Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

my MAMY wkońcu znaleźliśmy właściciela super położonego POLA pod LASEM tylko że PAN jeszcze nie wie czy i kiedy będzie SPRZEDAWAŁ. (...) No i jak już DOM :wink: byśmy sobie postawili to za sąsiada ŚLIMAKA MAĆKA byśmy mieli :D

 

No proszę, to może ten sam, który nie mógł się zdecydować na sprzedaż swego hektara trzy lata temu, a po prawie roku dzwonił, czy nie chcemy - parę miesięcy za późno :wink:

Działki w tej okolicy są chyba wyłącznie rolne - ale nie ma z tym kłopotów, w decyzji o WZ gmina daje zgodę na odrolnienie, a starostwo nie wymaga nawet wniosku ze względu na najsłabszą klasę gruntów rolnych.

Co do cen - nie wiem, jakie są teraz, ale może faktycznie chłop polski znów pazernym się okazał i czeka, aż mu samo urośnie (cena gruntu, znaczy się :wink: ) Oby się - dla waszego dobra - nie doczekał :D

 

Grażyna - jeśli właściciel sprzedający tylko śmietance SB mieszka w małej chatce przy Bagiennej, odpuść sobie. Myśmy próbowali urobić go przez tydzień - na miłą panią, na śliczne dzieci i kilkoma wariantami na sensownego faceta - bez szans. Po prostu nie chce sprzedać, a cenę rzuca, żeby spławić namolnych.

 

Potwierdzam to, co napisał Mik99 - trzeba chodzić po okolicy i pytać najbliższych sąsiadów interesującej działki. Myśmy tak znaleźli nasze (kupowaliśmy ze znajomymi). Od agencji z dala - miła pani proponowała nam swego czasu działki przy planowanej granicy powiększanego cmentarza, na których nie można nawet wykopać studni. Firma ciągle jeszcze szuka klientów, którzy nie wiedzą, po co jest ewidencja gruntów. :evil:

 

Pozdrawiam i powodzenia - szukającym, budującym i wykończającym :D

 

Maciek

 

pojeździliśmy trochę po okolicy i powypytywaliśmy.

Cena (w okolicach Chotomowa II, Bagiennej) trochę odstraszająca (100) jak dla mnie, ale może powinnam się do niej przyzwyczaić?

szukamy dalej. Ciągle jest coś nie tak.

 

Pan który rzucił 200 za metr mieszka za torami więc to inny, ale rzeczywiście mógł chcieć mnie odstraszyć lub jak na koniec mi się tłumaczył "myślał że jestem znajomą gen. Sikorskiego" :roll:

 

W każdym razie jeśli macie jeszcze jakieś kontakty do sprawdzenia chętnie "przyjmę".

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grazia 111

w czwartek spotykam się w sprawie działki { może kilku } z właścicielem ziemskim :lol: jak będzie po naszej myśli to damy namiary :wink:

a nich się cieszy że ma tylu chętnych na działeczki

choć jestem pesymistą :wink: i pewnie nic z tego niebędzie { bo pewnie lepiej poczekać jeszcze trochę i sprzedać drożej ziemia ni zając nie ucieknie a kupujący zawsze się znajdzie taka jest mentalność sprzedających }

pozdrawiamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rozpoczynamy przeprowadzkę do nowego domku i jakoś tak mi ... S M U T N O... :(

Może dlatego, że ze starannie i w pełni urządzonego mieszkanka przeprowadzamy sie do domu, w którym ani jedno pomieszczenie nie jest do końca "wykończone" (a perspektywa ukończenia urządzania to nie miesiące a lata :( ) ....a może dlatego, że żal mi "rozstawać się" z naszym mieszkankiem (dużo serca włożyliśmy w jego urządzenie)....a może to ta pogoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś ty... Przeciez to prawdziwa frajda - te pudła, rzeczy bezpowrotnie stracone znów odnalezione, nieograniczone (no, prawie) możliwości ułożenia wszystkiego na nowo i zupełnie inaczej... :wink: A że czujesz sentyment do starego kąta - to normalne, oznacza tylko tyle, że dobry był, bo dobrze się w nim czuliście. Teraz trzeba oswoić nowe miejsce :D

 

A to wieloletnie urządzanie... Tylko tak dom nabiera charakteru - z czasem. Wstawienie wszystkiego od początku skutkuje efektem salonu wystawowego...

