Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Następna ekipa od dachu było REWELACYJNIE PROFESJONALNA ! To chyba dla zbilansowanie niepowodzeń z poprzednią. Terminarz mieli napięty , ale dali się namówić. Mamy nadzięję, iz jeszcze z nimi będziemy współpracować. Już się cieszę, bo psychicznie można było odpocząć. Myślący fachowcy to naprawdę skarb!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim Starym i Nowym (Rethman) przedstawicielom GCH :wink:

 

Jednym z najbardziej dotkliwych minusów rozpoczęcia budowy jest TOTALNY BRAK CZASU.

O ile jeszcze 2 tygodnie temu znajdowaliśmy chwilę na odwiedzenie Forum, to teraz stało się to strasznie incydentalne. W miarę możliwości staramy się na bieżąco śledzić wątki, ale mogą być z naszej strony 2-3 dniowe zaległości. W pracy praktycznie nie ma jak, a jak w końcu wracamy do domu to myslimy tylko o złapaniu chwili snu.

Na dodatek, nasza córeczka wykazuje - kolejny raz :evil: - symptomy przeziębienia, a tu na święta chcieliśmy pojechać w moje rodzinne strony.

 

peterka

Mam telefon/fax do tartaku 717 52 86 Tylko nie wiem czy tam jest jakiś kierunkowy?

mik99 Możesz to zweryfikować?

 

Pozdrawiam

T/W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze :D

Alice!

Wiem coś na temat czasu. Wyprowadziłem regułę na tę okoliczność:

 

ILOŚĆ CZASU MALEJE WPROST PROPORCJONALNIE DO POSTĘPU ROBÓT.

 

Idąc dalej tym torem odkrywam dalej:

 

ILOŚĆ DUDKÓW W KIESZENI TAKŻE MALEJE WPROST PROPORCJONALNIE DO POSTĘPU ROBÓT.

 

Zastanawiam się jaką wartość graniczną mają powyższe wartości? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich!

Ja podobnie jak Wy nie mam czasu, ale co gorsza budowy jeszcze nie rozpocząłem, między innymi z tego powodu, ale mam przy okazji bardzo absorbującą pracę i synka wizyty... to w połączeniu z brakiem sprawnego auta, dopełnia sprawy.

 

Peterka kierunkowy to chyba: 029, ale pewności nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal można kupić w hurtowni budowlanej przy ul. Warszawskiej . Od strony W-wy, na granicy Jabłonny, po prawej stronie na rogu Wiejskiej. Stoi tam ( i straszy szary budynek z reklamą... STUDNIE ... jak w czeskim filmie :lol: ) jeśli chodzi o upusty - są sztywni jak stal , którą sprzedają. My byliśmy podstawieni pod ściana , więc kupiliśmy , bo najbliższa i dużo mają drutu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...