Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mmmmhmmhmmhmmhmmhmhmmhmhmm

Whhhhbbbbbmmmmmmhmmhmmmmmmm

Thmmmmwmmmmwmmmmggmmmhmmm

A kysz!!!

A kysz!!!

A kysz!!!

 

Po wymruczeniu powyższego (z solidnie wykrzyczanym finałem, rzecz jasna) przez 43 osoby jednocześnie (byle nie w czwartek pomiędzy 13 a 13.30), zima powinna zwinąć się w ciągu kwadransa.

Tak mówią.

Ale czy mają rację?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmmhmmhmmhmmhmmhmhmmhmhmm

Whhhhbbbbbmmmmmmhmmhmmmmmmm

Thmmmmwmmmmwmmmmggmmmhmmm

A kysz!!!

A kysz!!!

A kysz!!!

 

Po wymruczeniu powyższego (z solidnie wykrzyczanym finałem, rzecz jasna) przez 43 osoby jednocześnie (byle nie w czwartek pomiędzy 13 a 13.30), zima powinna zwinąć się w ciągu kwadransa.

Tak mówią.

Ale czy mają rację?..

ok.sprawdze to! Od dzisiaj zaczynam wymrukiwac powyzszy tekst. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF-Maria , ale się cieszę :D Kiełbaski bedą , ale jeszcze nie w tej chwili , bo ze swieżości same mogłyby przyjść do czasu spotkania :D :wink: :wink: :wink:

 

Maciek Ślimak Maria chyba Cię przekonała , że będzie wspaniałą organizatorką o wiele lepszą ode mnie. A zimę przępędzaj , przepędzaj , przyłączę się i ja i wspólnie z aha 26 sopranem zaśpiewamy :wink: kysz , kysz po partii murmuranda-mruczanda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć klubowicze :D .

UKF jak najbardziej pomogę ,jeszcze się nie rozliczałam więc będzie okazja zrobić dobry uczynek .Moi drodzy chcę was ostrzec przed grypą !!!

Ja mam od kilku dni w domu szpital , wszyscy chorzy ,ciężko przechodzą to chorubsko :evil: . wsród znajomych to samo , uważajcie na wirusa.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ładne jajeczka !!!

Ten czas tak szybko leci, że już lada dzień Wielkanoc. Niech i tu na forum zagości jak najdłuzej ta świąteczna astmosfera :) .

 

A tak bardziej przyziemnie to właśnie przymierzam się do zakupu siatki i słupków na ogrodzenie, służę namiarami. No i zaczynam jeździć po hurtowniach, żeby zorientować się w rodzajach i cenach materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej nieobecności!

Pomysł ze spotkaniem grupowym- świetny :p

 

Jak patrzę co za oknem się dzieje, to zaczynam wierzyć w rychły zimy koniec i nasze spotkanie. Czy padł gdzieś po drodze termin?

 

a wszystkim życzę:http://www.skoda-auto.pl/salon/nowa_octavia/photo_combi/images/b/d_7b.jpg takiego autka na działkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...