Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Maciek kiedy wbijasz łopatę? Ja planuję w przyszłym tygodniu. Kurde stal podskoczyła od zeszłego piątku o 20%. I niestety, bez fakturki sie nie da. A potrzebuję na cały dom ok 4ton. Dzisiejsza cena to 1.800 netto. Macie może namiary na tańsze źródło. Albo przynajmniej bez VAT'u?

Nie chce sie ktoś pozbyć desek po szalunkach? Potrzebuję ok. 3 m3.

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam fajnie, że możecie już zacząć budowę. Ja właśnie dostałem pismo od konserwatora zabytków o umożeniu sprawy. Dodatkowe 2 tygodnie na uprawomocnienie. Coś, co nie powinno mieć mijsca, bowiem od początku była to oczywista sprawa - zmarnowanie czasu mojego, urzedników nie mówiąc już o pieniądzach podatników. To jest niestety siła paragrafów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chce sie ktoś pozbyć desek po szalunkach? Potrzebuję ok. 3 m3.

Zostalo mi jeszcze troche desek po szalunkach, ale 3 m3 to chyba nie bedzie. Mam tez stary garaz blaszany. Mialem zamiar go pociac i wywiezc na zlom wiec jesli kogos interesuje, oddam go po cenie zlomu.

tel. 0 602 398 062

 

Pozdrawiam i zycze powodzenia,

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mieszkańców Chotomowa,

 

jestem jeszcze w "lesie", bo poszukuję działki.

Jak znaleźliście swoje ziemie?, dobre rady chętnie przyjmę

bardzo chciałabym ominąć agencję nieruchomości - nie korzystać z jej usług - zawsze to dodatkowe koszta

kogo pytać o interesujące tereny?

 

dziękuję za wszelkie opinie

 

Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jeszcze w "lesie", bo poszukuję działki.

Jak znaleźliście swoje ziemie?, dobre rady chętnie przyjmę

bardzo chciałabym ominąć agencję nieruchomości - nie korzystać z jej Grażyna

 

Witaj Grażyno :)

 

Tak na moje babskie oko - najpierw zdecyduj, który rejon Chotomowa najbardziej Ci pasuje a potem pytaj, pytaj, pytaj :) W okolicy raczej wszyscy się znają. Ja np. przez takie pytanie dotarlam do własciciela działki obok Ślimaka Maćka. Niestety działka miała być do sprzedania dopiero wrzesień/październik a nam zależało na czasie. Też się z siebie póżniej śmiałam bo o mały włos kupilibyśmy działkę przez agencję :evil: . Na szczęście (chyba wzdychając do nieba) popatrzyłam wyżej i akurat zauważyłam ogłoszenie na pałacyku "Samba" ;)

 

Udanych łowów życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po długiej nieobecności!

 

Cieszę się niezmiernie, że grupa tak super działaja, jak czytałem Wasze wypowiedzi z otatnich dwóch miesięcy to prawie byłem z Wami. Od środy na moej budowie rozpoczynają się prace wykończeniowe. Będę każdego dnia o różnych porach, ale wszystkich serdecznie zapraszam do odwiedzania.

 

z pozdrowieniami mik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy nową FORUMOWICZKĘ :D

Jeśli chodzi o dzialeczki to od AGENCJI jak najdalej się uda dość częst podbijają sobie cene o pare złotych :-? , albo próbują sprzedawać działki które są wystawione przez właścicieli którzy chcą ominąć AGENCJE.

Jeśli już byłaś w Chotomowie 8) i trochę sobie tam pojeździłaś to napewno wiesz że jest prawie wszędzie PIĘKNIE .

Ale wracając do tematu :wink: działki

my MAMY wkońcu znaleźliśmy właściciela super położonego POLA pod LASEM tylko że PAN jeszcze nie wie czy i kiedy będzie SPRZEDAWAŁ.

Jeśli ci się niespieszy to wydaje mi się że WARTO poczekać.

No i jak już DOM :wink: byśmy sobie postawili to za sąsiada ŚLIMAKA MAĆKA byśmy mieli :D

pozdrawiamy :lol:

ale się rozpisałem...ach okolice Obrońców Modlina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś rzuciłem hasło - zaproszenie do dyskusji o instalacjach i systemach grzewczych Dobrze jest się wymieniac informacjami

Teraz sezon budowlany się rozpoczął więc myślę, że dobrze było by

informować się o cenach usług i materiałów

 

Więc otwieram :

 

za 3x2.5 YDYp 750/450V - 100 m - 99,80PLN Castorama

za 3x1.5 YDYp 750/450V - 100 m - 149,80PLN Castorama

za 5x4 YDYp 750/450V - 1 m - 4,27PLN Castorama

 

 

hydraulik 90,00 PLN/za punkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe powitanie,

 

bardzo się cieszę że odpisaliście na moje pytania.

