Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie :) Nie odzywałam się, ale byłam na etapie poszukiwań działki. I jest!!!! Wstępne rozmowy przeprowadzone i niedługo dojdzie do definitywnej tranzakcji :lol: Fajne uczucie:))) MIK99 wspaniały maluch. GRATULACJE!!! Aaa byłam koło Ciebie. Widziałam Twoją działeczkę i powiem Ci, że będziemy prawie sąsiadami. No piechotką może jakieś 7 minut.

Wszystkim na długi weekend życzę pięknej pogody i tyyyyllleee odpoczynku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Widziałam Twoją działeczkę i powiem Ci, że będziemy prawie sąsiadami. No piechotką może jakieś 7 minut.

Wszystkim na długi weekend życzę pięknej pogody i tyyyyllleee odpoczynku :D

Bardzo mi będzie miło poznać WAS.

 

Rogi dziękuję za wskazówki, niektóre z nich chyba będą wcialać w życie.

Na mojej działce dziś kopane są fundamenty.... jak dobrze pójdzie to do weekendu będę miał zalane ławy...jednym słowem ruszam i ja.

Pozdrowienia dla WSZYSTKiCH :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upłynął mi drugi dzień na budowie. Mam wykopane fundamnety, a jutro popołudniu, jak tylko ekipa wyrobi się ze zbrojeniem, zamówiony wcześniej beton z wytwórni powędruje do przygotowanych ław.

 

Ponieważ na budowę jeźdżę rowerem i poszczególne sprawy teź załatwiam przemieszczając się tym lokomocji środkiem, to w miarę postępów na budowie rosnąć będzie moja tężyzna fizyczna. Wczoraj 64km i nie chciałem wierzyć ale dziś 69km! :p to już nie są żarty.

 

Rogi: załatwiaj transport i bloczki biorę, cegłę też.

 

Mam propozycję dla wszystkich Grupowiczów: spotkanie grupowe, może w weekend? Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, mam zalane fundamenty :p

Do domu wróciłem po 21.00 zmęczony (91km na rowerze tego dnia), ale szczęśliwy. Pod garaż i pod budowany obok domek poszło 13m3, dokładnie dwie gruchy.

 

Wszystkim zaczynającym polecam wyłożenie wykopu folią budowlaną, zapobiega ona uciekaniu wody zarobowej z mieszanki i nie pozwala na mieszanie się z piaskiem w wykopie, a tym samym osłabianiem fundamentów. Moja ekipa była przeciwna "takim wynalazkom", ale jak zaczęli rozprowadzać w wykopie beton i po całej operacji, przyznali mi rację, że "to dobre było posunięcie, jednak". Sami wiecie jak trudno naszym ekipom to błędu się przyznać, czy przyjąć nowe dotychczas niestosowane, rozwiązanie. Cieszę się tym bardziej.

 

http://foto.onet.pl/upload/41/96/_264808_n.jpg http://foto.onet.pl/upload/45/51/_264807_n.jpg

 

 

Super pomysł!!! Pogoda zapowiada się cudownie :lol: Ja jestem za:)

Ok Kto jeszcze z grupy ma ochotę na spotkanie?

Zapraszam. Pizeeria koło poczty na 3 Maja, będzie dobrym punktem w sobotę ok. 17.00 ?

 

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Grupa!

Co słychać na waszych budowach?

 

Obecnie, a właściwie dziś zwoziłem na budowę: piach Tatra 15ton, bloczki betonowe 8 palet, Cegła 5 palet, Cement, wapno,dysperbit, papa, folia, wszystko co niezbędne do murowania ścian fundamentowych. W sumie miałem cztery auta w ciągu dnia.

 

Myślę, ze do połowy przyszłego tygodnia ekipa powinna się uporać z murowaniem ścian fundamentowych. Jak zrobię kilka dodatkowych fotek i uda mi się je zeskanować to będzie co obejrzeć, a chętnych zapraszam do siebie na budowę, oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiam ostatnie formalności związane z budową w Legionowie na ul. Świerkowej (czy "podpadam" pod Waszą grupę?). Liczę na pomoc sąsiadów - szukam dobrej, sprawdzonej ekipy do budowy pod klucz (240 m, piwnica, użytkowe poddasze, ściana trójwarstwowa).

 

Pozdrawiam

 

Jacek

Witaj w klubie!

Wysyłam namiary na prv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Witam,

Ja również jak kolega wcześniej mam poważne plany !!! He.He.

Inwestycja w Rajszewie !!!

Czy drogie koleżanki i koledzy przyjmą mnie do grupy?

Jestem na etapie "Pozwolenia na budowę" i mam część materiałów,

oczywiście każda pomoc mile widziana i oczekiwana !!!

 

Pozdrawiam

 

-Kriss-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Witam,

Ja również jak kolega wcześniej mam poważne plany !!! He.He.

Inwestycja w Rajszewie !!!

Czy drogie koleżanki i koledzy przyjmą mnie do grupy?

Jestem na etapie "Pozwolenia na budowę" i mam część materiałów,

oczywiście każda pomoc mile widziana i oczekiwana !!!

 

Pozdrawiam

 

-Kriss-

Witam Nowych członków!!!, wpiszcie się na mapkę :wink:

(Nasz kolega z grupy: Grzegorzleg ją prowadzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam,

 

Jak na moje oko to centralnie pod literą "L" od nazwy Legionowo !

 

Mik99- Gdzieś czytałem że masz namiar na taniego architekta, potrzebuję go do obsadzenia domu (projekt wybrany z "gotowych") na działce.

wiesz może co powinienem uzgodnić przed złożeniem dokumentów na 'Pozwolenie na budowę"

Może masz namiar na Geodezię ?

Mam jeszcze sporo pytań, może jest szansa na spotkanie?

 

Pozdrawiam

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...