Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Cześc. UKF bardzo dziękuję za radę i namiar na hurtownię. Na pewno skorzystam :D .

Zbych , Skierdy to naprawdę ładna mieścinka ,jeśli chodzi o cenę działek to trzeba popytać tych co już tam mieszkają , ja swoją kupowałam parę lat temu więc nawet nie wiem po ile tam teraz " chodzą " działki :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Nusia wiesz co , nie umiem tak dobrze wytłumaczyć , ale spróbuję:

jadąc ul. Wypoczynkową dalej aż skończy się brukowana droga skręcasz w prawo w miejscu , gdzie na drzewie wisi taka reklama (pożal się Boże) informująca o nowopowstającym osiedlu Polanka. To miejsce jest przed takim pawilonem sklepowym po lewej stronie.

Jadąc już tą drogą za "reklamą" między lasami (ulica bez nazwy) jakieś 350-400 m po prawj stronie widać cudną polankę i szafkami od elektryki. To tutaj właśnie.

Nusia na Planie to miejsce jest zaznaczone jako E8.5

A na Kasztanowej , jeśli dobrze pamiętam , będzie mieszkać Olena. Oczywiście mogło mi się pozajączkować , bo jestem tu nowa i mam natłok informacji. :wink:

Będziemy prawie sąsiadkami , a czasem zapominam kupić sól :wink: :wink: :wink: ..... żartowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko wiem o jakim miejscu piszesz. Znam je z wycieczek rowerowych. Masz rację to bardzo urocze miejsce. Do Kasztowej będziesz miała niedaleko tak więc do mnie po sól a do Oleny po cukier :lol: Ucieszyłaś mnie tą linią komunikacji, która ma biec Wypoczynkową. Ogólnie nie byłam zadowolona, że będzie tam utwardzona poszerzona droga, ale w ostateczności może to nam ułatwić życie :D

 

MIK99 myślę, że nie raz będzie okazja się spotkać. Widziałam Twoje postępy na budowie. Myślę, że jak tylko zrobi się ciepło odwiedzę Was i pogratuluję pięknego domku. Poza tym pewnie nie raz się spotkamy przed blokiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ZBYCH-A

 

Kupiłam piękną działkę w Chotomowie, w cudnym miejscu. W nowym planie komunikacja miejska będzie przebiegać ulicą Wypoczynkową , tj ok 400 m od działki. Do działki podprowadzony jest prąd i utwardzona droga wewnętrzna. Podaję Ci stronę , gdzie zobaczysz mapkę i znajdziesz numery telefonów do właściciela: http://www.chotomow.pl/viper.htm

Jest jednak jeszcze coś: na dzień dzisiejszy nie dostaniesz Warunków Zabudowy , ani wypisu z planu. Do nowopowstałego planu nanoszone są poprawki mieszkańców , później znów plan będzie wyłożony , później znów będzie nabierał prawomocności ... to potrwa jeszcze kilka miesięcy.

Sam wiesz czy możesz sobie pozwolić na czekanie. Ja mogę :D

Bardzo dziękuję za informację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności.

Ostatnio w biurokracji utknąłem. jak jedno przeskoczę to drugie wyrasta. :evil:

Czy ktoś z szanownych grupowiczów zainstalował oczyszczalnię ścieków?

jeżeli tak, to chodzi mi o zgodę sąsiadów w promieniu 30 m od oczyszczalni. Czy musieliście ją uzyskać? i w jakiej formie?

Pozdrawiam

Greg

 

P.S. do zobaczenia na spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kryniek czemu temat tabu ?

Jeśli gmina wyrażą zgodę no i sąsiedzi oczywiście , nie mówiąc o odpowiednich warunkach "gruntowych". to jest ok. :)

Ja sama też chciałabym założyć POŚ ale ...wybieram się do gminy i jakoś wybrać się nie mogę :wink:

Pozdrawiam.

 

 

CZESC WIEWIÓRA!

