Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wczoraj na działce razem z zaprzyjaźnionym geodetą, wytyczyliśmy budynki. Niedługo myslę budowa zacznie się na dobre...

 

http://foto.onet.pl/upload/21/46/_257766_n.jpg

 

Alice, Peterka jakbym mógł wam pomóc tą wiadomością: to mam dostęp do dobrych ludzi...cena to kwestia negocjacji, ale umiarkowanie.

 

http://foto.onet.pl/upload/34/33/_257764_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mik będę miał to na uwadze. Wczoraj po bardzo ostrej rozmowie zaczeli pracować mówią że wszystko będzie na czas. A jak to dalej będzie to zobaczymy. Mam nadzieję, że jakoś się z nimi przemęczę :-? Jakość prac jest ok. Tylko bardzo wolno :cry:

 

Dzisiaj chyba podjade porozmawiać o blachodachówce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani szukam ekipy budowalnej - dobrej, w miarę taniej, sprawdzonej i polecanej do remontu domu (wyburzenie ścian, postawienie nowych, naprawienie więźby). Robota byłaby w Ząbkach. A i jeszcze jedno - może być potrzebny na ich prace rachunek.

 

pozdrawiam serdecznie

Maluszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani szukam ekipy budowalnej - dobrej, w miarę taniej, sprawdzonej i polecanej do remontu domu (wyburzenie ścian, postawienie nowych, naprawienie więźby). Robota byłaby w Ząbkach. A i jeszcze jedno - może być potrzebny na ich prace rachunek.

 

pozdrawiam serdecznie

Maluszek

 

wysłałem Ci na prv. Napisz jak wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zapłaciłem za większość materiałów potrzebnych do stanu surowego otwartego, które zamawiałem jeszcze w zimie, oprócz drewna, bloczków betonowych do fundamentów i oczywiście już Vatowanych 22% (na te mam czas).

 

Jak widzicie u mnie sprawy z różnych powodów zaczynają się później niż u WAS, ale wszystko pod kontrolą :p

 

P.S.

Szkoda, że pogoda dziś spacerom nie sprzyja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik a kiedy kopiesz i zalewasz????

Ciekaw jestem na jaką ekipkę się decydujesz.

Powiem Ci w zaufaniu, że Majster odchodzi od zmysłów :roll: z Twojego powodu. Jeszcze chłopina nabawi się wrzodów albo jakiej wysypki....

 

A tak w ogóle to mam już się czym pochwalić. Fundamenty wyłaziły z gleby powoli i to dawało mi czas by się 'oswoić'. Teraz murują ściany zewnętrzne i tempo jakie zapodają chłopaki jest niesamowite.

Wystartowali w piątek ok 11 i do wieczorka mam już połowę domku.

Do końca maja będzie cały..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...