Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Fajnie, że więcej ludzi buduje się w kwiatach :D ! Olena, planujesz w ogrodzie lewkonie?? U mnie jakis klematis na pewno będzie :D

 

Ostatnio trochę "zaniedbałam" Forum, bo w pracy "huk roboty", wpadam tylko do naszego klubu, żeby sprawdzić, co słychać u sąsiadów.

Ale szybciutko napiszę parę słów o sobotnim spotkaniu.

 

Ogólnie było bardzo fajnie, poznałam kilka Forumowych sław, m.in. Kasiorka, Osowę, Pchełka... no i Nikolę oczywiście :D

Atmosfera, jedzonko itp było ok.

Mam też kilka uwag krytycznych: zespół grał zbyt głośno (czasami trzeba się było przekrzykiwać) no i organizacja troszkę jakby się "sypnęła"... zwłaszcza pod koniec imprezy. Aha, i konkurs Maksia był troszkę przydługi....(ale to tylko moje subiektywne wrażenia :oops: ).

 

Ale to co opisałam powyżej nie jest najistotniejsze: najlepszą "rzeczą" na spotkaniu było poznanie członków naszej grupy: Renatki, Rocky'ego, Mika99 (Sylwka i Maćka Ślimaka poznałam już wcześniej) :D :D :D

I wiecie co? To są naprawdę świetni ludzie!!!!!

I wcale nie nagadałam się z nimi (Wami) do woli (czasami musiałam "biegać" za moim synkiem :) )

Dlatego też jak skończy się zima będę orędownikiem zorganizowania spotkania naszej Grupy :D :D :D

 

Pozdrawiam słonecznie, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Olena temat komunikacji ulicą Wypoczynkową był omawiany, co prawda krótko, ale był, podczas spotkania zorganizowanego przez Urząd Gminy Jabłonna w Domu Kultury w Chotomowie. Spotkanie to miało na celu dyskusję nad nowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego części wsi Chotomów i Dąbrowy Chotomowskiej.

Do fanklubu pana przedajacego nie należę - no coś TY :wink:

Zobaczymy ,czy zaplanowana komunikacja autobusowa utrzyma się w Planie po poprawkach. Obecnie są nanoszone. Z tego co pamietam to nikt nie sprzeciwiał się poszerzeniu i utwardzeniu do końca ul. Wypoczynkowej.

W planie budżetowym gminy przeczytałam ,że są przeznaczone pieniądze na kostkę na ul. Wypoczynkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olena .... to nie była dłuuuuuga nieobecność ... to były wieki ... :-) Co tam z Twoim kredytem, jakieś widoki że budowa ruszy dalej??

 

UKF .... fajny pomysł z tym spotkaniem .... będzie trochę mniej osób niz na spotkaniu w redakcji Muratora to i większe szanse pogadać sobie bo tak to trudno było przy tylu osobach ...

 

Renatka ... jak tam zdjęcia ... prrroooossszzzę ... przyślij nawet do mnie na email to pomogę umieścić ... (no chyba, że jest ich ze 100MB). Tyle ładnych kobitek było na spotkaniu - chce zobaczyć jak wyszedłem z nimi na zdjęciu :-) :oops:

 

A tak z mojego podwórka .... zmieniłem keirownika budowy 9 fajnie co jeszcze się nie zaczęła a my juz zmieniamy kieronika ..... :-) ale dwa spotkania z nim dały mi jasno do zrozumienia, że współpracy to między nami nie będzie. Nowy kierownik to Pan polecany przez MIK99 - zupełnie inna rozmowa, zupełnie inny człowiek ... a jesli wierzyć MIKowi to równiez dobry fachowiec....

 

PS. - coś nam zaczyna wchodzić w krew zmienianie "wykonawców" - zczęło się od architekta, teraz kierownik budowy - o mało co nie zmieniliśmy elektryka do przyłącza energetycznego-tymczasowego na budowę :-) ciekawe jak będzie dalej ..... aha .... dziaisjz aczeli nam robic drogę dojazdową do działki (do tej pory to była partyzantka, przez krzaczory po polu ..... jak to fajnie zaczyna wyglądać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF no pewnie, ze beda lewkonie! co to za dom w lewkoniach bez lewkonii? ;)

 

SylwekW na razie pracuje nad stazem pracy do kredytu... ale wiesz, ze u nas totalna partyzantka i robota na zywiol - zalatwie ten kredyt :evil:

 

wiecie co? Zaplacilam juz pierwszy podatek rolno-lesno-gruntowy :lol: normalnie..... czuje sie wlascicielem ziemskim 8)

 

I podpisuje sie obiema rencami za Chotomowskim spotkaniem :) Tylko moze niech ten snieg stopnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko, właśnie z Tobą najmniej sobie porozmawiałam...

 

A spotkanie Chtomowskie to chyba nie tylko jak śnieg stopnieje, ale jak przygrzeje trochę słoneczko :D :D :D , tak żeby i najmłodsi członkowie naszej Grupy (a z tego co wiem najmłodsza Członkini ma teraz 3 tygodnie :D :D :D ) mogli przybyć !!!