 

Zresztą - pomyśl, już nie będzie "Mamo, nie idź na budowę..." :D :D :D

 

Pozdrawiam i szczerze - w imieniu całej trójki - zazdroszczę tego etapu

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, dzięki za słowa otuchy..

Mam nadzieję, że ten kiepski nastrój szybko mi przejdzie :)

 

A co do Kapcra, to jesteśmy mu winni tyle czasu...pewnie tego nie nadrobimy, ale będziemy się starać. Serce mi się kraje, kiedy w nocy nie woła już "mamusiu" tylko "Babciu".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rozpoczynamy przeprowadzkę do nowego domku i jakoś tak mi ... S M U T N O... :(

...a może to ta pogoda...

Mario jak możesz się smucić, no jak ?!?!? Z dystansem spójrz na świat... No i co jest w życiu ważne? Czy to jest powód do smutku...? Mario chyba jakiś nostalgiczny nastrój Cię ogarnął, to na pewno wszystko przez tą pogodę :wink: W sumie to nie ma się czemu dziwić =>> Pogoda na dziś :wink:

 

Może potrzebujecie pomocy przy przeprowadzce, rąk do noszenia pudeł, jeżeli tak to chętnie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rozpoczynamy przeprowadzkę do nowego domku i jakoś tak mi ... S M U T N O... :(

Może dlatego, że ze starannie i w pełni urządzonego mieszkanka przeprowadzamy sie do domu, w którym ani jedno pomieszczenie nie jest do końca "wykończone" (a perspektywa ukończenia urządzania to nie miesiące a lata :( ) ....a może dlatego, że żal mi "rozstawać się" z naszym mieszkankiem (dużo serca włożyliśmy w jego urządzenie)....a może to ta pogoda...

Daj spokoj ,nie ma powodu aby sie smucic!!!Przeciez to prawdziwa radosc,ze mozecie juz zaczac sie przeprowadzac.Rozpoczynacie jakby nowy etap w zyciu{oczywiscie ten lepszy}w SWOIM wlasnym domu.

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF - Mario ten Twój nastrój szybko minie. Zobaczysz , gdy ułożysz sobie rzeczy , emocje opadną , to pojawi się radość.

Myślę , że to tylko maleńki lęk przed nieznanym.

 

Ja Wam życzę , aby w Waszym Nowym Domku zamieszkały razem z Wami miłość , zdrowie , obfitość i radość w każdym kątku po jednej z tych

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - aha26, poradzilaś sobie już z opiekunką PCK?

Sprawa narazie rozwiazala sie sama poniewaz pani x z PCK w jakis tydzien po tym co Wam napisalam poszla na zwolnienie lekarskie i od tamtej pory do mojej sasiadki przychodzi inna opiekunka.Nie mam zielonego pojecia czy tamta opiekunka nadal jest na zwolnieniu i dlatego ta nowa jest u mojej sasiadki czy tamta juz pracuje tylko u kogos inngo.

Zobaczymy co bedzie dalej,ale jezeli tamta wroci no to wtedy zajme sie ta sprawa na powaznie.Nie dam uz sobie dluzej po glowie chodzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chciałabym prosić forumowiczów o namiary na dobrego hydraulika ...

Dołączam się do prośby.

 

aniak ja w tej chwili mam namiary na jednego hydraulika, poleconego mi przez znajomego, u którego wykonywał instalację. Wysyłam kontakt na priv. mik99 chyba kiedyś wspominał, że też może polecić dobrego hydraulika, spróbuję się z Mikołajem skontaktować i uzyskać od niego kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta u Rocky'ego

 

Dzisiaj mieliśmy z żoną przyjemność poznać żonę Rocky'ego i odwiedzić jego działkę :-).

 

Żona bardzo sympatyczna osoba a działka bardzo nam się spodobała. Fajna lokalizacja, śliczny lasek za plecami i otoczenie to same nowowybudowane domki - super.

Naprawdę dokonali dobrego wyboru kupując taką działkę.

 

Podziwiam ich tylko, że mogą tak wysiedzieć spokojnie oczekując na rozpoczęcie budowy.

 

Życzę Wam Rocky, abyście jednak zaczęli wcześniej niż w sierpniu i aby Wam szybko poszło.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...