Rozmawialem z firmą, ktora zaklada oczyszczalnie m. in. w Chotomowie i mowili ze nikt jeszcze tu zgody nie dostal. Ale ludzie i tak zakladają. Dlatego temat tabu. Ja sie wacham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ... dobrze ! Z pewna nieśmiałością.... pochwale się:

Impreza była bardzo sympatyczna , dlatego ,że ludzie ją tworzący i w niej uczestniczący byli bardzo sympatyczni i otwarci.

Nie spodziewałam się takiego "luziku" podczas spotkania. Byłam , jako nowicjuszka , nastawiona na styl bardziej oficjalny, a tu takie miłe zaskoczenie. :D

Spotykając osoby w tzw. realu zawsze towarzyszy dreszczy emocji. Czy zdajemy sobie z tego sprawe czy nie , ale korespondując z kimś , lub czytając kogoś posty , wypowiedzi na forum tworzy się w naszej świadomości obraz danej osoby. Zderzenie rzeczywistego obrazu danej osoby z tym , który powstał w naszej wyobraźni bywa bardzo interesującym doświadczeniem.

 

Na zdjęciach są jeszcze inne osoby z naszego klubu. Ale może niech same się pochwalą :wink: 8)

Jak na tak niewielki obszar byliśmy reprezentowani dość licznie i bardzo godnie.

Zdradzę ,że Maciek Ślimak zdobył I miejsce w konkursie wiedzy forumowej. JESZCZE RAZ GRATULUJĘ!

Kochani, trzeba było być , a nie podpytywać teraz jak było , o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cichutko....?
Na spotkaniu tak się nagadaliśmy, że na razie brakuje nam tematów :wink:

 

Nikt się nie pochwali jak było na spotkaniu Muratora? A może odsypiacie imprezkę? a może macie zdjęcia?

Spotkanie było bardzo udane. Do każdego bez skrępowania można podejść i porozmawiać jak ze starym znajomym. Były konkursy dla dużych i tych najmniejszych forumowiczów. Pyszne jedzenie i picie. Mozna też było poradzić się specjalistów. Bardzo miła atmosfera, następnym razem postaram się być z całą rodziną!

A o zdjęcia to musimy się uśmiechnąć do Renatki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslałem, że chociaż ty mik99 napiszesz choć trochę więcej...

No cuż.... czasy się zmieniajš ..Nadchodza nowi grupowicze i to oni niedługo przejma pałeczkę

No własnie może ktos chce swój kwadracik zaznaczyć na mapce?

A może ktos chce przejać ta mapkę? - oddam " w dobre ręce"

Piszcie , piszcie a zwłaszcza ci co maja lepszy dostęp do sieci albo więcej czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluuuuuuuuugiej nieobecnosci :)

 

Jakos wiosne poczulam i znow mi sie zaczyna burzyc krew w zylach budowlanca ;)

 

UKF ja tez buduje domek w kwiatkach:) Dom w lewkoniach - vide avatarek:)

Renatka to zes mnie zaskoczyla ta komunikacja! Skad te wiesci? Mam nadzieje, ze z pewniejszego zrodla niz pan sprzedajacy? :) Po cukier oczywiscie zapraszam wszystkich sasiadow - prawdopodobnie wczesniej niz dom na mojej dzialce stanie namiot, w ktorym bede koczowala cale lato ;)

ZBYCH moja kolezanka jest w posiadaniu dzialki pod lasem na koncu ul. Bagiennej i jeszcze niedawno zastanawiala sie nad jej zbyciem. Dzialka albo 750m2 albo 1000m2 - nie pamietam. Jesli nadal jestes zainteresowany to ja podpytam.

 

Moze tak z innej beczki.... sporo osob z naszej grupy pochodzi z Legionowa. Czy moglibyscie mi poradzic dobre gimnazjum badz powiedziec cos konkretnego o gimnazjum nr 6 (zespol szkol nr 2 przy Krolowej Jadwigi)? Moje dziecko wlasnie konczy podstawowke i ten temat zaczyna byc dla mnie palacy...

 

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...