Tak naprawdę oglądamy Chotomów około 2. lat i już jesteśmy tym zmęczeni, tzn. co już zdecydujemy się na zakup ktoś akurat nas ubiega.

Wiem, wiem.... trzeba być bardziej zdecydowanym, ale czasem nas nachodziły wątpliwości w stylu: a może np. Radzymin - lepsza komunikacja, tańsze działki za metr.... albo że kiepski dojazd z Warszawy do Chotomowa, ale w końcu jednak Chotomów i już.

 

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy nową FORUMOWICZKĘ :D

Jeśli chodzi o dzialeczki to od AGENCJI jak najdalej się uda dość częst podbijają sobie cene o pare złotych :-? , albo próbują sprzedawać działki które są wystawione przez właścicieli którzy chcą ominąć AGENCJE.

Jeśli już byłaś w Chotomowie 8) i trochę sobie tam pojeździłaś to napewno wiesz że jest prawie wszędzie PIĘKNIE .

Ale wracając do tematu :wink: działki

my MAMY wkońcu znaleźliśmy właściciela super położonego POLA pod LASEM tylko że PAN jeszcze nie wie czy i kiedy będzie SPRZEDAWAŁ.

Jeśli ci się niespieszy to wydaje mi się że WARTO poczekać.

No i jak już DOM :wink: byśmy sobie postawili to za sąsiada ŚLIMAKA MAĆKA byśmy mieli :D

pozdrawiamy :lol:

ale się rozpisałem...ach okolice Obrońców Modlina.

 

Podobają mi się działki w Chotomowie II, Bagienna, Żeligowskiego. Fajna też jest ulica Kasztanowa ale tam zostały już duże działki (ponad 1500) a my myślimy do 1100 max.

Znaleźliście właściciela pola? tzn. rolne. Może jakby go przycisnąć. Jak w ogóle zareagował gdy zaproponowaliście że kupicie chętnie od niego ziemie. Znalazłam właściciela pola, tzn. rolnych działek w Dąbrowie CHotomowskiej. Stwierdził że sprzedaje śmietance z SB i taniej jak 200 za metr nie sprzeda.... nie wiem co o nim sądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam właściciela pola, tzn. rolnych działek w Dąbrowie CHotomowskiej. Stwierdził że sprzedaje śmietance z SB i taniej jak 200 za metr nie sprzeda.... nie wiem co o nim sądzić.

Witaj w Grupie Grażynko

Działki rolne w Dąbrowie Chotomowskiej po 200 zł/m2 :o :o :o !!! ???

Czasem myślę ,że pazerność ludzka nie ma granic. Za taką kwotę proponowano mi działkę w Radości , leśną. Uznałam ,że za drogo.

Grażynko , więcej piszę na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Grażyno ten pan to chyba urwał się z choinki albo co dopiero wyszedł z okolicznego lasu. :o

200zł/m2 to za tyle można kupić w Warszawie.{głośnej i śmierdzącej}. :(

Jeśli chodzi o działki rolne to myślę że trochę może wyjaśnić ŚLIMAK MACIEK ten temat.

A my wczoraj spotkaliśmy się z panem od POLA :D i niestety decyzja jeszcze nie zapadła czy sprzeda czy nie. :evil:

Pozdrawiamy.

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich serdecznie :D Na razie napiszę tylko tyle, że mieszkamy w Jabłonnie, ale w niedalekich planach czeka nas przeprowadzka do wymarzonego domu w Chotomowie. Szczegółów jeszcze nie piszę bo boję się zapeszyć... :oops: lada dzień wszystko powinno się wyjaśnić!

 

Od jakiegoś czasu śledzimy 'sąsiedzkie' Forum i niebawem mam nadzieję będziemy prosić o Wasze dobre rady.

 

Pozdrawiamy :)

Jowita i Jarek

 

Mialem ten sam problem - nie moglem znalesc tego konkretnego posta ukf i w koncu 1% poszło na schronisko w Józefowie

To akurat niedobrze :( Fundacja józefowskiego schroniska z tego co mi wiadomo nie jest OPP, więc nie można na nią odliczyć 1% podatku, choć oczywiście wszystkie darowizny są mile widziane! Sprawdź to koniecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...