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze zbliżającym się terminem rozliczenia podatkowego pozwalam sobie wystosować do Was apel:

 

Mały kuzyn mojego męża, Pawełek, cierpi na porażenie mózgowe. Rodzice robią, co mogą aby mógł w miarę sprawnie funkcjonować. Poprawa następuje bardzo małymi kroczkami, ale jest widoczna.

Pawełek (Pawula, jak mówi sam o sobie) jest ślicznym i bardzo pogodnym chłopcem!

 

Jeśli możecie, przekażcie 1% swojego podatku na rehabilitację Pawełka (dopisanie podanego numeru na przelewie powoduje, że przekazane środki "idą" na rehabilitację konkretnego dziecka).

 

Jeśli możecie, przekażcie ten apel swoim znajomym....

 

Pozdrawiam,

Maria

 

 

"Mam na imię Paweł, mam 5 lat i cierpię na dziecięce porażenie mózgowe. Do tej pory nie chodzę, nawet sam nie stoję, słabo mówię i jestem po operacji oczu, uszkodzone drogi wzrokowe powodują, że słabo widzę.

Aby pokonać zaburzenia psychoruchowe muszę cały czas korzystać

z kompleksowej rehabilitacji, terapii psychologiczno – logopedycznej, specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego. Systematyczne wyjazdy

na turnusy rehabilitacyjne zapewniają to, ale są bardzo kosztowne

i przekraczają możliwości finansowe mojej rodziny.

Jeżeli możecie, proszę pomóżcie mi!"

 

Zrób dobry uczynek – nie oddawaj fiskusowi tego, co możesz dać organizacji pożytku publicznego

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

PKO BP XV O/WARSZAWA

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248

z dopiskiem „1% na organizację pożytku publicznego (nr 1834)”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze zbliżającym się terminem rozliczenia podatkowego
UKF jaka szkoda, że nie napisałaś tego kilka dni wcześniej. Po raz pierwszy w tym roku postanowiłem przelać ten 1% i zastanawiałem się jaką organizację wybrać, a we wtorek właśnie wpłaciłem na poczcie pieniądze.

Odliczenie jest bardzo proste, zachęcam wszystkich! Wpłata na poczcie kosztuje tylko 1 zł i trzeba tylko pamiętać, żeby zachować potwierdzenie wpłaty (z czytelną datą) do ewentualnej kontroli.

 

Jeśli możecie, przekażcie ten apel swoim znajomym....

UKF oczywiście, a ja pomyślałem, że umieszczę nawet Twój apel na swojej stronie, od czasu do czasu ktoś kilka w ten 'domek' pod moimi postami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka - skoro już wzięłaś się za organizację spotkania grupy (skutecznie poprowadzone głosowanie), to prosimy dalej :wink: Ja w każdym razie - tym razem w pełnym, potrójnym składzie - piszę się na pewno. Mogę nawet wystartować w jakimś konkursie, o ile tylko będę miał takie wsparcie, jak w muratorowej piwnicy :D

A na priv wysłałem ci namiary, o których rozmawialiśmy.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek Ślimak Dziękuję za namiary.

Z tą organizacją klubowego spotkania , którą miałabym się zająć, jest pewien problem : znaczna odległość od Chotomowa , no i pusta działka jak i wszystkie wokół.

Jeśli szanownym klubowiczom brak wody ( i dachu nad głową w przypadku deszczu) nie będzie przeszkadzał , to i tak prosić będę musiała o pomoc organizacyją ,że względu na tę pierwszą trudność.

Gdyby jednak trud organizacyjny przejął ktoś na miejscu , komu byłoby łatwiej np. załatwić grilla , czy uzbierać drewno na ognisko , to ja oferuje ze swej strony pomoc np. w zakupach. Obiecałam wszak kiełbaski :D

Grilla musiałabym wieźć 250 km ! :-?

A może spotkanie w jakiejś knajpie? Znam fajną na Aninie. Wiem ,że trochę daleko , ale mają dobre jedzonko i ceny średnie. Knajpa nazywa się "Do syta".

Wypowiedzcie się proszę , przecież macie już pewne doswiadczenia w takich spotkaniach :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, Maćku, cóż za nieuważne czytanie....

Przecież to ja zaczęłam temat spotkania Grupowego!!! I "oficjalnie" informuję, że podejmę się jego organizacji :D :D (pewnie u siebie na działce, bo to i zaplecze jakieś jest i dziaciaczki mają luzik). Tylko naprawdę musi zrobić się ciepło!

Tak więc Renatko nie martw się organizacją, ale kiełbaskę szykuj :D :D

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka, zaczęłaś temat, to się nie wykręcaj! :D :D :D

Pewnie, że pomożemy - i spotkanie powinno być jednak w obszarze działania grupy: na czyichś "hektarach" lub lokalnym przybytku gastronomicznym, byle godnym. Ze względu na liczne w grupie osoby mocno nieletnie opowiadałbym się jednak za jakąś przestrzenią trawiastą - gdy tylko pogoda na to pozwoli.

 

Pozdrowienia dla wszystkich - Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...