowany dajcie znać - na pewno bedzie taniej niż w taraku lub składzie budowlanym

Ja wchodzę potrzebuję: 790,00m co daje 1,5800, jeśli masz tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

padam na twarz bo już niemal 2-ga w nocy. Chciałem się jednak pochwalić, że ruszyliśmy z naszym Dziennikiem Budowy na Forum Muratora Dla ciekawskich podaję link:

Wystarczy tutaj kliknąć

 

Liczę na Wasze cenne uwagi. Prosze tylko nie lukrować. Mik99 :wink:

 

Namiary na tartak podeślę w ciągu dnia.

Miłej nocy.

Pzdr

T/W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja sama zacznę... Działka poszukiwana od ... lat , z wyszczególnieniem blisko cywilizacji , media , leśna, w miłym sąsiedztwie. Agencje (chyba jako jedyni należeliśmy do wszystkich agencji w mieście :oops: ), dzwoniły z propozycjami , zawsze było nie TO miejsce lub inne, jak np . prąd za 2, 3 lata, zerwanie umowy sprzedaży , albo rozmyślił się sprzedający, ... mogę tak długo. Wreszcie kawałek ziemi , blisko las jabłonowski, media. Mamy ją od roku, upojeni szczęściem , że nareszcie teraz my budujemy dom. Znajomi byli mniej wybredni i dość szybko wybudowali się i wyprowadzili. Nie mieli także takich wymagań jak my :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt indywidualny , piętrowy z garażem, 220, 86m2 . Wystartowaliśmy we wrześniu 2003, stan surowy otwarty odebraliśmy 5 dni przed Gwiazdką. Niestety zamiast radości z budowania, była wściekłość i złość :evil: Ekipa -pierwszy nasz błąd- czy raczej wielbłąd, okazała się niesolidna ( z okolic Pułtuska). Rostaliśmy się w dość nieprzyjemnych okolicznościach - głęboki wdech , wydech- nawet jak teraz o tym piszę i wspominam, jest mi bardzo przykro... Nie wywiązali się z umowy, nie dokończyli chudziaka, schodów frontowych i do garażu + jeszcze inne błędy, przeciągnęli termin o 1,5 m-ca, słusznym więc i logicznym posunięciem było ''podziękowanie ''za pracę, obcinając z całego honorarium 1tyś zł za nie dokończenie roboty. Sami nalegali na szybkie finanse , nie mając baczenia , że jeszcze przed tym obowiązkowa wizytacja kierownika ( następny niewypał!!! :oops: ) i inspektora. Bezczelność to delikatne słowo jakimi wyzwiskami zostaliśmy obdarzeni!!! Kończę , bo zbiera mi się na łzy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...