Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Bardzo proszę o pomoc - pilnie potrzebuję kotwy do mocowania wełny w ścianie warstwowej.

 

Wiecie takie w kształcie litery L, wkładane w spoinę podczas murowania, na które potem można "nabić" wełnę, przycisną kapeluszem (kapturkiem) i murując warstwę osłonową te kotwy służą za łącznik.

 

Jeżdże i szukam w oklicach ale wszędzie tylko albo na zamówienie razem z całym systemem ocieplenia albo trzeba trochę poczekac na realizację zamówienia o to jest dla mnie pilne.

 

Przegapiłem sprawę a juz zaczynają murować ściany czyli jestem już nawet spóźnbiony ze sprawą.

 

Proszę o pomoc, jeśli ktoś wie gdzie w okolicach Warszawy mogę je kupić "od ręki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wybacz Sonal, ale jakoś nie pamiętam :oops: , chyba że .... pisałeś jako "przyjaciel Katrzynki" (to by się nawet zgadzało) :D

 

Sylwku, widzę, że już jesteś "budującym pełną gębą", czyli że już dopadły Cię pierwsze problemy budowlane, które trzeba natychmiast rozwiązać, bo ekipa czeka i "przebiera nogami" z niecierpliwości :roll:

Nie pomożemy Ci z kotwami, bo nie ocieplaliśmy swojego domku, ale trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie tego problemu i wszystkich innych, które z pewnością się pojawią.

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Starych i Nowych członków grópy Chotomów.

Po prawie roku ponownie piszemy do was list .

Widać że wiele się zmieniło doszło dużo nowych Psełdonimów, i grupa się znacznie rozrosła. A domy rosną jak grzyby po deszczu.

zwracamy się do Grupy o { pomoc}

tego roku już napewno kupimy DZIAŁECZKĘ tylko jeszcze niewiemy gdzie {Jabłonna?/Chotomów?}

-jeżeli możecie podać nam namiary {tel.}od kogo kupowaliście swoje DZIAŁECZKI i gdzie { ulica } może i jeszcze cene { na Prv.} to będziemy bardzo ZOBOWIĄZANI

SZCZEGÓLNIE interesują nas okolice ulic {żeligowskiego,obrońców modlina, bagienna,leśna w jabłonnej } chotomów II

z góry DZIĘKUJEMY i dousłyszenia na FORUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel i renia - nasza chałupa istnieje narazie tylko na papierze :cry: , ale robimy, co w naszej mocy, żeby na tym nie poprzestać 8)

 

Działkę mamy bliżej - niedaleko przedszkola. Przy skrzyzowaniu stoi ogrodzona Manuela z Archipelagu, beżowa z grafitową dachówką - a nasza działka jest następna, dokladnie na przeciwko przedostatniego słupa sieci elektrycznej. Uprzedzając pytanie: dwie kolejne już sprzedane, następna ma wysoki poziom wód gruntowych, na przeciwko duża działka sióstr zakonnych, nie na sprzedaż.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności. w nawiązaniu do tematu wolnych działek na osiedlu Chotomów II jest działka chyba jeszcze do sprzedania skrzyżowanie ul Tęczowej z Pogodną 1200 metrów. Poza tym jest sporo działek w okolicy wiele wolnych placów jak się przejdzie spacerkiem również na mapie widać działki podzielone czasami zaznaczone jako grunt rolny (nie wiem czy mam pamę aktualną).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dlaczego u mnie wyszlo "cytat:"

a u Was wychodzi "ktoś napisal:"...

"cytat" wychodzi jak się napisze samo quote (oczywiście w nawiasach []), a "ktoś napisal:" jak się napisze quote="ktos"... właśnie przypadkiem do tego doszedłem :wink: .

 

no tak też można Rocky :) A ja doszłam, że jak kliknę przy poście, który chcę zacytować w górny prawy róg to będzie "kto napisał" a jak klikne po prostu w dolną "odpowiedź" i i tam zrobię "quote" to wyjdzie "cytat" ;) Było nie było wszystkie drogi prowadzą do cytowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba praca wre na budowach bo nikt nipisze nowuch postów

 

 

To ja coś napiszę. Chciałbym się z Wami skonsultować odnośnie aktualnych cen. Powiedzcie jakie są ceny adaptacji projektu, stworzenie mapek do celów projektowych, wytyczenia działki. Zaproponowano mi takie ceny (odpowiednio) – 700, 700, 500. Proszę o pomoc.

 

pozdrawiam,

 

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jakie są ceny adaptacji projektu, stworzenie mapek do celów projektowych, wytyczenia działki. Zaproponowano mi takie ceny (odpowiednio) – 700, 700, 500.

Cena 700zł za adaptację projektu (jakieś zmiany w projekcie?) obejmująca plan zagospodarowania działki (mapki oddzielnie) wydaje mi się najniższa z możliwych.

Mapki do celów projektowych za 700zł to raczej standard (600-800zł)(można próbować targowac się do 600zł jeżeli jest niewiele zmian w terenie do wprowadzenia na mapkę). W tej cenie dostaniez kilka sztuk, zastanów się ile egzemplarzy będziesz potrzebować, każdy następny niewiele więcej kosztuje. Nie jest tak, że 1 egz. mapki 150zł, a 4 egz. 600zł. Na mapkach będzie data i często w urzędach żądają, aby mapki były nie starsze niz 3 miesiące. Dlatego warto zastanowić się nad zrobieniem koniecznych projektów przyłączy (np. wody, gazu) w okresie, kiedy mapki zachowują ważność, a tym samym uchronić się od ponownego wydatku na mapki za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem na etapie pozwolenia na budowę to potrzebuję trzy egz. map (taki mi zeznawała Pani w Starostwie). Praktycznie już bym mógł złożyć papiery o pozwolenie, ale muszę czekać na ostateczne warunki zabudowy (podobno czekają na opinię konserwatora zabytków) - dziwna sprawa w okolicy nie ma nic co ma jakąkolwiek wartość historyczną.

 

Pozdr. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...