Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej, hej!!!

Dawno mnie tu nie było, ale jestem usprawiedliwiona :lol: Pilnowałam ekipy. Spisali się całkiem nieźle ,ale jak to się mówi "Pańskie oko konia tuczy". Większych problemów nie było, trochę marudzenia, że "tak to nikt nie robił" (izolacje fundamentów były bardziej pracochłonne niż myśleli), ale jest OK :wink:

Pozdrawiam wszystkich. Całuski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie ceny przyłącza gazowego. Może macie kogos godnego polecenia i nie drogioego?????

 

 

z tego co wiem to przyłącze gazu wykonuje gazownia???

 

jeśli masz na myśli instalację gazową (od skrzynki w płocie) to mam bardzo solidnego wykonawcę, cała instalacja w 1 dzień...

 

400 za punkt plus coś od metra długości rury od skrzynki do budynku (nie mam pojęcia czy to dużo?)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich grupowiczów!

Jesteśmy na etapie szukania swojego miejsca na Ziemi :) Po wielu tysiącach przejechanych kilometrów trafiliśmy do Chotomowa i zauroczyło nas to miejsce! Przypadkiem trafiliśmy na osiedle Chotomów II, gdzie ulice mają bardzo sympatyczne nazwy: Tęczowa, Promienna, .... 8) To jest właśnie to czego szukamy !!!

Pomóżcie nam znaleźć jakąś fajną działeczkę na tym osiedlu. Będziemy wdzięczni za każde info.

Pozdrawiamy

Aga'n'Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Peterka : polecam kontakt z synem kierownika legionowskiej Gazowni, Maciejem Chrustowskim ma wszelkie niezbędne uprawnienia. Zrobił mi projekt w dobrej cenie, poleciłem do Jackus i też był zadowolony. Tel 602 720 088 lub 022 775 3027.

Do w.rob z powodu totalnego braku czasu budowa od 6.30 do 19.00 jestem w ogromnym niedoczasie, ale za miesiąc pewnie wrócę do tematu.

Do UKF dopiero w najbliższy wtorek znalazłem czas na spisanie umowy wstępnej, ale jak dobrze pójdzie to niebawem będzie faktycznie można gratulować. Ogłoszenie zamieściłem na stornie : Nieruchomości.pl

Do A'n'M Witaj w naszym gronie!

zapraszam na drugą stronę torów kolejowych drogą w stronę Olszewnicy w mojej okolicy jest kilka ciekawie położonych ładnych działek.

 

Do wszytstkich serdeczne pozdrowienia i życzenia udanych urlopów.

 

Zamieszczajcie fotki swoich budów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej grubości macie warstwy na chudziaku? Parter i poddasze?

 

 

Kasia

 

Na zagęszczonym mechanicznie piachu (20 cm), chudziak do poziomu "0" (10cm) potem folia, na folii styropian (8 cm:2x4cm) FS 20. Finalnie jescze 5-6.5 cm wylewki zależnie od okładziny.

 

Tak to widzę u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...