Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Czołem drodzy forumowicze!

Czy ktokolwiek z was zmuszony był zrobić dla banku operat szacunkowy na nieruchomość lub budowę?

Prawdopodobnie będę brał kredyt w banku który tego wymaga więc byłbym wdzięczny za wszelkie info - cena w waszym przypdku, ile to trwa, jakie dok. potrzebuje rzeczoznawca (wiem ze w L. i okolicach jest ich kliku), ew,. namiar na kogoś zaufanego.

 

Pozdrawiam, sonal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Olena - nie przejmuj się sklerozą, to ja się tak grzebię (jest się tym Ślimakiem...) - wysyłałaś namiary mnie i Rocky'emu jeszcze w grudniu. Z elektrykiem się spotkaliśmy i sprawa się toczy :D

 

Poza tym dopisuję się do pytania sonala - być może operat czeka również mnie...

 

Pozdrawiam poranno-słonecznie!

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My robiliśmy wycenę działki dla banku i na podstawie tego doświadczenia radzę w konkretnym banku dowiedzieć sie, czy nie mają swojej listy rekomendowanych rzeczoznawców, bo jak inny zrobi coś nie tak w wycenie, to trzeba to uzupełniać, a to trwa....

Jakby były Wam potrzebne namiary na rzeczoznawcę, to chyba jeszcze znajdę gdzieś w papierzyskach....

 

Co do kosztorysu budowy, to my wypełnialiśmy taką tabelkę, którą dostaliśmy z banku i chyba podpisywał nam to kierownik budowy (nie jestem pewna :oops: , ale postaram się sprawdzić).

 

Z budowlanym pozdrowieniem,

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olena poprosze o namiary na priva!!!

 

fakt, z banku dostałem listę rzeczoznawców z woj. mazowieckiego, jest na niej kilka osob z legionowa, i chyba po jednym z jabłonny i chotomowa (więc to chyba ta sama, ale lepiej sprawdzić)

 

wczoraj byłem w W-wie u jednego rz. wytłumaczył mi co i jak a także pokazał owe operaty. To w sumie z 10 kartek do zrobienia mysle w tydzień albo szybciej. Podał cenę 700-1000 zł (człowiek z W-wy, liczę więc ze u miejscowego będzie taniej :wink: )

 

Dzis kupuję projekt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiałem się co robić w weekend :wink:, a tu proszę:

Targi Budowlano – Instalacyjne Budowa Remont Dom Murator EXPO – VI edycja

Na pewno się wybiorę, prawdopodobnie w sobotę, może ktoś z Was też się wybiera?

 

Właśnie zauważyłem, że pojawił się post UKF powyżej.

UKF W Lolku to będzie takie ogólnomuratorowe spotkanie? W niedzielę na 14 raczej będzie nam trudno dotrzeć. Długo trwa takie spotkanie, dużo będzie osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój setny post postanowiłam napisać w Naszym Klubie

 

Na spotkanie do Lolka sie nie wybieram , ponieważ :

1) jestem umówiona w Chotomowie z pewną bardzo sympatyczną osobą z naszego Klubu akurat w tym czasie

2) wolę bardziej kameralne spotkania z ludźmi , których już troszkę znam choćby z wypowiedzi na forum.

 

Pamiętam o kiełbaskach !!!

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my także nie wybieramy się do Lolka, najprawdopodobnie bedziemy za to na targach (w sobotę)

 

wczoraj dostałem wreszcie po bez mała 3 miesiącach WZ z Jabłonny :)

przedwczoraj kupiłem projekt :D

pozostało tylko jedno... kredyt :-?

 

Olena, kontaktowałem się z panią L. - była ze tak powiem.. 'bardzo rzeczowa' ;) Zastanawia mnie tylko czy bank (BPH) nie przyczepi się do operatu który będzie zrobiony w 2 godziny :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonal ja na robieniu operatów się nie znam :) To pewnie kwestia jakiegoś programu komputerowego... być może i innym zajęłoby to 2 godziny :) wiem, że u mnie były robione zdjęcia, potrzebne były mapki geodezyjne i inne dokumenty - na podstawie tego zrobiony był operat. A jeśli rzeczoznawca jest na oficjalnej liście to chyba bank nie ma prawa go odrzucić?

 

Właśnie wróciliśmy z Chotomowa.... już mogłabym stamtąd nie wracać... :)

Rocky sąsiadki od hydraulika dziś nie było :( Hihi Nusia weszłam Ci dziś w szkodę ;) Poszłam na skróty przez Twoją działkę do Renatki ;) Tak a propos Renatka kiedy masz dostać pozwolenie na budowę? Troszkę smętnie ta pusta polanka wygląda... no i chyba jakas "inteligentna inaczej" młodzież się baaaardzo nudziła.... skrzynki energetyczne są zdewastowane... czasami się czuję jak z innej planety... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...