Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ale mnie Renatko podsumowałaś - :oops:

 

Zawstydziłem się, ż enie dotrzymałem słowa i siadam teraz _choć jestem zmęczony i dodaję zdjęcia.

 

Za godzinę powinny być w Dzienniku Budowy.

 

O i bardzo dobrze,ze sie zawstydziles przynajmniej jakies korzysci z tego beda.Czekam na zdjecia,prosze sie nie obijac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Mam sprawdzony namiar na sprzedaż i montaż drzwi i bram garażowych Wiśniowskiego. Jeśli ktoś z WAS jest zainteresowany to proszę korzystać, oczywiście na grupę Chotomowską specjalne rabatowanie, przy kompleksowej inwestycji taniej, jak sprawdziłem już nie można, a przy tym profesjonalny i rzetelny fachowiec: Waldemar Karpiński tel. 0502 366319, 0509 121 141 i 022 751 38 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda ,rzadko zabieram głos na forum ale niestety brak czasu ,a chciałam się cichutko pochwalić ,że jutro będą wylewali strop w mojej chałupce :lol: i cała jestem w skowronkach.To takie fajne uczucie jak widzę co parę dni coraz więcej zrobionej roboty. Jak się uda to jutro będę mogła wejść pierwszy raz po schodach wew. Moja druga połowa już je widział i jest bardzo zadowolony, przyznam się ,że nasz majster ma dobrze poukładane w głowie i nawet nasz nadzorca jest z niego zadowolony .Teraz czekają mnie wycieczki po okolicy co by wybrać blachodachówkę bo w skłepie zanic nie mogę się na żadną zdecydować a tu znowu brak czasu ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEWIÓRA, no to super, że już takie zaawansowanie robót.

Wg mnie budowanie murów i dachu to najfajniejszy etap budowy: dom "rośnie w oczach", z dnia na dzień :D

 

Sylwku, wczoraj przeczytaliśmy Twój dziennik budowy (wcześniej jakoś nie było czasu :oops: ) - czytało się z wypiekami na twarzy i trudno się było od niego oderwać (mnie się udało "jednym ciągiem" w autobusie w drodze do domu, ale Maciej musiał przerwać, żeby trochę popracować).

Fajnie, że prace postępują u Was tak szybko :D

 

Pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza tych zapracowanych (a sądząc po ilości wpisów na Forum wielu ostatnio takich - cóż, sezon budowlany w pełni).

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda ,rzadko zabieram głos na forum ale niestety brak czasu ,a chciałam się cichutko pochwalić ,że jutro będą wylewali strop w mojej chałupce :lol: i cała jestem w skowronkach.To takie fajne uczucie jak widzę co parę dni coraz więcej zrobionej roboty. Jak się uda to jutro będę mogła wejść pierwszy raz po schodach wew. Moja druga połowa już je widział i jest bardzo zadowolony, przyznam się ,że nasz majster ma dobrze poukładane w głowie i nawet nasz nadzorca jest z niego zadowolony .Teraz czekają mnie wycieczki po okolicy co by wybrać blachodachówkę bo w skłepie zanic nie mogę się na żadną zdecydować a tu znowu brak czasu ech...

 

Wiewióra a co Ty się tak cichutko chwalisz.przecież to wspaniała nowina,rób zdjecia i o wszystkim nas informuj na bieżąco!Mam nadzieję,że dziennik budowy już założyłaś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF ... miło, gdy się słyszy, że komuś czytanie naszego dziennika sprawia przyjemność.

Wiem, że w nim jeszcze wiele braków ale brak czasu totalny.

Pamiętacie, że się wpraszałem na "słuchanie" hydroforu?

 

A w ogóle to ostatnio jakieś zwiększone ilości rąk do pracy widziałem ... ooops chciałem powiedziec na Waszej budowie .... ale powininem chyba juz używać zwrotu u Was w ogrodzie.

 

Czy macie jakieś konkretne wieści kiedy nasze osiedle przełączą na gaz ziemny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po mojej długiej nieobecności na forum. Jeśli starostwo będzie dla nas przychylne zaczynamy budowę w lipcu. Wtedy podejrzewam będę częściej na forum :lol:

 

Mamy już ekipę, kierownika budowy, wstępnie wybrany punkt zaopatrzenia w materiały...ale jeszcze tyle rzeczy do załatwienia, że głowa boli.

 

Ooo może znacie kogoś z koparką???

 

UKF powiedz mi gdzie zamawialiście instalację Hepworth? Kładliście instalację według własnego projektu czy przygotował go Wam Hepworth?

 

Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję bardzo za dotychczasową pomoc. Wiele kontaktów które od Was otrzymałam były strzałem w dziesiątkę.

Dziękuję Wam bardzo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie!

 

Nusia, jak zaczniesz się budować - to może właśnie jak ja, nie będziesz miała już na Forum czasu :lol: Za dużo ganiania...

 

Maxymov (oraz inni ewentualnie zainteresowani) - z szambem jest tak: betoniarnia Marka Dąbrowskiego, Mory (k. Babic) tel. 666 15 35-8, cena za komorę 6m3 1800 PLN, transport do Chotomowa z montażem 300 PLN, można negocjować (co najmniej transport) przy większych zamówieniach. Pokrywa z deklem betonowym i odpowietrznikiem albo z deklem żeliwnym. Ponoć bardzo dobry beton. Nie miałem dotychczas okazji sam obejrzeć (chciałem, ale pracować też trzeba) więc jeśli ktoś może, chętnie ustąpię miejsca głównego negocjatora :wink: Jeśli Szanowne Koleżeństwo uzna, że warto, ja też biorę - dwie komory z deklem żeliwnem :D

 

BTW - już zaczęły nam rosnąć ściany :D :D :D

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...