Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam do odsprzedania trochę łat (4x5cm) drewnianych. Łaty leżą sobie od 2001 roku, porządnie wyschły, część jest nawet zaimpregnowana (osobiście przeze mnie 8) ). Jak ktoś jest zainteresowany dajcie znać - na pewno bedzie taniej niż w taraku lub składzie budowlanym

Ja wchodzę potrzebuję: 790,00m co daje 1,5800, jeśli masz tyle :wink:

 

mik99 - sorry za brak odpowiedzi - jak pisałem jestem na forum sporadycznie.

Myslę, że najlepiej bedzie jak sobie to wszystko obejrzysz. Jest tego trochę - nie sądzę, zeby było 790m :)

W tą sobote rozpoczynam sezon grilowy - zgodnie z obietnicą coś zorganizuję dla grupy Chotomowskiej u siebie - dam znać w przyszłym tygodniu

 

am

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekus

Mik - czy masz już umówionego 'traktorzystę' do zdjęcia humusu??
wstępnie tak po sąsiedzku na sobotę. ok.

południa

I jeszcze jedno- czy w zamówieniu podaje się konkretne wymiary elementów więźby??
w naszym tartaku musisz przesłać konkretne zestawienie.

 

Nusia proponuję spotkanie w sobotę na mojej działce ok. 12.30-13.00 będziesz mogła osobiście porozmawiać.

 

Adaś cierpliwie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik99 dziękuję za odpowiedz :lol: , ale niestety korzystam z internetu tylko w pracy, tak więc z braku informacji przed wyjściem nie dotarłam w sobotę do Ciebie. Dziękuję jednak za zaproszenie. Postaram się być w przyszły weekend o ile będziesz na budowie. Może i pogoda będzie lepsza :).Pozdrawiam Nusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie.

Niestety ogrom obowiązków w pracy sprawia, że nie mam czasu na pogawedki przez internet, a t6ylko w pracy mam do niego dostęp.

Okres bardzo gorący i w pracy i na budowie.

Ale wszytsko idzie zgodnie z planem.

Właśnie konczą wieźbę i odeskowanie z papą.

Wylany jest też chudziak i zrobiona kanalizacja wewnątrz i na zewnątrz budynku, łącznie z podłączeniem do sieci. Tak więc siusiu można już robić.

Wczoraj zaczął walczyc elektryk, jutro ma skończyć. Potem od razu murarze przystepują do tynków. Zdecydowałem sie na tradycyjne a potem zaciąganie gipsem. Nie mam przekonania do gipsu.

Zaraz po tynakach wpada hydraulik i konczy swoje dzieło.

W tym tygodniu zdecyduje się na okna i dach. Ekipe od dachu zamówię na początek maja, okna też.

Potem przerwa technologiczna na wyschnięcie tynków, potem kg i ocieplenie stropu i gładzie.

Jest ok.

Czekam na kredycik w Multibanku w CHF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...