Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich po świętach, a może jeszcze w trakcie.

 

Świateczny czas upłynął mi na spacerach z rodzinką po Legionowskich i Chotomowskich (zwłszcza) okolicach. Fundamenty u Jacka i Alice zmobilizowały i mnie do działań w przyszłym tygodniu. Najpierw humus i geodetę zaproszę do tańca... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) jestem nowa na forum Chotomowa :D . Nie mam jeszcze działki, ale w przeciągu roku chcę ruszyć z budową w tych okolicach. Mam już projekt :) . Nie wiem czy widzieliście "Andromedę" DOMUS'a. Jak już wiem co po kolei ma robić to za chwilę pojawiają się nowe pytania. Powiedzcie mi czy znacie kogoś dobrego na kierownika budowy, kogoś kto pomoże ułożyć plan budowy i szacowany kosztorys. no i chyba potrzebuję miejscowego architekta, żeby zaadoptował mój projekt. Doradzcie od czego zacząć. Chciałabym wyliczyć ile mniej więcej będzie kosztował mnie domek i nie wiem czy mam sama zabrać się za tworzenie kosztorysu, czy zlecić to komuś. Chcę budować w systemie Porotherm. Wiem że w Legionowie w LUXBUD'ie jest doradca. Macie jakieś doświadczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) jestem nowa na forum Chotomowa :D . Nie mam jeszcze działki, ale w przeciągu roku chcę ruszyć z budową w tych okolicach. Mam już projekt :) . Nie wiem czy widzieliście "Andromedę" DOMUS'a. Jak już wiem co po kolei ma robić to za chwilę pojawiają się nowe pytania. Powiedzcie mi czy znacie kogoś dobrego na kierownika budowy, kogoś kto pomoże ułożyć plan budowy i szacowany kosztorys. no i chyba potrzebuję miejscowego architekta, żeby zaadoptował mój projekt. Doradzcie od czego zacząć. Chciałabym wyliczyć ile mniej więcej będzie kosztował mnie domek i nie wiem czy mam sama zabrać się za tworzenie kosztorysu, czy zlecić to komuś. Chcę budować w systemie Porotherm. Wiem że w Legionowie w LUXBUD'ie jest doradca. Macie jakieś doświadczenia?

Niemiernie miło mi powitać nowego grupowicza!

 

Niusia mogę Cię skontaktować z dobrym młodym architektem, który projekt zaadoptuje, współpracuję również z dobrym i sprawdzonym, a niedrogim kierownikiem budowy. Miałabyś dwa tematy z głowy.

 

Luxbud jedna z lepszych hurtowni w aglomeracji warszawskiej, ceny konkurencyjne, warto porozmawiać o kompleksowej obsłudze inwestycji.

 

polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska,

jak z Waszymi zamówieniami na drewno na więźbę? Ja nie chcę dłużej czekać, bo drzewa już pąki puściły.....

 

Witajcie:) jestem nowa na forum Chotomowa...

Cześć. Na ile będziemy mogli, służymy pomocą.

 

 

 

Godnym polecenia i zainteresowania jest f-ma z W-wy, na Modlińskiej róg Przyrzecze "EKO DACH ". Mieliśmy robione wstępne kosztorysy dachu + inne detale z tym związane i to właśnie oni najbardziej fachowo i cenowo się przyłożyli. Czyli wygrali casting :wink: dachowy . Przegrały f-my lokalne , z Jabłonny, Genbud z W-wy, z Nowego Dworu Maz.

 

W pełni potwierdzam. Byłem zaskoczony profesjonalnym podejściem. Nie byli też nachalni. Wspominałem o tym w naszym dzienniku budowy, ale bez podawania nazwy firmy. A może warto? Taki swoisty rewanż za obsługę. Tyle tylko, że na razie to etap kosztorysu. Są jednak bezsprzecznie moimi cichymi faworytami. Gdybym musiał się teraz decydować - to EKO DACH.

 

Pzdr

T/W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

Poszukuje w naszej okolicy lub Warszawie na szybko form do robienia kolumn. Potrzebne są mi kolumny klasyczne. Jak macie jakies namiary to prosze o info!!!

 

Mik czy będziesz wysyłal projekt więzby do wyceny drewna ???? Jak tak to podaj mi prosze namiary. :-? Bo musze tez wysłać. A i jeszcze może wiesz ile czeka sie po zamówieniu na realizację ???/

 

Ja od ranna walczyłem na budowie. I ledwo żyję. Moja ekipa zaczela wkońcu solidnie budować i mam nadzieje, że tak już zostanie./

Pozdrawiam i czekam na info!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...